Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Ma najbolje bi bilo da bude Chicago a u glavnoj ulozi neki srbin i ta voice actori budu srbi a ne neki rus koji cita iz recnika...da imamo neke srpske bande koje svercuju drogu od sarica predstave nas svetu kao sto uvek rade i da nam posle dodje hilari da deli americku demokratiju xD tipa http://www.youtube.com/watch?v=Fgcd1ghag5Y
 
^ Prevrnu mi utrobu. Fina teta me je odmah podsetila na
[YOUTUBE]N0rUtSLZTlc[/YOUTUBE] :D
 
Poslednja izmena:
evo procurese neke informacije (copy-paste)

-The protagonist is Hispanic and his name is Adrian.
-It takes place in San Andreas in 2012. The Mayan end of the world is parodied a lot because of this.
-You start out in Los Santos and are in your rival’s turf, Varrios Los Aztecas, after getting beaten up and robbed.
-The game revolves around money in a big deal. I’d reveal the big idea, but I don’t want to ruin it.
-Multiplayer is in again. There are a couple of new game modes, co-op story, and 32-player game modes for consoles and 64 player for PC. PC also includes dedicated servers.
-PC comes out on launch and is being ported by Leeds. From what they have shown us it is optimized much better than GTA 4.
-San Andreas includes all the same cities from GTA SA and this time they have all became ab it bigger as well as much more detailed.
-Gang turf wars are back. This time not only the general gang are in charge but different sets such as57th Ballas or the Eastside Azteca. They have their own graffiti. You can tag up stuff with custom sprays now too.

-In the end your protag dies (ima ovde jos jedan deo, ali to ne zelim da kazem, jer je ne bitno, a spoiler-ovao bih vam jos jednu igru).Afterwards you play as his brother who inherits the money.
-”The money” I refer to comes from a massive drug trade that ships to San Andreas. Its fought over a lot throughout the story and it comes with lots of money. It has ties to your family so it becomes a bigger deal.
-The timeline continues off of GTA 4. It is referenced a lot. I’m not really sure whether Niko dies but he’s mentioned at least twice.
-Car modding is back so is lowriding of course.
-There are 9 radio stations. It features a range of music. Some of the rap is new, some is old. There’s a better selection than GTA 4 though IMO.
-Military has returned in the 6 star wanted level except they are referred to as National Guard.
-Cover system is upgraded and plays more smoothly.
-The moral decisions you saw in GTA IV have more effect on the story now. There are at otal of 4 unique endings. 2 bad, 2 good. Whether the protag dies in all of them you’ll just have to figure out since the endings are actually pretty cool.
-More girlfriends.
-Parachutes.
-Fun cheats are back!
 
najsss..
Samo ostaje pitanje zahtevnosti..:/
 
pa gta IV samo bolje optimizovan :p ne bi trebalo da bude nesto posebno zahtevan (+ potvrda - radi se i za konzole).
 
Lepo lepo :)

Ajd' da sacekamo taj trailer pa da vidimo sta kaze.
Obicno, Rockstar-ovi traileri ne kazu puno, par recenica protagoniste i par sekundi in game animacije.

Mene interesuje datum izlaska. Mozda 2012/2013.
 
Poslednja izmena:
Gaeant izlazi u novembru-decembru 2012. :)
 
ko ce da ceka tolikooo xD
mene samo brine da li cu morati da uzimam i5 i jacu grafu :(
 
Opa, znaci ope tu San Andreas,eh, Homes!
Najvaznije Parachutes I girlfriends!

Pitam se sta rade Ballas ovi dana.
 
Veći SA? Oh boy, koliko bre kad je i originalan predimenzioniran. +, nekako mi se ne dopada cela ta priča, ono, znam već grad napamet, ne vidim šta bi mogli novo da izmišljaju a da me iznenade..
Me not happy :(
 
Nadam se da ce biti jos bolja fizika. Posto grafiku kako sam shvatio nece dirati.
 
Sačekaćemo još nekih 8 sati, ali ako ispadne stvarno SA ja ću biti žestoko razočaran. Ne zbog toga što je mapa loša, već zato što mi je dojadila (igram SAMP često).
Ostalo najavljeno je sve ok, malo sumnjivo da će istovremeno izaći PC verzija sa konzolaškim, no dobro, možemo da se nadamo :)
I još nešto, ne bi trebalo unapred da vas brine ukoliko V bude koristio engine od IV, VC i SA su koristili engine od GTA III i svakog puta je engine bio sve bolji, utegnutiji i sa boljom optimizacijom ;)
 
ali je zato svaki put igra bila sve gora ;)
 
Ovo ce definitivno morati da se igra, pogotovo sto ce biti i MP :) San Andreas here we go again:)
 
San Andreas je bio cool, ali vecina nas ga skoro zna napamet.
I pored toga ima jedan sjajan mod, koji portuje San Andreas u novi GTA.
Stvarno bi trebali da iskoriste priliku da proshire GTA svet malo.
 
Ako kad kažeš gora misliš bolja, onda si u pravu :p

kako bolja brate GTA III fantazija prica itd Vice city super prica SA solidan ali meni konkretno SMOR lep grad ali dosadan sa smarackim trenutcima kada ogladni moras da ga vodis da jede mislim SIMS.... Uzas ali djene djene IV malo bolji od SA ali daleko ispod VC i III smesna prica optimiziacija katastrofalna , Secam se kupio sam masinu samo zbog GTA i nisam mogao na high da je igram a za masinu dao sam 2008 650e (sam sklapao ) e7200 9800 4 gb rama gta je radio jako lose na toj konfiguraciji da nisam mogao da verujem... a masina je bila GAME stara 3 4 meseca mislim ono .... Totalno razocarenje je bilo kada sam shvatio da racunar koji sam eto uzeo da bih mogao da pokidam GTA ispostavilo se da sam bolje uzeo QUAD koji je bio 100e skuplji secam se da sam zaobilazio q6600... Ako malo pobojsaju graficki i odrade optimizaciju kao Mafia II ima sanse da ce ova igra biti jako dobra (naravno i pricu ako urade kako treba) tako da momak koji je gore rekao sve gora i gora apsolutno je u pravu.
 
I menio je u prvi mah u SA zasmetao protagonista i cela ta prica, ali sto se tice zabave, tj. izivljavanja :D, samo jos falilo da mozes nuklearku da zviznes.
U IV su otisli u pravom smeru, mada nemam nista protiv neke mesvine 3. i 4. :).
 
I menio je u prvi mah u SA zasmetao protagonista i cela ta prica, ali sto se tice zabave, tj. izivljavanja :D, samo jos falilo da mozes nuklearku da zviznes.
U IV su otisli u pravom smeru, mada nemam nista protiv neke mesvine 3. i 4. :).

jos 2 ipo sata iznacemo o cemu se radi :D
 
Ma imam osecaj da je namerno pusten trac da ce biti san andreas/los santos. Verujem da ce biti neki grad koji nije do sad bio
 
Ma prvi GTA je najbolji. Nije bilo save-a. Hardcore!!!11

@igor88: GTA4 je daleko najbolji, i meni je SA ispod VC ali opet bolji od trojke. Priča je sigurno najbolja u četvorci - jedina koja uopšte valja u svim GTA igrama. Šta ti je tačno smešno u toj priči? Sve ostale su "Budi što nasilniji, i bićeš nagrađen", plus te eto neko "neočekivano" izda pred kraj. Ovamo ipak postoje neke posledice, odluke koje treba da doneseš, na kraju i cena koju glavni lik plati zbog svega što je uradio tokom igre. Igra je neoptimizovana, ali to su tehnički detalji, i tu jesu zakazali, ali meni je manje bitno. Na kraju je bilo igrivo.
 
Bice ovo cool... Nadam se :)
 
Woooooooooooow odlicno izgleda, deluje zaista obecavajuce mada iskreno ipak mi je bio gotivniji geto fazon od ovih plaza i glamura ;)
 
Biće potreban i nov hw, vidim ja :D
 
Meni se cini da je isti engine u pitanju.
Ako je tako, ne bi trebalo da bude nesto puno zahtevniji od GTA4.
 
Nazad
Vrh Dno