Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Ja sam prvu varijantu.

Sent from my E5823
 
Da

Sent from my E5823
 
Jel može neko ukratko da mi objasni poentu GTA Online-a? Ništa mi nije jasno. Uđem na Online, krenem da se odvezem do nekog odredišta i neko se odjednom zaleti na mene i krene da me puca... I naravno ubije me.
Da ne pričam o tome da kada igram one "grupne misije" odmah budem ubijen, dovoljan je jedan metak, a da bih ja ubio protivnika, moram da ispalim 20 metaka.
 
Vestina, znanje, imanje :d

Bez zezanja, moras puno da igras da bi postao vest, nidje veze sa story modom. Nema auto aim itd, ima neki mini ali ni blizu kao u story misijama.

Ako te nervira da te ubijaju u Free modu, stisni touchpad tamo imas masu opcija, izmedju ostalog mozes da ukljucis/iskljucis aktivan/pasivan mod.

Poenta je da igras sa ekipom, vas cetiri lepo prelazi misije zajedno, igra pljacke itd. Vrh kada imas ekipu.
 
Da li je neko uspeo da unbanuje account na kome postoji ban za on line igranje?

Neko mi je u igraonici napravio ******, poslao im mail tj ticket dobio momentalni odgovor tipa "nema žaljenja na banove, ćao poz". Malo nekorektno, al ajde.
 
Naravno da ne moze. Online mod im je jedini ranjiv zbog citera i zato su veoma strogi.
 
Dal neko moze da mi kaze dal na PS4 moze da se promeni da se pomeranje vrsi na krsticu a ne na stiku?
 
moze pomoc....klinac igra gta v...trenutno nema ni jednu misiju na mapi...sta kako gde...negde je oko 32%

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Mislim da sam imao isti problembese davno,trebao je da obezbedi auto za bekstvo i parkira ga negde.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Pozdrav,imam problem sa gta 5,kupljen i skinut preko Rockstara,desava se to da kliknem da pokrenem igricu,i samo se ucitava,posle 2 minuta mi pise da kliknem exit,pokazuje mi kao da je u igri ali mi ne ulazi,u task menadzeru mi stoji pri dnu gta 5 kao da je upaljen ali kad idem end task,ne sklanja se,da li je neko imao slican problem i sta da radim?.Deintstalirao sam 100 puta rockstar launcher,ali i dalje je isto…
 
Mozda da pitas na PC temi, ovo je deo za konzole...
 
Nazad
Vrh Dno