Šta je novo?

The Witcher 3

Мислим да је тај оклоп и мачеви из ово задатка.
Тад се добију шеме.
Добра мисија.
Одлична игра и даље.
Штета што је данас нису направили са свим овим модерним технологијама.
Била би перфектна. 😃
 
Кад смо код оклопа...
Видео сам на јутубу ладно имају оклоп од wild hunt-a,на коју то фору узимају?
Такође,видео сам да играју са оним вампиром,Деклофим,претвара се у нека чудовишта и слично,како то раде?
Јел су то неки модови за рачунар?
 
Мислим да је тај оклоп и мачеви из ово задатка.
Тад се добију шеме.
Добра мисија.
Одлична игра и даље.
Штета што је данас нису направили са свим овим модерним технологијама.
Била би перфектна. 😃
Igru su downgrade-ovali tokom razvoja, bilo je to mnogo bolje ali razni elementi su izbačeni. Kad je na kraju ispala ovakva kakvu je imamo šta bi tek tad bilo... Slažem se u potpunosti.
Elem... Ogranak CDPR je oformio novi studio. Rade na nekakvom spiritualnom nastavku Witchera. Dawnwalker će se zvati igra, bavi se navodno vampirima i već je u nekoj alpha fazi. Rade je u UE5. Znaće se više informacija kasnije tokom godine - tako kažu.
Nekakve slike:
 
Једва чекам да видим тај вичер 4 и ово што си сад ти избацио да видим шта ће урадити.
Вичер 3 ми је прва игра из серијала коју сам играо,покушао сам и први и други део али графика је у том тренутку била баш аматерска да кажем.

Вичер 3 је дефинитивно ремек дело за мој укус.
Први део игре са бароном,10/10.
Па она представа у Новиграду за оног доплере,врх.
Први длц и она сцена у кући кад за столом ручају а онај Кертејкер их служи,језиво добро.
Најкоплетнија игра дефинитивно коју сам играо...
 
Једва чекам да видим тај вичер 4 и ово што си сад ти избацио да видим шта ће урадити.
Вичер 3 ми је прва игра из серијала коју сам играо,покушао сам и први и други део али графика је у том тренутку била баш аматерска да кажем.

Вичер 3 је дефинитивно ремек дело за мој укус.
Први део игре са бароном,10/10.
Па она представа у Новиграду за оног доплере,врх.
Први длц и она сцена у кући кад за столом ручају а онај Кертејкер их служи,језиво добро.
Најкоплетнија игра дефинитивно коју сам играо...
Ne znam šta će biti sa Witcherom 4 iz prostog razloga što nema Geralta. Teško mi je to zamisliti, no kako kažu koga nema bez njega se može.
Drugi bitniji razlog jeste, kao što sam rekao, tim veterana koji rade na toj novoj igri. Priča se da bi mapa trebala biti manja fizički od trojke (koja je ogromna), ali bi količina questova bila otprilike ista.
Treći razlog - CDPR-u se više ne može verovati kao nekad. Rane od relisa Cyberpunka još zarastaju. Bogu hvala što nisu onako ostavili igru jer im se uopšte ne bi moglo verovati.

Witcher 3 je kruna mog gejminga do sada. Na tom mestu traje skoro 9 godina - (u'ebote :oops: kao juče da je bilo), imam verovatno oko 1000h u njoj tako da znam sve o čemu pričaš. Videćeš B&W ako već nisi...
Witcher 2 si mogao odigrati takođe. To je igra dosta manjeg obima od trojke ali svakako obavezno štivo. Prešao sam je ponovo pre par meseci. Mora dva puta da se odigra da bi se sve videlo. Toplo preporučujem da je odigraš bar jednom. Košta nešto sitno ja mislim i grafički je vrlo atraktivna.
Kec je jako star ali nikako ne sme da se gleda sa strane. Tog tajnog sastojka mislim da ima više i od dvojke i od trojke. Prelaz ide pod obavezno (ponovo) kada izađe ta remake verzija u UE5, tako da se još družimo sa Geraltom :)
 
Igru su downgrade-ovali tokom razvoja, bilo je to mnogo bolje ali razni elementi su izbačeni. Kad je na kraju ispala ovakva kakvu je imamo šta bi tek tad bilo... Slažem se u potpunosti.
Elem... Ogranak CDPR je oformio novi studio. Rade na nekakvom spiritualnom nastavku Witchera. Dawnwalker će se zvati igra, bavi se navodno vampirima i već je u nekoj alpha fazi. Rade je u UE5. Znaće se više informacija kasnije tokom godine - tako kažu.
Nekakve slike:
Prvi put čujem za ovo, a već je u alfa fazi, navodno izlazi 2025...

Samo da ima dobru priču, questove i atmosferu, grafika i ne mora da bude na AAA nivou.

Nego, je l ima neka poljska knjiga: epska fantastika sa vampirima? :)
 
Prvi put čujem za ovo, a već je u alfa fazi, navodno izlazi 2025...

Samo da ima dobru priču, questove i atmosferu, grafika i ne mora da bude na AAA nivou.

Nego, je l ima neka poljska knjiga: epska fantastika sa vampirima? :)
Veruj mi da me ovo možda i više "radi" nego izlazak Witchera 4. Geralta svakako nema, ta priča je završena i ne znam šta nas čeka dalje. Kraljevstvo Kovir nadam se.
Što se tiče ovog pitanja za knjigu - i ja se pitam. Valjalo bi to malo istražiti ;)
 
Zavrsio sam glavnu pricu posle nekih 70+ sati, ostalo je jos dosta toga da se obidje sto se tice sporednih kvestova i ugovora, sta reci za glavu pricu, vrhunski odradjena. Za kraj momenat tuge a onda srece :D Mozda sam malo vise odugovlacio sa glavnom pricom resavajuci sporedne stvari da sam cak i zaboavio sta sve bese na pocetku igre, gde sam sve bio i obisao, ali zato ce da se obrne jos jednom sigurno. Krivo mi sto nisam presao prvo keca i dvojku da saznam pricu o ostalim karakterima, kako sam ih upoznao. Ali vidim da se planira i witcher remake pa eto prilike. Sad mi ostaje jos da pozavrsavam ostatak kvestova i ugovora pa da se bacim na DLCove.
Htedo da priupitam i u vezi serije witcher ako je gledao neko valja li cemu i vredi li je pogledati?
 
Zavrsio sam glavnu pricu posle nekih 70+ sati, ostalo je jos dosta toga da se obidje sto se tice sporednih kvestova i ugovora, sta reci za glavu pricu, vrhunski odradjena. Za kraj momenat tuge a onda srece :D Mozda sam malo vise odugovlacio sa glavnom pricom resavajuci sporedne stvari da sam cak i zaboavio sta sve bese na pocetku igre, gde sam sve bio i obisao, ali zato ce da se obrne jos jednom sigurno. Krivo mi sto nisam presao prvo keca i dvojku da saznam pricu o ostalim karakterima, kako sam ih upoznao. Ali vidim da se planira i witcher remake pa eto prilike. Sad mi ostaje jos da pozavrsavam ostatak kvestova i ugovora pa da se bacim na DLCove.
Htedo da priupitam i u vezi serije witcher ako je gledao neko valja li cemu i vredi li je pogledati?
70+ sati? Ništa drugar ako to ne ode na 200+ :cool:
Ako mene pitaš batali ti seriju i do'vati se čitanja knjiga. Odlične su.
 
Meni su kratke price predobre, saga mi nikako nije isla, dal je do stila pisanja ili zbog cega, sto puta krenuo i odustao.
 
Isto, probao da čitam poslednju želju i baš mi nije leglo... Sa druge strane, seriju bih preporučio svakome ko nije čitao knjige i igrao igre, a uz to je mu fali i pola mozga...

@pilauda Koji si kraj imao? :)
 
@Dusan94
Kad Ciri odlazi da spasava svet od "leda" i idu one spice Geralta i nje zajedno, reko krastavac ode i ona, onda iskujem onaj mac i aj kao nazovem ga zireael da ostane uspomena, i sretnem je u krcmi. Jedino mi zao sto zaboravih da ubijem onog Radovida
 
Za čitaoce kojima nije stalo do knjiga ili im se ne čitaju. Pročitajte obavezno bar jednu tj odvojenu priču koju je napisao i izbacio poslednju ja mislim mada se nadovezuje na radnju prve dve knjige. U pitanju je Sezon Burz (pl) ili Sezona oluja. Knjiga je apsolutno fantastična i moja omiljena od svih u serijalu. Znači pročitao sam je za par dana koliko je dobra. Prava Witcher atmosfera.

IMG_20240301_225731.jpg
 
Nazad
Vrh Dno