Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Meni deluje malo naprednije od gta iv :-Dlici mi nekako na gta VC
 
meni ovo lici na mesavinu SA i ekspanzije TBOG... sve se vrti oko zezancije :D
 
Poslednja izmena:
Kako god da ispadne game, vec se moze da je graficki extra!
 
Nisam nimalo impresioniran. Izgleda da sam omatorio da bih imalo bio zainteresovan za ovu reciklazu koju sam dovoljno puta igrao do sad

disappointed.jpg
 
I meni se cini da ce hardverski biti tu negde sa GTA 4, ne deluje nesto mnogo bolje po tom pitanju
 
Izasao sam trailer od minut i kusur sekundi, a lokalne baba vange su vec razocarane.
 
Meni se ovo dja. Sam upgrade mi ne bi tesko pao ako igra bude zanimljiva sa dobrom pricom.
 
San Andreas 2012. Po meni SA je bio najzabavniji, tako da ako uspeju da
naprave isti nivo zabave sa ocigledno GTA4 grafikom...jedva cekam.
 
Moj san je bio, jos nakon izlaska SA, da dobijemo veci LS sa vise detalja i boljim engine-om. Datum izlaska, mnogi navode kao 24.05.2012.

Vratio se BMX! "cjphonehome" i "naturaltalent" i da vidis bunny hop.:banana:
Sudeci po trailer-u, bice i zivuljki po ulicama. Izgleda i da su preuzeli par vozila iz GTA 4, tako da verujem da je zahtevnost slicna. Anyway, can't wait!!
 
Kazu da ce ovaj put posvetiti vishe paznje optimizaciji igre za PC... Videcemo.
 
Pa moraju da optimizuju, imaju vremena.

Ali ce u svakom slucaju za ovo biti potreban quad, phenom II naklokovan i to je to. Jeste malo nalickan trejler ali mislim da ce ovakva grafika i teksture traziti vise od 1Gb vrama za max na 1080p, za procesor sam poprilicno ubedjen da ce quad na 3,4 Ghz + biti dovoljan kao i 4Gb rama.
 
Nadam se da gresis za proc ^^^
 
Pa ne vredi kada sve optimizuju za quad, a i gta IV je zahtevao quad. Evo ti primer, shift2, imao sam los gpu usage i lag a sada sve na max sa phenomom default/4Ghz-svejedno imam fps zakucan na 60 zbog vsync. Dakle samo da je quad i igra leti a na c2d e8400 3,8Ghz lag..

Pogledaj samo prostranstvo i broj osoba, ma uopste sta se sve desava u trejleru, bez quada ce biti cupavo.
 
I ima logike to to zboris..xD
Pa nista, ako treba, pasce i5 quad samo zbog gta v :/
 
pa dobro danas i 2008 quad nije ista stvar, danas legitimno mogu da traze ono sto su tada i niko nema razlog da se buni...
 
Mozda zatrazi i sestojezgarca kojim slucajem, da bude sve u skladu sa tradicijom :D
 
ijaaooo, nalozio sam se, jedva cekam

jel onaj lik koji se pojavljuje na momenat, sa onom need money... tablom niko? :)
 
A i mislim da je onaj tip, sto bezi od policije Carl CJ Johnson. Mada, najbitnije je da vrate gang wars i South Central i ja sam zadovoljan! Cini mi se da ce mapa, opet biti ceo San Andreas, jer se u trailer-u vide dva mosta iz San Fierro (kad onaj tip vozi skuter an vodi). K'o malo dete sam! Gimme, gimme, gimme!!:banana:
 
Hah, i meni odmah na Nika ličio, to je taj trenerka stil :p
Šta znam, nisam nešto preterano oduševljen, al' mlada je noć, videćemo...
 
Meni ovaj lik ne lici ni malo na NIKA :-DDD

Edit i dalje se vidi da je stepenicasta grafika, hoce li srediti to vise.....
 

Prilozi

  • Grand Theft Auto V Trailer[22-09-31].JPG
    Grand Theft Auto V Trailer[22-09-31].JPG
    63.5 KB · Pregleda: 220
Poslednja izmena:
Mozda je Niko prop'o! Mura da su godine bili okrutne prima njemu...ili je mozda video Mr. Rektuma golog pa zato trauma i alkohol!???!!!
 
Inace to na slici vam je Jerry Kapowitz iz Ballad of Gay Tony. Klosar, vijetnamski veteran, dijamanti anyone? Malo se ugojio, ali je on 100%. Na kraju krajeva, ne moze biti Niko, jer je igra smestena u isto vreme kad i GTA 4 + 2, 3 godine. A ovaj klosar izgleda 10 godina starije od Nika.
 
Ovo ce biti ostvarenje mojih snova, remake originalnog SA. Secam se da sam zbog SA odradio lose prijemni na faxu pre 5-6god, al sam ga zato presao :d
 
Nazad
Vrh Dno