Šta je novo?

Lexmark x203n problem sa sceniranjem

Sargarepac

Cenjen
Učlanjen(a)
17.03.2010
Poruke
34
Poena
159
Ajd i ja da se požalim pa možda se nađe neki pametniji i iskusniji.
Problem je sa multifunkcijskim urađajem Lexmark x203n. Stampač radi perfektno, ali skener (koji je do pre par dana radio odlično), odjednom je pri skeniranju poceo da izbauje crne ili red crne, red bele kopije dok kopira. Lampa mu radi, nema nikakvih fizičkih oštećenja na flat kablu, motor radi odlično, sve deluje besprekorno ali on i dalje izbacuje crno-bele ili skroz crne kopije :trust:

Ako neko ima neku pametnu ideju bio bih zahvalan, jer me ovo već dovodi do ludila (s obzirom da birotehniku servisiram uspešno vec godinama)..
Hvala
 
Resio sam. Sama lampa nije bila ok iako je sijala.
Hvala na trudu.
Pozdrav
 
Resio sam. Sama lampa nije bila ok iako je sijala.
Hvala na trudu.
Pozdrav

Molim te, reci kako si rešio problem sa lampom jer imam identičan model. I ja sam prezadovoljan štampačem a imam ga punih godinu dana. Reci mi još kako ga refiluješ? Kupuješ original tonere ili nosiš u neki servis da ga pune i čipuju? Ili možda nalaziš neke kompatibilce? Hvala unapred na odgovorima i nadam se da nisam bio previše konfuzan. ;)
 
Imam isti problem sa skenerom na ovom stampacu ..stampac normalno radi ali skener funkcionis esve ali su kopije ili skenirane slike u jako losem stanju kao i kod Sargarepca sto je bio problem identican...na displeju stampaca samodijagnostika ne izbacuje nikakvu gresu znaci sve radi...ali lose kopiranje slika....ima li ko ideju st aje sa lampom problem obzirom da svetli....!?
 
Nazad
Vrh Dno