»RSS Benchmark sajt

Strana 51 od 1468 PrvaPrva ... 41474849505152535455611011515511051 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 751 do 765 od ukupno 22009

Tema: Carina na posiljke [FAQ u prvom postu]

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        40.593
      2. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      3. Jel' to onaj "Thank you for ordering" ili onaj "You order # has shipped" ili neki treci? Ova dva uopste ne citam, mozda me stalno i pitaju

Ja sam 25. 10. porucio, 26. poslato, tako da Sendi nije opravdanje

Global mail vec 3+ godina koriste, nije novina. Samo nisam znao da je to DHL Global Mail u stvari.

Za Japan u Koreju imaju tek izbora - CJS, JM, GLS plus sve sto ima Amerika.
        Menjao alfaunits : 08.11.2012. u 00:30
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Member Avatar korisnika AmilDinsio
        Na forumu od
        May 2007
        Poruka
        316
      5. Moja mašina
        • CPU: APU FM2 AMD A8-5600K
        • MoBo: Gigabyte GA-F2A88XM-D3H
        • RAM: DDR3 4GB 1600MHz Kingston CL9
        • VGA: HD7560D
        • MON: Philips 190C
        • HDD: 1TB WD Blue WD10EZEX + 1TB WD Green WDEARS
        • OPT: Asus 24F1ST
        • Case: Raidmax Orion
        • INET: Wifi
      6. Citat Citiram korisnika: alfaunits Pogledaj poruku
        Jel' to onaj "Thank you for ordering" ili onaj "You order # has shipped" ili neki treci? Ova dva uopste ne citam, mozda me stalno i pitaju

Ja sam 25. 10. porucio, 26. poslato, tako da Sendi nije opravdanje

Global mail vec 3+ godina koriste, nije novina. Samo nisam znao da je to DHL Global Mail u stvari.

Za Japan u Koreju imaju tek izbora - CJS, JM, GLS plus sve sto ima Amerika.
        Nisu ta dva ovaj je treci i juce stigao.Ja sam porucio 23.10 a oni poslali 24.Ne znam da nisu ovi nasi na carini nesto zas#ali.Sta si napisao za region kad ti trazi u adresi da napises? Ja sam isto stavio isto Serbia
        Menjao AmilDinsio : 08.11.2012. u 15:05

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        40.593
      8. Moja mašina
      9. Nije bilo regiona koliko se secam

Member Avatar korisnika AmilDinsio
        Na forumu od
        May 2007
        Poruka
        316
      11. Moja mašina
        • CPU: APU FM2 AMD A8-5600K
        • MoBo: Gigabyte GA-F2A88XM-D3H
        • RAM: DDR3 4GB 1600MHz Kingston CL9
        • VGA: HD7560D
        • MON: Philips 190C
        • HDD: 1TB WD Blue WD10EZEX + 1TB WD Green WDEARS
        • OPT: Asus 24F1ST
        • Case: Raidmax Orion
        • INET: Wifi
      12. Samo da javim meni danas doneo postar.Na carini nisu ni otvarali tako da nisu naplatili ni onih 65 din.

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        40.593
      14. Moja mašina
      15. I meni je danas stigao

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        8
        Juče dobio robu DHL Tablet PiPo M3 iz Kine Ali express FancyTeam, 0 dodatno...
        Cui prodest? Samo da se zna... De gustibus non est disputandum.

Member Avatar korisnika Cirko
        Na forumu od
        Feb 2012
        Poruka
        200
        Citat Citiram korisnika: fcinterbgd Pogledaj poruku
        Proverena informacija i sa naglasenim "citaju".

mislim da se neko salio, koliko bi se onda otvorilo radnih mesta za citanje foruma. Poz

Citat Citiram korisnika: plajos Pogledaj poruku
        Juče dobio robu DHL Tablet PiPo M3 iz Kine Ali express FancyTeam, 0 dodatno...
        a da li mogu da narucim preko ali expressa sat iz kine do jedno 40dolara, da ne platim carinu?
        Menjao Joker : 07.12.2012. u 15:52

Member Avatar korisnika Bryan Fury
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        564
      19. Moja mašina
        • CPU: i5-4670 / be quiet! Dark Rock 2
        • MoBo: ASRock Extreme 6
        • RAM: 1X8GB Corsair Vengeance
        • VGA: Gigabyte 960 G1
        • MON: Dell U2412
        • HDD: Samsung 950 PRO 512GB
        • OPT: /
        • Case: Fractal Design R4
        • SND: Schiit Modi+Asgard 2+Sony MA900
        • LAP: Dell N7010
        • TV: /
        • INET: DSL
        • Ostalo: Logitech K520, Logitech MX Master
      20. Citat Citiram korisnika: Miglia Pogledaj poruku
        Imaju i Ali expres i DH gate, ali oni su samo posrednici, a robu prodaje ko zna ko, pa je tu i rizik veci od obicnih sajtova. Ima i tu prodavaca u koje se ljudi kunu , navodno oni sa statusom A+ , ali mnogi od njih nece da posluju sa Srbijom, a i sami ti sajtovi, Ali ekspres, je skoro ispravio, nisu imali sve opcije oko slanja za Srbiju, pa je trebalo da se covek pogadja van sistema, sto je dodatni rizik.
        Ja sam dva puta do sada uzimao neke sitnice (wifi karticu za laptop i data kabl za telefon) preko dhgate-a, oba puta je stiglo bez problema. Naravno, gledao sam da prodavci imaju dobre ocene pre naručivanja

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        4

Exclamation

Pozdrav ljudi, za pocetak da napomenem da sam stari clan pod drugim nadimkom, i samo zbog toga sto sam dosta siguran da ima i ljudi na benchu koji su pri posti-carini i citaju, zelim da budem anoniman.
        Razlog je prost, zelim da obelodanim neke stvari u vezi sa Postom carinjenja Beograd.

Pripazite se oko narucivanja stvari, jedan od razloga sto ce Srbija "juce" dobiti paypal je "gospodin" iz glavne poste carinjenja Beograd, Vladan Jovanovic koji jedno vreme nije bio prisutan pa je sve islo onako kako zakon nalaze, e sad se vratio i nastavio svoju dominaciju u proceni koliko koja roba vredi( jer verovatno ne zna da koristi racunar da bi proverio na netu pravu vrednost), i na osnovu svog neznanja i bezobrazluka ocarini boga oca po izmisljenim vrednostima paketa. Inace covek redovno otvara pakete (nije problem to) i uredno isprobava sve sto mu se ucini interesantno. Kako bi stvari bile jos gore trazio je drugaru da mu proda- pokloni par gps uredjaja koji su mu stigli kako mu ovaj ne bi carinio pakete neko vreme, jer je lepo covek rekao da je malo probao uredjaj (u sustini zloupotrebio sluzbeni polozaj) i da mu se svidja kako funkcionisu pa taman i kolege da uzmu po komad. Odakle mu pravo da radi takve stvari? Eto braco i sestre sta se sve desava u nasoj drzavi, zamislite samo koliki broj ljudi bi ucenjivao kada bi paypal bio regularan u Srbiji, tuga.
        3 godine se bavim kupovinom preko ebay-a i slicnih sajtova i ovaj problem se pojavio kada je pomenuti gospodin uzeo da radi posao pre nekih godinu dana.
        I da napomenem da mi svaki paket sadrzi jedan uredjaj ili deo, i vrednost nikad nije presla 60usd (shipping included).
        Da li neko zna da li se isplati tuziti smradinu, ili kako doskociti da bar ocarini samo ono sto zaista podleze, kome i kako se zaliti... nisam pravnik pa nisam siguran, ali mi se cini da tu ima materijala za tuzbicu.
        Menjao jackass1 : 12.12.2012. u 17:51

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        8.774
      23. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG LCD 32LW5590 i CONAX CAM modul :o)
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master
      24. Ma za tuzbu jos i lako, nego kako dokaze pribaviti, kako potkrepiti necim materijalnim tvrdnje zloupotrebe, kriminala kojim se doticni i njemu slicni bave?
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Member Avatar korisnika nesic1
        Na forumu od
        Aug 2008
        Poruka
        7.188
      26. Moja mašina
        • CPU: fx8350
        • MoBo: ga 971a ud3p
        • RAM: 8gb
        • VGA: porercolod dragon 480 8gb
        • MON: Samsung 940n
        • HDD: 1tb
        • OPT: koj ce mi
        • Case: Astec 2880W Server Power Supply Module IBM + raidmax 735W
      27. jel on radi na carini, ili je neki sef?

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        4
        Ja kapiram da je samo radnik, e sad, mozda je glavni carinik, koliko sam cuo niko nije odusevljen kada ga posalju na to odeljenje carine u posti, jer po prici tu dodju kad nesto zaseru pa kao kazna i onda izivljavanje pocinje
        Bio sam par puta u toj kancelariji na 4. spratu gde stizu posiljke na proveru i carinu ako podlezu istoj.

Member Avatar korisnika Ognjenii
        Na forumu od
        Mar 2009
        Poruka
        118
      30. Moja mašina
        • CPU: 6800k + Dark rock pro 3
        • MoBo: Asus x99 A-II
        • RAM: 32 gb G.Skill Trident z 3200 mhz
        • VGA: Palit GTX 1070 Gamerock
        • MON: LG IPS 277BN
        • HDD: Samsung 840 pro 256 gb +WD Black 2 TB
        • OPT: Samsung 223
        • Case: Raven RV01 + Evga SuperNOVA g2 850w
        • SND: Creative ZxR + Logitech Z-5500
        • LAP: Macbook Air 13'
      31. Citat Citiram korisnika: jackass1 Pogledaj poruku
        Pozdrav ljudi, za pocetak da napomenem da sam stari clan pod drugim nadimkom, i samo zbog toga sto sam dosta siguran da ima i ljudi na benchu koji su pri posti-carini i citaju, zelim da budem anoniman.
        Razlog je prost, zelim da obelodanim neke stvari u vezi sa Postom carinjenja Beograd.

Pripazite se oko narucivanja stvari, jedan od razloga sto ce Srbija "juce" dobiti paypal je "gospodin" iz glavne poste carinjenja Beograd, Vladan Jovanovic koji jedno vreme nije bio prisutan pa je sve islo onako kako zakon nalaze, e sad se vratio i nastavio svoju dominaciju u proceni koliko koja roba vredi( jer verovatno ne zna da koristi racunar da bi proverio na netu pravu vrednost), i na osnovu svog neznanja i bezobrazluka ocarini boga oca po izmisljenim vrednostima paketa. Inace covek redovno otvara pakete (nije problem to) i uredno isprobava sve sto mu se ucini interesantno. Kako bi stvari bile jos gore trazio je drugaru da mu proda- pokloni par gps uredjaja koji su mu stigli kako mu ovaj ne bi carinio pakete neko vreme, jer je lepo covek rekao da je malo probao uredjaj (u sustini zloupotrebio sluzbeni polozaj) i da mu se svidja kako funkcionisu pa taman i kolege da uzmu po komad. Odakle mu pravo da radi takve stvari? Eto braco i sestre sta se sve desava u nasoj drzavi, zamislite samo koliki broj ljudi bi ucenjivao kada bi paypal bio regularan u Srbiji, tuga.
        3 godine se bavim kupovinom preko ebay-a i slicnih sajtova i ovaj problem se pojavio kada je pomenuti gospodin uzeo da radi posao pre nekih godinu dana.
        I da napomenem da mi svaki paket sadrzi jedan uredjaj ili deo, i vrednost nikad nije presla 60usd (shipping included).
        Da li neko zna da li se isplati tuziti smradinu, ili kako doskociti da bar ocarini samo ono sto zaista podleze, kome i kako se zaliti... nisam pravnik pa nisam siguran, ali mi se cini da tu ima materijala za tuzbicu.

lik te je na svoje oci ucenjivao i ti bre pitas ima li nacina da se to zaustavi ???! Da se licno meni to desilo, kapuljacu na glavu, palicu u ruku i na mrtvo ime mu objasnio neke stvari.

Member
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        265
        Mislim da bi trebalo da svima bude jasno da ove metode vise nisu potrebne,pogotovo posle danasnjeg dana...ako MM moze da zaglavi sa sinom MM sta je onda taj vladimir uopste?hocete da kazete da iza njega stoji neko glavatiji?
        Lepo u legalnu proceduru..prijava nadleznm organu i cao,pogotovo vise prijava i ode i on lepo da odmara neko vreme,mozda cak i sa duom MM....
        Ljudi prosto ne mogu da dodju sebi da ovo vise nije slobino vreme gde te pojede mrak il vreme demokrata de te takodje skoro pojede mrak al ti se isto hvata...lepo prijavis barabu pa kad dobije otkaz ili zavrsi u zatvoru doce neko normalan i svima ok.
        Tako se pravi i brani drzava
        Menjao Mobtel063 : 12.12.2012. u 19:21

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        4
        Svaki put kad me osine sa carinom nepravedno, razmatram da li da ga sledeci dan sacekam i otkinem, ali *mjau**mjau**mjau*... nije to najbolje resenje

Strana 51 od 1468 PrvaPrva ... 41474849505152535455611011515511051 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •