Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Kako god. Imate Mafia II temu pa drvite tamo do beskonačnosti:butt:
 
+1
 
M2 je imala fantastican model voznje , tj. fiziku. Stvarno , vozeci one oldsmobile po snegu sa onim gumicama ... uh ...samo da me ne mrzi da je ponovo instaliram da isprobam da li radi sa g25 . Ali muzika , atmosfera , prica je daleeeko ispod prve mafie. Jednostavno , sta su Cesi uradili sa tom igrom je vaskrsnuce Godfather-a , Al Capone-a i svih smek mafijaskih stereotipa.

Da se ne mucis, reci cu ti ja. Radi sa G25 ali traljavo. Nikakvog uzitka nema, otprilike je isto kao da upravljas joypadom.
Jedina razlika je analogna kontrola gasa, mada je fizika toliko primitivna da to retko kada donosi neku prednost.

Inace, potpuno se slazem sa tobom. I ako neko moze da mi objasni kako da pokrenem M1 na Win7, sad cu ponovo je odigram.
 
Da se ne mucis, reci cu ti ja. Radi sa G25 ali traljavo. Nikakvog uzitka nema, otprilike je isto kao da upravljas joypadom.
Jedina razlika je analogna kontrola gasa, mada je fizika toliko primitivna da to retko kada donosi neku prednost.

Inace, potpuno se slazem sa tobom. I ako neko moze da mi objasni kako da pokrenem M1 na Win7, sad cu ponovo je odigram.
Ne znam kakav problem imas ja sam instalirao i izlecio i igram
 
^izlecio si volan? :p
 
mogao si da obelezis ili da bold-ujes samo taj deo :d
 
"They will have a playable demo at E3."
Cini mi se da nijedan GTA nije imao playable demo na bilo kom sajmu.
Jedini razlog zbog kojeg mi ovo deluje FAKE.
 
Al ima da se sparta :D...
 
Auuu, mapa duplo veca od SA :hair: Space requirements: 40gb :d
 
Poslednja izmena:
Verovatno jer je to gta ali Far Cry 2 je imao prilicno bogatu i zivu mapu, jos vecu- oko 50km2, odlicnu grafiku itd a igra je bila teska 3,9Gb.
 
Ma da, nego kazem da ne mora da znaci da ce zauzimati 40Gb+ ;) Moja procena oko 20Gb, mozda 25Gb..
 
Mislio je na RAM. :d
 
Neka bude i 50 GB samo da nema ponavljanja automobila (svi u ulici furaju auto koji ja vozim u tom momentu) i da bude random reakcija svih ljudi na ulici. Da vrate bajs pod hitno !
 
Neki rocket bmx na primer :D
 
Grand.Theft.Auto.V.DEV.BUILD.XBOX360-Caravan

just sayin...
 
Samo da nije prvi april... :)
 
Samo to :)
 
Ja vec skinuo i probao prvu misiju ali me izbacuje posle 5 minuta jer mi trazi identifikaciju da potvrdim da li sam developer... prokleta scena, kad li ce nesto da krekuje da valja.
 
I meni zakucava.
 
Ja vec skinuo i probao prvu misiju ali me izbacuje posle 5 minuta jer mi trazi identifikaciju da potvrdim da li sam developer... prokleta scena, kad li ce nesto da krekuje da valja.

Daj snimi barem tih 5 minuta gameplaya!
 
Jeste, pa posle da me neko prijavi i zatvore mi youtube nalog. Inace, fenomenalno izgleda za ovaj dev build, jeste da je voznja osakacena i kruta i grad ogranicen ali ok je za prvo probanje cisto da se vidi kako igra napreduje.
 
Jeste, pa posle da me neko prijavi i zatvore mi youtube nalog. Inace, fenomenalno izgleda za ovaj dev build, jeste da je voznja osakacena i kruta i grad ogranicen ali ok je za prvo probanje cisto da se vidi kako igra napreduje.

Nov acc? Ili neko drugo mesto a ne YT?
 
Uspeo sam teskom mukom da pokrenem. Jbte, kolika mapa i kakva grafika. Verzija koju sam skinuo je Grand.Theft.Auto.V.ap.1.Z.Sharenicca.r.t.s.DEV.BUILD.XBOX603
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno