Šta je novo?

wifi router 2.1 ili 5.1

Kolence

Slavan
Učlanjen(a)
21.10.2005
Poruke
166
Poena
319
E sad ovako izvinjavam se odma na pocetku ako sam omasio temu ova mi je delovala najblize proizvodu za koji imam par pitanja...
treba mi uredjaj koji poseduje wifi i preko kojeg se moze povezati za laptopom a da ima izlaz za zvucnike 2.1 ili jos bolje 5.1 znaci kombinacija sound kartice i wifi rutera bem ga valjda tako nes,siguran sam da postoji samo ne znam da l kod nas,davno je prodavao jedan clan ovde uvozna roba,al kad sam nazvao prodao. :(
poenta ovog uredjaja je da negde u cosku strpate taj uredjan i na njega nakacite neki besni 2.1 sys i povezete sa laptopom oslobodite se kabela..pa ako imate blage predstave o cemu pricam molim za pomoc gde moze da se nadje kod nas ili preko i kako se to cudo zove,kako su ga krstili :)
 
hvala na odgovoru,al koliko vidim ovde pise connection bluetooth mada se pominje wireless,zanimma me posto ja na laptopu nemam bluetooth :(
 
pa jes u pravu si to je i meni palo na pamet al reko da pitam,hvala u svakom slucaju
 
da ne otvaram novu temu,nasao sam nesto tog tipa na limundo (PHILIPS WIRELESS BEZICNE SLUSALICE!!FULL!)
ako vam nije tesko da pogledate o cemu se radi http://www.limundo.com/kupovina/Teh...LIPS-WIRELESS-BEZICNE-SLUSALICE-FULL-/4445164
pa posto to postolje ima ulaz za slusalice i wifi je, da l bi ja mogao da nakacim 2.1 i connect na lap? i controlisem sound preko toga? fala unapred,da dodam lik se ne razume sto prodaje tako da otpada ta solucija...
 
Nazad
Vrh Dno