Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Uspeo sam teskom mukom da pokrenem. Jbte, kolika mapa i kakva grafika. Odigrao 3-4 sata i optimizacija je ovog puta za cistu desetku. Bravo za Rockstar.

Ajd sad ne preteruj. Jel imamo mi uopste isti build, kod mene optimizacija nije najsjajnija?

@marvel

Pa ako hoces mogu da okacim na neki filehosting sajt.

edit:

Evo screena iz igre, doduse, los je kvalitet zbog kamere:
 
Poslednja izmena:
Samo mi nije jasno zasto nisi ukljucio AA, jel slaba ta gtx460 ili.. ?
 
Hahahahaha :D Kako ste me nalozili. :D

Uspeo sam teskom mukom da pokrenem. Jbte, kolika mapa i kakva grafika. Verzija koju sam skinuo je Grand.Theft.Auto.V.ap.1.Z.Sharenicca.r.t.s.DEV.BUILD.XBOX603

Valjao sam se...
 
Poslednja izmena:
Šta se novo očekuje u novom delu Grand Theft Auto V? Detaljno sam pogledao trejler koji je izašao pre nekoliko meseci, zapalo mi je za oko već na početku trejlera pas koji je trčao oko dvoje ljudi http://www.dodaj.rs/f/1R/2/24nbAvs7/untitled.png
Iskreno nekoliko stvari bi hteo da stavu u igricu:
1. Da mogu da kreiram sam svog lika (to u ovom delu sigurno neće biti slučaj).
2. Automobilima (i drugim prevoznim sredstvima) je potrebno gorivo.
3. Trebalo bi da uklone šifre (jer je tako igrica realistična).
4. Da juri policija na primer ako prekoračim brzinu ili pređem na crveno, u prošlim delovima ako ubiješ čoveka juri te samo jedna zvezdica, to je zaista glupo.
5. U sledećem delu bi trebalo da stave da lik bude gladan ili da ide u teretanu (to je bilo u San Andreasu)
6. Mogućnost kupovine prevoznih sredstava.
7. Mogućnost vožnje iz untrašnjosti automobila.
Nadam se da će ovaj deo doneti mnogo noviteta i da ćemo biti zadovoljni igrom.
 
Ja ocekujem da naprave igru , jer GTA 4 ne zovem igrom , vec nesto kao 3DMark koji nizasto ne sluzi.

Evo prije koji dan je instaliram na :
Core2Duo e6300
HD 6670 (DDR3)
2GB DDR2 RAM-a
i na medium postavkama na 1680x1050 igra iz 2008 (kada je ovaj racunar bio vrh) mi jedva daje 20 FPS-a , sramota da Rockstar nakon toga sebe moze nazvati ozbiljnim producentskim timom.
 
Poslednja izmena od urednika:
Od klipova ima samo prvi zvanican trailer.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja ocekujem da naprave igru , jer GTA 4 ne zovem igrom , vec nesto kao 3DMark koji nizasto ne sluzi.

Evo prije koji dan je instaliram na :
Core2Duo e6300
HD 6670 (DDR3)
2GB DDR2 RAM-a
i na medium postavkama na 1680x1050 igra iz 2008 (kada je ovaj racunar bio vrh) mi jedva daje 20 FPS-a , sramota da Rockstar nakon toga sebe moze nazvati ozbiljnim producentskim timom.

Na koliko si ga GHz kazes klokovo?
:d

ubaci 4870x2 u igru... i q6600 pa da pricamo...
 
Poslednja izmena:
Da si bacio pogled i na prethodnu stranu video bi da je sve to bilo u sklopu prvoaprilske fore...
 
newswire_1342100433.jpg


newswire_1342100464.jpg


http://www.rockstargames.com/newswi...wered-max-payne-3-and-grand-theft-auto-v.html
 
Daj boze samo da ne bude zahtevno kao 4orka u vreme kad je izasla.. :)
 
One palme deluju jadno. Ko polomljena krilca od ventilatora.
 
****š palme kada igraš GTA igru.
 
Pa ako ce zahtevnost biti kao u vreme pojavljivanja cetvorke onda moramo da trazimo dlaku u jajetu. Meni recimo bode oci.
 
Nazad
Vrh Dno