Šta je novo?

The Witcher 3

Treba uvesti kaznu zatvora za one koji ne plate w3 i ekspanzije [emoji6]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Upravo to hteo da kazem, da l' postoji neko da nije kupio igru...

Kupi original covece na GOG-u ili Steamu i uzivaj!!!

Koliko me secanje sluzi pre par godina sam preko gigatrona kupio grafiku i uz nju se dobijao kljuc za igru,mislim da to nikad nisam ni iskoristio zato sto je bila ta gog verzija za skidanje.
 
Ako imas i dalje kod, probaj da iskoristis..

GoG je bolji od Steama, mada ljudi ga gledaju drugacije jer na Steamu uglavnom imaju povecu biblioteku igara pa ih mrzi da prelaze na drugu platformu.
 
Nisam nasao taj mail.
Izgleda da sam to izbrisao :-(

Sinoc se igram malo duze i vidim da mi ne radi R3 na gamepad-u.
Cudno,to je pre radilo bez problema a sad nece. Tu se menjaju one misije,pritisne se i ode na mapi na drugi zadatak.
Nemam pojma zasto sad nece,ubacen x360ce u bin folder,pokrenuo ga,odradio sve kako treba i sve radi sem tog.
Mislio sam da je do gamepad-a ali nije.
 
Ima neko papirnu mapu sto je dolazila uz disk?
 
To mozda ide uz collectors edition,uz klasican disk ne

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ma zanima me samo velicina postera, ako neko poseduje da premeri. :)
 
zbog cega ga strimeri masovno igraju u zadnje vreme jel im placeno ili nesto slicno?
 
Zbog serije se svi nalozili, cak i neki kao sto sam ja koji su presli vise puta.. :D Imam par drugara koje nije zanimala igra uopste, i posle serije kupili igru.
 
^znam da placaju da se strimuje na face
 
Zbog serije se svi nalozili, cak i neki kao sto sam ja koji su presli vise puta.. :D Imam par drugara koje nije zanimala igra uopste, i posle serije kupili igru.
Meni je serija bezveze.

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Ja se plašim i da krenem da gledam! Igru obožavam, 3x prešao, ne bi da mi pokvare taj svet

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja se plašim i da krenem da gledam! Igru obožavam, 3x prešao, ne bi da mi pokvare taj svet

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Meni se serija nije dopala uopšte. Nekako sklepano na brzinu, na momente jako naivno. Igre su mi bile super, ali serija ne. Mada, što se kaže, mišljenje je kao dupe, svako ga ima :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja se plašim i da krenem da gledam! Igru obožavam, 3x prešao, ne bi da mi pokvare taj svet
Ovo često mogu da pročitam ali mi nije baš jasno. Ja mogu da napravim jasnu separaciju jednog od drugog i ako u jednom uživam a u drugom ne uživam to neće nimalo umanjiti ono u čemu sam uživao. Pročitam dobru knjigu ali pokvare film, to neće uticati na moj utisak o knjizi. Tako mogu da odvojim i sezone u seriji, ako je jedna dobra a druga loša. To što novi Star Wars filmovi nisu ni blizu starih ni najmanje mi ne umanjuje utisak koji imam o starima. Jedno ne može da mi kvari utisak o drugom.
 
Ja se plašim i da krenem da gledam! Igru obožavam, 3x prešao, ne bi da mi pokvare taj svet

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Ok je ako ti ne smeta nasumicni race-swapping likova u cilju dobre stare politicke korektnosti. :smash:
Cavill je dobro odradio posao, i par drugih likova (npr MyAnna Buring, koja je bila glas Annariette u Blood & Wine), ali u globalu neces mnogo propustiti ako ne odgledas.
 
Serija je odlična! Odlgedao jednom i odmah počeo ispočetka :d

Inače se oslanja na knjige koje se dešavaju pre prve igre tako da nema baš puno dodirnih tačaka sa igrama.
Više je kao origin story svih likova i plus par adaptacija priča iz prvih knjiga (koje su bile zbirke zasebnih priča a ne romani, kao kasnije knjige).
 
Bruka su sva tri dela igre, a bruka je i serija.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kakve se sve gluposti snimaju, Witcher je super. Posto vide da se serija primila dobro odresice kesu za naredne sezone.


Inace sto se tice igre i ja koji se ne primam na hype sam poceo da razmisljam o tome da sklopim neku konfiguraciju za igranje samo da bih odigrao Witcher na prihvatljivim detaljima u paraleli sa serijom.
 
Serija je sasvim korektna, štaviše dosta bolja nego što sam očekivao kada sam video casting (očekivanja su bila baš niska).

Igra u samom vrhu igara koje sam igrao, zajedno sa kompletnim BG.
 
Serija nije loša, ali je moglo mnogo bolje. Henri odličan, vidi se da je fan igara i knjiga (izjavio je to jednom), glumac koji igra Dandeliona takođe, devojčica koja igra Siri je tu i tamo, donekle pogođen lik, Frindžila užas, gde su našli onu da glumi Tris Merigold nikako mi nije jasno (i u knjigama i u igrama ona je malo starija neozbiljna tinejdžerka). Nije mi jasno da nisu mogli da unajme nekog normalnog da uradi iole kršten CGI onih "zmajeva" na kraju. Na šta je ono ličilo umro sam od smeha, podsetilo me na onog japanskog godzilu iz 30-ih godina sa seckavim pokretima.
S obzirom da je serija postigla uspeh i veliku gledanost nadam se da će u sledećim sezonama produkcija biti bolja. Makar blizu onome što Amazon sprema za Gospodare prstenova. :D:D (The Hollywood Reporter have reported that the budget for LotR is set to be at least $1 billion – the biggest in television history.)
 
Poslednja izmena:
Barem su zamenili ceo tim kostimografinja,,trio fantastikus,, pa će sad negativci imat armor kako se spodobi

Meni je ono bilo ko iz neke opere
 
Meni to uopšte nije smetalo, ne treba mi CGI ili ne znam kakvi kostimi za "suspension of disbelief".
Uživao sam svojevremeno u u Stargate iako je bilo urnebesno ponekad.
Ma kako da je skupa produkcija i dalje nije to VR ili Matrix, i dalje znate da su ti zmajevi fikcija, zar ne?

Kad se samo setim Babylon 5 serije, prvih par epizoda jedva sam pogledao ali kasnije kad se uživiš u priču, ta presmešna CGI animacija zapravo ne smeta uopšte, bitnija je priča i likovi.
 
Niko ne spori da ima mnogo bitnijih stvari od kvaliteta CGI, ali svakako ne može da škodi. Znam da je zmaj fikcija, ali kad ga odrade kvalitetno to mi i ne prođe kroz glavu, dok ovako bode oči.
 
Nazad
Vrh Dno