Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Samo da ga ne za*eru i da ne preteraju sa zahtevnoscu , bilo bi idealno kad bi bio neki evropski grad za promenu , mogu oni da smisle pricu i te kako :), i svakako mogli bi da ubace avione kako civilne tako i vojne , stvarno nije zanimljivo bilo u GTA IV bez istih :) i nadam se da ce biti omogucen MULTI :)
 
Kada sam igrao San Andreas bio sam jako odusevljen, i namucio se da je predjem do kraja, GTA IV me nije nesto specijalno odusevio, ali ipak bolje ista nego nista jedva cekam nastavak. :)
 
Razmisljam, kako bi bilo dobro kad bi jednog dana odradili GTA sa svim gradovima koje su do sad odradjivali :)
Inace da, za mene je San Andreas neprikosnoven, nek prica ko sta hoce :)
 
pleasee , let there be a new engine... pleasee , let there be a new engine... :)
 
da , ali ne verujem da ce biti novog engine-a jer se (najverovatnije) radi kao multiplatforma , a stari engine je ionako mucio ps3 i xbox. jedino da gtaV bude exkluziva za pc , pa da mozemo da ocekujemo ozbiljnu posvecenost optimizaciji a ne samo portovanje , sto je malo verovatno.
 
to je i dalje isti engine iako je tema wild wild west :p e sad ocekujemo da ce biti jos utegnutiji... ali se nadamo i da ce biti noviji i drukciji xD U svakom slucaju trailer ce reci mnogo vise.
 
Cool vest. Bash se pitam sta ce ovaj put biti:

Imali smo Mafiju, Crnca, Srbina....a sad bi trabalai neku ribu! :)
 
Hm...ja bas ne ocekujem nesto preterano da ce nam pokazati trejler. Mozda gresim...
 
"zrace" je kljucna rec ;D
 
Ti si neki 50 cent u dusi? gta III i IV su bog otac , pravi nastavci a ne neki expansion packovi gde mozes da vodis lika u teretanu i pazis kako jede :p ali dobro , to je - po tebi :D
 
Upravo...

meni nisu jasni ovi koji se lože na crnački gangsta fazon... mada, moram i ja da priznam jednu stvar. San Andreas nisam igrao zato što je taj GTA grafički i po fizici bio jezivo prevaziđen još kad je izašao. PS2 igra, a već tada je bilo Mafije 1 i igara kao što su Far Cry, a čekao se i prvi Crysis, za koji smo znali kako izgleda. Smešno je i tada bilo igrati takvu igru...
 
San Andreas nisam igrao zato što je taj GTA grafički i po fizici bio jezivo prevaziđen još kad je izašao. PS2 igra.

mislim da ce tako biti i sa V ako budu ostavili isti engine i budu cekali godisnji odmor da je izbace :) Koliko se dobro secam III,VC,SA su koristili isti engine? Pritom cini mi se da je VC bio najbolje optimizovan u to vreme . Ako peticu optimizuju bice dobra igra,u koliko je ukake kao i IV da ne mozes da igras igru na HIGH bez 2 GB rama u GPU mislim da je smesno... to i nakon 4 godine (bez malo) sada je 3 ,mislim da je to previse za GPU a kamoli 2008 :-DD
 
Poslednja izmena:
Ti si neki 50 cent u dusi? gta III i IV su bog otac , pravi nastavci a ne neki expansion packovi gde mozes da vodis lika u teretanu i pazis kako jede :p ali dobro , to je - po tebi :D
Bas tako... al kad vec kazes pravi nastavci i V bi to trebao da bude. Znaci novi grad, novo lice i gomila raznih inovacija ali i stari engine. Sta god da bude, po meni Rockstar nikad ne gresi.
 
GTA SA je definitivno previše bio u fazonu Compton this Compton that, gangsta gangsta nigga nigga, bljak. Vice City je imao neki šmek 80-ih. A "balada o toniju pederu" i "prokleto izgubljeni" su bili lepi dodatci za GTA IV.
 
SA je bio baziran na kaliforniji (LA i SF) i delu nevade (vegas) 90ti i kom je drugom fazoni mogao da bude?
sta znam, meni su svi gta dobri na svoj nacin, tako da i ovaj 5 jedva cekam
 
Meni je Vice City bio najinteresantniji da igram, svidjalo mi se sto su mogle da se kupuju one nekretnine po gradu i da resavas misije njihove. Nadam se da ce ovaj novi da bude slican njemu.
 
Meni je San Andreas za klasu ispred svih.
Zaista je bio extra odradjen ceo taj West Side fazon i stvarno je bilo zanimljivo videti Compton, low-ridere, Cripse, Bloodse i ostalo.
San Francisko i LasVegas isto extra odradjeni (pogotovo Vegas)
E nego jel se secate u San Andreasu onog CJ-ovog ortaka Rydera i jel ste primetili da je Ryder pljunuti Eazy E ? (definitivno su "pozajmili" lik i reklo bi se svaka slucajnost je namerna) ? :)

http://musicremedy.com/webfiles/artists/Eazy-E/EazyE-01-big.jpg

Sto se tice ostalih delova trojka je bila stvarno revolucionarna u svoje vreme , Vice City nazalost nisam igrao a cetvorka je mogu slobodno da kazem ispod ocekivanja, pre svega zbog misija koje su uzasno repetativne i dosadne i da nije bilo Nika Belica iskreno sumnjam da bi smogao volje i zivaca da zavrsim igru do kraja.
Episodes from Libery City su bile zaista odlicne i ispravili su te nedostatke cetvorke.
 
On vise voli japanke u high-school uniformama, nekako mu zrace najvise od svih:D
To je samo glasina!
:smackbum:

Anyway:
Bilo bi cool da novi GTA igra us sasvim novom gradu. Slicno Mexiku ako budu koristili Latinku!
Takav setting bi ima dosta atmosfere!
 
Poslednja izmena:
Ja bi New York opet :( Realno najbolja postavka za GTA igru po meni.. Voleo bi da bude sadasnjost kao IV..
 
..
Bilo bi cool da novi GTA igra us sasvim novom gradu. Slicno Mexiku ako budu koristili Latinku!
Takav setting bi ima dosta atmosfere!

Meni bi to bilo skroz kul, a i Meksiko bas ima dobru podlogu za pricu, narko karteli, medjusobni ratovi istih itd. Jos da vodis neku ribu za promenu, pa super ..

Mada do sada su svi gradovi u serijalu bili unutar USA, cini mi se da je samo prvi GTA ili mozda cak neka ekspanzija na prvi deo bila London, te mi se cini da ce iz nekog razloga i ovaj put biti neki grad unutar USA ..
 
Nazad
Vrh Dno