Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Tako su i meni... Onda ponovo pisao mejl a oni odgovorili da budem strpljiv. I sad stoji otvoren tiket ali na prvobitno prijavljenom datumu

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Zdravo,
Imam pitanje, pa ako neko ima vremena da odgovori.
Pošto sam korisnik SBB-a, želim da uvedem i Mts tv, zbog Arena sport kanala, pa su mi rekli da je neophodno da imam fiksni telefon kod njih, a moj fiksni je vezan za SBB, pa bih morao da uvedem novi broj za Mts. E sad, zanima me da li je neophodno prvo podneti zahtev za uvođenje fiksne linije, pa tek onda za uvođenje Mts tv, ili će oni to da odrade istovremeno, ako se naruči BOX 2?
 
Istekao ugovor za BOX4, za novi mi nude samo 2 meseca gratis, a cena enormno raste. Da li je neko uspeo da dobije više meseci gratis skoro?
 
Ja kao padobranac ovde, izvinjavam se. Za kevu uzeo box2, tv+tel, najjeftiniji paket. Ima li negde da pise koliko stb se dobija za osnovnu cenu? Doneli i drugi nakon par dana, nigde nista ne pise da li je "besplatan" ili sta, monter rekao "iamte pravo". Realno nije potreban sem kad dodju unuci u goste. Logicno mi je da su dva stb neki minimum, realno tri, no ipak ... Nigde ne vidim na mts sajtu takve detalje.
Na korisnickom portalu je izlistan pod akrivirani dodaci bez cene.
 
Poslednja izmena:
Istekao ugovor za BOX4, za novi mi nude samo 2 meseca gratis, a cena enormno raste. Da li je neko uspeo da dobije više meseci gratis skoro?
Ista situacija....nudi 2 meseca gratis+"HD" kanale.
Ja sam odlučio definitivno (ako ne dodje do nekih promena) da raskinem ugovor (odnosno ne produžim), otkažem "internet" i "IPTV" a kao novog korisnika prijavim kevu, i jedino tako može da se dobije 6 (šest) meseci po dinar.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Jesi siguran da može tako? Koliko kapiram može 6 meseci samo za optiku, a šta s nama koji je nemamo?
 
100% može, ali gledaj, ako imaš "box4" prvo mora da raskineš (ne produžiš ugovor) i otkažeš "internet" i "IPTV".
Posle toga, na drugo ime opet uzimaš box4 i "dve" nove usluge "internet" i "IPTV" (koje si pre toga otkazao), i imaš šest meseci po dinar.
Jedina mana je što mora da prodje mesec dana od raskida do potpisivanja novog ugovora.
Ja ću tako (ako ne ponude nešto bolje)

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam im slao mail sa pitanjem da li imam mogucnosti za optiku i da li bih imao prvih 6 meseci za dinar.

Dobio sam odgovor da nema mogucnost za optiku ali sam dobio popust tj prvih 6 meseci po 1 din. za BOX 4 plavi.
A koji si box imao dok nisi potpisao ugovor za "boks4" plavi......

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ja imam box4 (sa izmenama u nazivu "box3+mob"...itd.) neprekidno, evo ovo je treći ugovor koji mi ističe u avgustu.
Da produžim ugovor bez ikakvih zavrzlama, daju mi 2 (dva) meseca gratis +"HD" kanale+još jedan set-top box uredjaj.
Meni se više isplati da raskinem ugovor, otkažem "internet" i "IPTV", pa na drugo ime produži. I dobijem šest meseci.
Drugačije (za sada) kako su mi rekli ne može.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Kad/ako ostaneš bez porta u centrali za tih mesec dana pauze isplatiće ti se baš baš :d
 
Kad/ako ostaneš bez porta u centrali za tih mesec dana pauze isplatiće ti se baš baš :d
Zašto.....bih ostao bez porta....uostalom....ja sam se u dogovoru sa njima (mts-om) na takav potez odlučio.
Ne vidim ništa loše u tome...pa svako gleda da uštedi neki dinar...

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
@jajajaja

Napravili su ti martovsko zaduženje od 300 dinara po sistemu APP.

Nisi imao mts uslugu pre uvođenja optilke, zaduženje nije regularno, to im i napiši u prigovoru na račun.

Rok za prigovor ističe 20. maja.

Koji je rok da mi odgovore na prigovor? Podeno sam prigovor 14.05, stigao mi mejl da je prigovor evidentiran 15.04 od tada nista.
 
mts Telekom opšti uslovi:

Приговор на износ рачуна и на квалитет услуге уложен од стране
физичког лица које се у смислу Закона о заштити потрошача сматра
потрошачем уједно се сматра рекламацијом у смислу наведеног закона .
Рок за одговор на наведени приговор/рекламацију 8 (осам) дана.
Наведени одговор садржи одлуку да ли се приговор/рекламација
прихвата, изјашњење о захтеву потрошача, конкретан предлог и рок за
решавање рекламације који не може да буде дужи од 15 (петнаест) дана
од дана подношења рекламације/приговора, односно 30 (тридесет) дана
 
  • Like
Reagovanja: M J
Zdravo,
Imam pitanje, pa ako neko ima vremena da odgovori.
Pošto sam korisnik SBB-a, želim da uvedem i Mts tv, zbog Arena sport kanala, pa su mi rekli da je neophodno da imam fiksni telefon kod njih, a moj fiksni je vezan za SBB, pa bih morao da uvedem novi broj za Mts. E sad, zanima me da li je neophodno prvo podneti zahtev za uvođenje fiksne linije, pa tek onda za uvođenje Mts tv, ili će oni to da odrade istovremeno, ako se naruči BOX 2?

Sto ne uzmes mts sat tv ako ti je samo do Arena kanala?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ajd da ponovim posto je zatrpano. Koji je minimalni broj stb uredjaja ukljucen u cenu za Box2, najmanji paket?
 
Poslednja izmena:
Verovatno je mislio na maksimalan broj uređaja uključen u cenu, tj. na koliki broj uređaja se ima pravo bez doplate... Ja bih ih zvao i proverio.
 
Jedan u svakom slučaju, a sada zavisi od ugovora.....

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Ajd da ponovim posto je zatrpano. Koji je minimalni broj stb uredjaja ukljucen u cenu za Box2, najmanji paket?

Jedan. Imaš kod box 3 ili 4 naglašeno u tabelama kada idu dodatni STB-ovi, koliko komada, koji su uključeni u cenu.
150 dinara/mesečno je bio dodatni STB ako imaš MTS TV uslugu u sklopu BOX paketa.

Moralo bi da piše negde u ugovoru dodatni STB, pod promocija ili slično, ako se ne nalazi u opštim uslovima (tabela na sajtu). Zaboravio sam, imao sam to negde ranije u jednom ugovoru.
 
Jeste, ja sam uzeo box 3, 100 Mbita, ful max paket cena 3899 din i primetim da nemam nijedan HD kanal, zovem cool centar i ženska mi ladno reče da nemam tehničkih uslova za HD, šaljem im e-mail sa žalbom i evo već 4 dana ne događa se ništa, zovem ponovo cool centar i dobijam odgovor da rade na mom problemu.
 
A na mom 24 dana.
Tj više i ne rade, pošto su zatvorili tikete
 
24 dana i kod mene, i dalje se radi.

A situacija cista sa knjizenjem kao sunce, ne vredi, katastrofa su!
 
Da li je nekako moguce povezati preko wifi STB? Konkreto tp link WA850RE pa iz njega kablom u STB? Test ne prolazi poslednju stavku Test centralne lokacije?
 
ne može nikako preko wifi
 
Sa ovim TP Linkom nije moguće. On hvata wifi koji pripada regularnoj mreži, te nije moguće ostvariti IPTV konekciju. Ako želiš izbeći razvlačenje kablova, jedno od rešenja je Powerline Ethernet adapter. Ja imam konkretno D-Link DHP-P309AV/E, koji šljaka više od 5 godina.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno