Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

И у мом случају је 27 12 пуштено и то су обрачунали као први месец, мени одговара, јер је стари рачун био доста већи.

Ako sam te dobro shvatio ceo račun za decembar je 1 dinar i nemas nikavu drugačiju stavku pod naknada.
 
Osnov za prigovor na račun za one kojima su naplatili u prvom mesecu i proporcionalno korišćenje starog paketa.

"Detaljan opis kampanje: 6 meseci po 1 dinar

Mesecna naknada za BOX paket u prvih sest meseci minimalnog perioda
vazenja iznosi 1 dinar, sa uracunatim PDV-om za svaki mesec, pri cemu je
Pretplatnik u obavezi da tokom preostalog minimalnog perioda vazenja, a
nakon isteka pogodnosti placa mesecnu naknadu u skladu sa Ugovorom."

Dakle, bez obzira kada je u mesecu potpisan ugovor, PRVIH 6 meseci naknada treba da bude 1 dinar.
 
Poslednja izmena:
Dakle, ako sam dobro razumeo - s obzirom da mi je usluga za box 4 krenula 24. 12., narednih osam meseci plaćam 1 dinar, s tim da poslednji osmi plaćam punu cenu za od 24. dana u mesecu do kraja meseca, tj. okvirno četvrtinu pune cene paketa.

Ako je tako, onda je fer.

Sent from my Orbitel 901 using Tapatalk
 
Prema onome sto su rekli iz njihove podrske, tako je. Na taj nacin ispada da racunaju uvek pun mesec. Mislim da se svima vise svidjao model gde racunaju na pun mesec od prvog do prvog, ali je i ovako korektno.
 
Kako im pišete na mail? Sa njihovog sajta (aplikacije) ili direktan mail sa telefona?

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Ja sam 11.12. potpisao za box, za 8 meseci 1 din, i naglaseno mi je da cu do 11.08.2019. placati po 1 din, znaci avgust mesec ce se racunati od 11og proporcionalno.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Aha ne gledaju vise kalendarski mesec vec od datuma potpisivanja toliko i toliko meseci je free, to je ok i to je fer dakle ja do 18.11 sam free, do 00 cela godina maltene free.
 
Ja ih nista nisam ni pitao u vezi toga, sami su me informisali da ce tako biti.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Meni na mail ne ponudiše ništa više od standardnih 6 meseci za 1 din

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока
 
Već sam junu potpisao ugovor i dobio par meseci za 1 din, sada bih ipak hteo uzeti telefon, mislite li da je to moguće?
 
A za koji box paket si ih pitao?
Nemoj tako, pozovi 0800 tu kazi da zelis obnovu/novu UO, sad vec ne znam za koji paket pricamo pa ne mogu dalje da ti kazem uglavnom u mts ima sektor za brigu o korisnicima koji su jedini koji imaju mogucnost da ti daju nesto nestandardno ostali nemaju takva ovlascenja jer im prosto pristup u aplikaciji ne dozvoljava da unesu/dajubilo sta nestandardno.
Vidi, ne znam o kom boxu pricamo ako je box 3 mozes najvise da dobijes 8 mes ako uzmes pridruzenu mobilnu liniju i to omorika 3, ako uzmes manju dobices 7 meseci, ako uzmes box4 beli optiku i da trazis 8 dace ti 10, kao meni, ja im trazio 8 oni mi sami dali 10.
Ima raznih varijanti a sve se zasniva na ceni koju si spreman da platis, takve ces i pogodnosti dobiti.
 
Voleo bih da se još neko pohvali sa tih deset meseci, ovako mi deluje da si ti ubo pravog sagovornika u pravo vreme i da je taj trenutak prošao :) I dalje tvrdim da je ponuda koja se ne odbija.
 
Pitao kad sam zvao pre neki dan vezano za tih 8-10 meseci. Posto sam potpuno novi korisnik (do juce nisam imao Telekomov broj) mogu da dobijem ‘samo’ 6 meseci po 1din. Da sam postojeci korisnik, moglo bi vise. Uzeo sam box3, 150/20.
Neko je vec objasnio ovo u prethodnim postovima, to je to.
Računica sa optikom na 24 meseca ovaj moj paket je 2999,5 dinara mesečno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Voleo bih da se još neko pohvali sa tih deset meseci, ovako mi deluje da si ti ubo pravog sagovornika u pravo vreme i da je taj trenutak prošao :) I dalje tvrdim da je ponuda koja se ne odbija.
Cini mi se da jeste jos neko (jedan tacno), ali 9 meseci je bilo.
 
Hajde samo kratko da se ubacim :)

Na koju mejl adresu se obraćam oko tih dodatnih pogodnosti preko standardne ponude? Ističe mi stari Box 2 (fiksni+mobilni), a uzeo bih Box 4 sa što više meseci za dinar :D
 
Ja sam zvao na 0800 oni su prosledili nadleznoj sluzbi i ja dobio 10 mes iako sam trazio 8 meseci.
 
Gde se dodaje broj 4 u 4, za share-ovanje 100gb?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zvanično ode vlasnik boxa u poslovnicu i kaze im brojeve koje treba da ubace.
Ako imas nekog od sefova javis mu telefonom.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Gde se dodaje broj 4 u 4, za share-ovanje 100gb?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Onaj broj koji si dobio uz BOX4 na njemu u aplikacij dodaješ ostale sa kojima deliš mogu samo ove tarife koje su sad u ponudi.I samo na tom broju imaš mogućnost pregleda potrošnje tih 100GB i prvo se troše gb iz mobilnog paketa pa tek tih 100GB koje možeš da podeliš na vas petoro,nepotrošena količina od tih 100GB se ne prenosi u naredni mesec.
 
Zvanično ode vlasnik boxa u poslovnicu i kaze im brojeve koje treba da ubace.
Ako imas nekog od sefova javis mu telefonom.
Nisam još uvek ubacio brojeve ali rekli su mi u dva navrata da može i pozivom call centru (uz standardnu JMBG proveru). Nek potvrdi neko ako ima iskustvo iz prve ruke.
Koliko vremena im je potrebno da "proknjiže" ubačene brojeve, to jest da sve prodje kroz sistem? Par sati, dan ili više dana?
 
Pozovi 0800/100-100 i probaj tako. Na Chatu su mi rekli da moze, zoves sa mobilnog/fixnog koji se vodi na vlasnika Box 4 paketa, naravno.

Da li broj koji se dodaje treba nesto da radi? Potvrdi, zove, itd.?
 
Sad se malo raspitujem o ovome i želeo bih da pređem na BOX 4, trenutno imam BOX 2 (internet i fiksni) kojima je ostalo još 8 meseci do kraja ugovora. Da li mogu da prežem sa manjeg na veći i da dobijem ove pogodnosti 6 meseci za jedan dinar i 100gb?

I najveći je problem što meni ne treba TV, najbolje bi mi bio BOX 3(Net+fix+mob) ali onda nemam 100gb. Da li bih mogao da zovnem i da ih pitam da daju još neki mesec uz već postojećih 6?

Hvala.
 
Zovi. Mozes uvek na veci preci.
 
Nisam još uvek ubacio brojeve ali rekli su mi u dva navrata da može i pozivom call centru (uz standardnu JMBG proveru). Nek potvrdi neko ako ima iskustvo iz prve ruke.
Koliko vremena im je potrebno da "proknjiže" ubačene brojeve, to jest da sve prodje kroz sistem? Par sati, dan ili više dana?
Meni je odmah stigla poruka. Sad, kad proverim stanje na *797*97# jos uvek mi javlja onih 10gb koje imam na Omorika2 za YouTube. Valjda ce kad potrosim to preci na ovih 100gb

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Verovatno još uvek nisi potrošio internet saobraćaj iz svog paketa.

Neko je rekao da se brojevi za deljenje 100gb mogu ubaciti preko aplikacije, kako i koje? :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pretpostavljam da je ova mts centar.Dok sam čeko u poslovnici baš su jednom čoveku pokazivali to da preko omorika broja koji je dobio uz box 4 u aplikaciji dodaje ostale brojeve i da samo on može da prati potrošnju tih 100GB na tom istom broju.
 
Ovako kod mene pokazuje stanje na *797*97#

 

Prilozi

  • Screenshot_2019-01-17-18-34-30.png
    Screenshot_2019-01-17-18-34-30.png
    517.5 KB · Pregleda: 116
Poslednja izmena:
Pitao me ortak jedno pitanje danas, iskreno nisam znao odgovor.
Naime, on je bas neposredno pre ove promocije box 4 paketa potpisao box 3 i spojio ga sa mobilnim, tj. prakticno napravio box 4 kako je bilo po starom. Sad bi hteo da predje na ove nove box 4 pakete, konkretno crveni box 4 pa ne zna da li ce mu dozvoliti da obnovi ugovor koji je star svega par meseci.
Sto alfa kaze uvek dozvoljavaju prelazak sa manjeg na veci, sto je logicno, a i njima u imteresu. Medjutim ovde to bas nije slucaj, on svakako koristi box 3 + postpaid, znaci prakticno box 4. Ako bi mu dozvolili ovo em bi im placao manje nego do sad, em bi morali da mu daju onih 100 giga sto mu sleduje. Znaci njima nije u interesu.
E sad ne znam kako postupaju u ovakvim situacijama, da li je neko imao slicnih iskustava?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno