Šta je novo?

Grand Theft Auto V

Cek polako, igra jos nije ni najavljena za PC. :D
 
Ja sam juce ovo procitao.


Poruka koju je ostavio jedan od urednika časopisa izazvala je pravu buru, a u njoj između ostalog piše: “Do sad bih okačio naslovnu sledećeg broja, međutim, to mora ostati tajna. To je deo svetskog otkrovenja o kojem ne sme da se priča do 4 popodne 14. avgusta.” Možete li uopšte da pretpostavite o čemu se radi? Da li nas čeka nešto neverovatno, kao što je najava za Half Life 3 ili možda ipak samo novi info za Battlefield 4 ili Grand Theft Auto V? Šta vi mislite, šta nas čeka to

Ako se dobro sеćam za ovo je ispalo da je nešto vezano za CODBLOPS2 multiplayer.
 
Poslednja izmena:
auuuuuu kako dobro izgleda
 
Bice ovo ludilo igra, jedva cekam, ako ne omatorim do tada. :d
 
Za ovo ce trebati masincina da kotrlja kak treba..
 
KupiJo sam novi komp kada je IV izasla... Od tog dana stekam kes za novu masinu koja ce se pojaviti u mojoj sobi isto kada i ovaj disk u mojoj ruci <3
 
Naravno da ce biti za konzole. To je primarno za skoro svakog developera danas. Od toga se zivi, ne od igara za pc. Svaki konzolni rip za pc je danas lek za dusu jer se samo jos indi naslovi prave da budu pc ekskluzive.
 
Naravno da ce biti za konzole. To je primarno za skoro svakog developera danas. Od toga se zivi, ne od igara za pc. Svaki konzolni rip za pc je danas lek za dusu jer se samo jos indi naslovi prave da budu pc ekskluzive.

Ma nisi ti razumeo dobro.Naravno da ce biti za konzole ali za koje dal ove postojece ili za konzole sledece generacije.
Danas mozda nove slicice stizu.
 
Ma nisi ti razumeo dobro.Naravno da ce biti za konzole ali za koje dal ove postojece ili za konzole sledece generacije.
Danas mozda nove slicice stizu.

Verovatno za ovu generaciju, s obzirom da sledeća još nije ni najavljena, niti će biti minimum do naredne godine, pa onda još godinu-dve da sve to i izađe...ne verujem da bi R* ovako promovisao nešto što će izaći 2014. ili kasnije.
 
Poslednja izmena:
Za ovu naravno. Previse bi bilo optimisticno ocekivati novu generaciju konzola u tako kratkom roku.
 
Grand-Theft-Auto-5-chopper-vs-car.jpg

Grand-Theft-Auto-5-chopper-vs-man.jpg

Grand-Theft-Auto-5-biplane.jpg

Grand-Theft-Auto-5-sunset-driving.jpg
 
Ocigledno je da je u pitanju isti endzin koji je za ovo vreme verovatno taman dovoljno optimizovan da moze da ponese nesto detaljnije teksture i neke fensi efekte (cini se da lepo koristi DoF). Shotovi su verovatno sa PC-a, sa malo AA ili nekim neupadljivim blurom. Mogu da se kladim da je ovo za aktuelne konzole.
 
Poslednja izmena:
GLedajte tockove na kamionu
 
kada ovo izlazi?
taman cu onda za gta5 da uzmem novu masinu :)
 
Nazad
Vrh Dno