Šta je novo?

The Witcher 3

Mislis 3080ti ili neku iteraciju sa 12+ vrama, jer su ove na launchu i onako obsolete (i cenovno zacepljene), bice vrlo knap na 1440p/4k sa 8/10gb vrama (3070/3080) posebno kada krenu next gen naslovi...

Sure. Ionako će biti malo kartica na prodaju što znači kod nas i šta dođe biće 150% of preporučene prodajne cene.
 
na kraju ce ispasti da je dobro sto sam odugovlacio sa nastavkom witchera.... bio sam u fazonu da moram obavezno da odigram pre cyberpunk-a, ali ce se izgleda sacekati ovaj upgrade...
Ne znam samo šta je tu dobro al ajd! Ja sam 2x prešao igru na laptopu i na low sa nekih ~35fps, posle na ps4 pro...ovo kad namunje će samo šlag na tortu da bude jednog dana (možda i neki w4 do tad izađe) [emoji2960][emoji56]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Sjajna vijest. Taman dok izadje da predjem jos jednom keca i dvojku [emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Dosao i Enhanced edition keca...

Screenshot (54).jpg
 
Poslednja izmena:
^ Zar nije već bilo?
 
Meni tek sada iskocilo da je available for free :trust:
 
Poslednja izmena:
Au, svaka mu cast. Nadam se da ce i na C2077 da radi kad tad.
 
Dobar je mod koristim ga neko vreme, dosta bolje izgleda igra svaka mu cast
 
Da li igrate sa modovima ili bez? Razmišljam da ih instaliram ali me brinu mogući bagovi instaliranjem istih... Koliko su prisutni i koliko su zahtevni po performanse?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Ja kad sam igrao koristiio sam samo manje modove, tipa uklonjene kapljice i blato sa ekrana, uklonjen lense flaire, uklonjeno kotrljanje niz stepenice, ucutkan Geralt kad je na Roachu :smash: itd. i niasm imao nikakvih problema
Ovakve vece modove nisam probao, ali ne verujem da ces na toj grafi imati problema.
 
Odlično, značilo bi mi da malo igra vizuelno bolje izgleda. Ne trebaju mi drugi modovi, samo da se grafički malo to poboljša i to je to [emoji851]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Pa po meni samo modovi za teksture kao ovaj gore su potrebni originalnoj igri ostalo ne bih menjao. Sto se tice ovog iznad moda nisam primetio bagove niti problem u renderingu tekstura a sto se tice performansa minimalna zahtevnost, sa tvojom grafickom neces ni primetiti koji frejm manje
 
Već sam stavio da se skidaju, tako da je to to [emoji16][emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Probao sam Hoganov mod i jako mi se sviđa! Igra se ponaša normalno, fps isti a grafika je mnogo bolja. Neverovatan posao je lik odradio. Najviše se vidi na oklopima i licima karaktera

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Hoću, dakle samo poslednji mod da skinem?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Da samo ovaj zadnji od 10-ak mb

2021-01-06_0247_1.jpg2021-01-06_0248_1.jpg2021-01-06_0248_2.jpg
Evo kod mene ovako izgleda
 
Poslednja izmena:
Predobro izgleda! Moraću da probam sada [emoji16]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Kako se instalira ovaj mod od Halk Hogan-a?
Kad sam skinuo ovo dobio sam folder od 9.3gb a u njemu folderi Bin,Config backup i mods.
Gde njih da prekopiram sad? Da nesto ne zaebem,sestric bi me ubio,kad god dodje trcim jurim zmajeve da nadjem,obozava zmajeve. Preksinoc naletimo na ona dva Slyzarda,nisam mogao da ga uspavam do 03h posle !
 
Sva tri idu u instalacioni fajl Witchera, samo se kopira. Imaš na sajtu opis kako se instalira. U suštini copy / paste

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo ovde

Sent from my GM1900 using Tapatalk
ad3e711bc5ac7e1967548ef7116f0e44.jpg
 
Nazad
Vrh Dno