Šta je novo?

Grand Theft Auto V

To još uvek ne znamo :). Znam da će 100% raditi extra na xboxu jer su ispeglali engine do bola, još za RDR.
 
Pa ovo su možda i šotovi sa boxa, zato su teksture takve. Nadam se da će na pc-ju biti bolje teksture...
 
po meni trenutno ne izgleda nikako :D ovaj prvi shot , helihopter i ispod njega podzemni grad, bez imalo boje i zivota...
drugi shot ... jezero voda malo drveca razlicitih boja i zelenila, cisto da nadoknadi inaj prvi shot :d
 
Treba imati na umu da je ovo za trenutne generacije konzola, tako da neki veci skok od cetvorke tesko da je moguc. A promena "grafike" uglavnom ce biti u mozda vecoj prirodnosti osvetljenja, za razliku od onog blum madnessa prethodnog dela...
 
GTA V to be 'biggest open world game to date

“The city was simply too small for effective and enjoyable flying. It was the first time we made a high definition open world, and it was a massive amount of work to make something on that scale – we simply could not make an environment big enough for planes to work properly. Fear not, they are returning in what is our biggest open world game to date.”

link
 
Our (Rockstar) biggest open world game to date. :)
 
yebe ih npr Just Cause 2 i jos nekolicina
 
Ne kapiram sta si hteo da kazes sa tim dal sam ukapirao (neka prozivka mozda :)), samo pojasnjavam da se taj u naslovu teksta malo zaneo i dao previse slobodan naziv, kada oni kazu da je to njihov najveci svet koji su napravili a ne najveci uopste kako glasi naslov. ;)
 
Sto veci svet to manje detalja i vise bagova. :(
 
Pa kao i svaka igra, al ispeglace oni to vrlo brzo. Ja iskreno jedva cekam ovo. Kad se setim, kad je izasao San Andreas, nisam mogao da se smirim dok ga nisam presao, i na kraju sam zbog gta lose uradio prijemni na faxu :d
 
Da ne izlazi slucajno za PC u isto vreme kad i na konzolama, prica li se nesto..
 
Smem da se kladim da se to nece desiti :).
 
Nacekaces se onda :D
 
Pa nisi valjda lud da cekas ? Okreni se nekim aktuelnijim naslovima, ili jos bolje nekim iz prebogate proslosti. ;)
 
Za dva dana ce da nesto mozda objave.

otkud to ?
daj boze da je nesto pozitivno,a ne odlaganje za spring 2016e :d
250px-Grand_Theft_Auto_V_logo_-_transparent_background.png
 
Ja sam juce ovo procitao.


Poruka koju je ostavio jedan od urednika časopisa izazvala je pravu buru, a u njoj između ostalog piše: “Do sad bih okačio naslovnu sledećeg broja, međutim, to mora ostati tajna. To je deo svetskog otkrovenja o kojem ne sme da se priča do 4 popodne 14. avgusta.” Možete li uopšte da pretpostavite o čemu se radi? Da li nas čeka nešto neverovatno, kao što je najava za Half Life 3 ili možda ipak samo novi info za Battlefield 4 ili Grand Theft Auto V? Šta vi mislite, šta nas čeka to
 
Da li se zna zahtevnost za ovu igru? Vec su me odusevile slike i zvanican trailer :D
 
Nazad
Vrh Dno