Šta je novo?

The Witcher 3





:Klanjanje
 
Jedno pitanje u vezi Witchera. Da li se importuju save-ovi iz prethodnih igara? Prvi deo sam igrao pre desetak godina, a sada konacno opet imam vremena za igranje, kao i pogodan komp. Uglavnom, ne da mi se da krećem od prvog dela, već bih krenuo od dvojke. Isto tako, ako se importuju save-ovi, dvojka mi je na steam-u a treci na GoG-u. Ima li to neke veze?
 
Sta vise bolje ti je da emulrias save nego da importujes jel je bilo slucajeva za ljudima nije igra dobro ocitala sejv pa im se neke stvari nisu prenele.
 
Tema je igra a ne serija, imate za to podforum.
Preko 60+ off postova... zasluzeni poeni pali, sledeci put slede odmori pa izvolite gospodo...
 
Pozdrav svima!

Imam problem sa sejv fajlovima (Win 10). :mad:

Naime, posle 3 meseca igranja danas mi se izgubiše sejvovi u igri na način da sam mogao samo da startujem igru iz početka, iako su fajlovi fizički ostali u documens/The Witcher 3/gamesaves folderu, a nove (današnje) ne vidim.... Pokušao sam da potražim da li je igra, kojim slučajem, počela da sejvuje na drugu lokaciju, ali bezuspešno. :lupko:

Ne znam ima li ikakve veze, i deluje malo glupo, ali mi se ovaj problem desio nakon što sam HDMI kabel koji je bio priključen na monitor prebacio do TV-a, a monitor povezao sa VGA u DIV-D...

Guglao sam, ali ne mogu da nađem konkretno isti slučaj sa sejvovima.

Edit: Evo, sad videh da imam isti slučaj i sa Fallout 4. Fajlovi su u folderu, ali ih igra ne prepoznaje... :(

Pomagaje pls! :)
 
Poslednja izmena:
Skoro je bio neki update witchera 3 na steamu, oko 500mb tezak. Mnogi su posle toga prijavili da im ne rade modovi, a neki i da ne rade sejvovi. Vidi da nije do toga. Ako imas pirata, onda ne bih znao.
 
Skoro je bio neki update witchera 3 na steamu, oko 500mb tezak. Mnogi su posle toga prijavili da im ne rade modovi, a neki i da ne rade sejvovi. Vidi da nije do toga. Ako imas pirata, onda ne bih znao.

Nisam ništa modovao. Nije Steam, niti GOG verzija. 1.31 stoji pored sejvova u igri, i koliko se sećam, tako je bilo i pre nego što se desio problem... Moguće da mi je neki win10 apdejt poremetio sejvove jer mi ni Fallout 4 ne prepoznaje sejvove u folderu... :S:
 
Nisam ništa modovao. Nije Steam, niti GOG verzija. 1.31 stoji pored sejvova u igri, i koliko se sećam, tako je bilo i pre nego što se desio problem... Moguće da mi je neki win10 apdejt poremetio sejvove jer mi ni Fallout 4 ne prepoznaje sejvove u folderu... :S:

Ili je Steam ili GOG verzija, ne postoji treća verzija igre. U prevodu, piratsku koristiš....
 
Avaj! Nije upalilo.

Da ti ne sipam so na ranu, ali bio je jedan W10 update nedavno na koji su se korisnici zalili da im brise fajlove. E sad genijalci is MSa su navodno uradili nesto povodom toga al eto...
Zato kada god pitaju na steamu pitaju sta im je ciniti kad nesto ne radi na win10, moj odgovor je uvek "Upgrade to win7" :d

Inace mozes da skines neki sejv game sa nexusa, cisto da vidis da li su tvoji corrupt
 
Ako je bez Steama onda je GOG verzija definitivno...
 
Pa ja sad ne znam šta se mi se izdešavalo sa kompom...
Sinoć kad sam odradio renistal igre i kopirao sejvove u folder, nije ih prepoznavala. A danas kad sam digao sistem vidim da mi se Chrome vratio na staro (posle tog problema sa sejvovima je izgledao kao da sam ga tek instalirao... :trust: ). Ponovo sam kopirao sejvove u folder, jer ih nije bilo... I, evo, sad sam najnormalnije nastavio sa poslednjim sejvom! :banana::banana::banana:
Inače, juče sam, prateći neki tutorijal, poisključivao sve u vezi sa Win10 apdejtovima, za svaki slučaj.

Hvala svima!
 
Ja se izvinjavam sto ovo podizem iz dubokog sna...
Hocu opet malo da se zanimam sa ovim.
Ali me mrzi da sad sve opet prelazim.
Da li ima negde da se skine onaj save file gde je predjana cela misija bez ona dva dlc-a ali da je sve otkljucano iz glane misije?
 
Samo pokreni ekspanziju,bices teleportovan kod krcme blizu Novigrada sa 33 levelom. Ne treba ti sejv

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Mogu ja da ti dam sejv ako imam, obično sam čuvao tako u važnim trenucima pa verovatno imam pred sam kraj glavne misije (dlceve sam radio nakon toga).
Mislim da sam skoro celu mapu očistio pre nego što sam završio main quest.

Reci ako te zanima da pogledam kasnije ako imam.
 
Izgleda odlicno, ali koliko je zahtevno?
 
Probao ja,iskreno,slabo se vidi razlika. Moze komotno bez njega,nista se ne propusta
 
Nisam znao da postoji verzija 1.32.
Ja imam 1.31 i mislio sam da je to zadnja.
@Vukodav mi je poslao njegov save fajl i kaze da ne moze da se pokrene zato sto imam 1.31?

Gde ima da se skine taj update? Widim po warez forumima samo ima 1.31?
 
Mislim da, čak i kod nas, malo ko ima piratizovan Witcher 3.
 
Upravo to hteo da kazem, da l' postoji neko da nije kupio igru...

Kupi original covece na GOG-u ili Steamu i uzivaj!!!
 
Nazad
Vrh Dno