Šta je novo?

The Witcher 3

Progledacu ti kroz prste ovaj put :d

Ne secam se da sam nalazio dobru opremu od random crittersa. Desi se da sam level 7 i nadjem opremu za lvl 21 koja je daleko iznad moje,ali dok stignem do levela 21 vec imam 3 bolja predmeta.Posebno ako pravis neke bildove (tipa sign build ili melee build) nema logike grindovati opremu jer bolju od witcher geara neces naci.
 
^Moze ponekad, sad sam bas nasao onaj vampire set koji je dosta bolji od Feline witcher koji sam nosio.
Al' je heavy pa sam ga utopio za dobre pare (dok me nije opljackala ona stoka od blacksmitha :S:)
Koliko se sećam kod onog sa runovima i brown oprema može da se enchantuje...platiš i prebaciš na light ako si već u tom buildu ;)

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
Ali da li se menja skin, jer je meni bezveze kako naduveno Geralt izgleda u heavy armoru :test:
Za stats cu tek da brinem na Death march
 
:D
 
Pokusavam da se nateram da igram nesto posle prelaska Witchera 3 ali mi ne ide nikako.

A vidim da nisam jedini ovde.

Prodacu konzolu ako se ovako nastavi [emoji16]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Posle w3 opet w3 :D

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pokusavam da se nateram da igram nesto posle prelaska Witchera 3 ali mi ne ide nikako.

A vidim da nisam jedini ovde.

Prodacu konzolu ako se ovako nastavi [emoji16]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

I trebas da prodas... Uzmes PC za "ozbiljne stvari"... :p ebes konzolnu seljadiju, 60fps in 4k for the PCMR... Eno ga Sony prop'o, krenuo da izbacuje portove za PC... (C.Bandicoot N.Sane 3logy) :d :d :d
 
^ yep... Ja bas neke naslove koje mi stoje u backlogu za PC (ukljucujuci i W3 -> because ocem ultra setting u 60fps) uzeo da sklapam masinu i skapirao da mi se malo "otrglo iz ruku", za to sto hocu bez 1400e ne mogu da prodjem... :D

Tako da cu sacekati kraj godine da se unormale cene GPU (ako se uopste unormale)... Ili da sacekam novu generaciju Ryzena i Nvidie... A u medjuvremenu cu da obrnem i Nier, W3 i AC:O na konzoli...

(btw Nier i Hellblade Senua's Sacrife su moj Goty za proslu godinu)
 
Poslednja izmena:
^ gledao klipove... ne znam, mene licno ne intrigira toliko iako je setting donekle interesantan. Morace bas da "izuvaju" sa pricom, (masovnim) bitkama i prezentacijom sveta - jer u suprotnom sta ima da se radi u "realistic" RPG-u kakvim zele da ga promovisu?

Fantasy setting je Witcheru dao velikih prednosti sto se price i same izvedbe tice.

Nesto me oni kvestovi, poput onog u manstiru gde trazis ubicu, u KC: Deliverance ne inspirisu da je igram... Ako bude neke "krljacine" na grand scale nivou, combat system bude odlicna (za sada deluje traljavo), pa i mogucnost da kao "burzuj" na svom posedu *isam po seljadiji (citaj osvajam i kontrolisem svoj zamak/vojsku u kasnijim segmentima igre) ajde i nekako mozda i prodje. Ili cak da te smeste u pricu sa "grand scheme", gde si samo "sraf u masineriji" morace, kao sto rekoh, vrhunski da odrade celu tu pricu i (nadam se ogromnu) prezentaciju celog tog perioda.
 
Poslednja izmena:
Osh da citiram sebe ili si prevideo recenicu koja stoji usamljeno u sredini posta? :p

I ne odnosi se na TW3 nego na svaki RPG u zadnjih 20 godina.... :D (gaddemit als sam mator)


Btw - sta bese ima da se radi u Planescape: Tormentu? :d

Secam se da je combat sistem postavio zlatni standard onog doba...

....not.....


Cekam da nam se deda javi sa Skajrimom i Stalkerom...
 
Poslednja izmena:
rlx :) o ukusima ne vredi raspravljati. čekam tih nedelju dana da vidim kako će to da izgleda.
 
Kada smo vec kod price o RPG-ovima.

Ima trenutno gratis knjizica o istoriji RPG igara - od Ultime do TW3. Gratis je za download i projekat je jednog lika. Trenutno ceka editorijal i malo "svecanije" izdanje...

Moze vest komotno i u "industrija igara" da ide...
 
Poslednja izmena:
Kada smo vec kod price o RPG-ovima.

Ima trenutno gratis knjizica o istoriji RPG igara - od Ultime do TW3. Gratis je za download i projekat je jednog lika. Trenutno ceka editorijal i malo "svecanije" izdanje...

Moze vest komotno i u "industrija igara" da ide...

Delo je korisnika sa RPG Codex, najboljeg foruma kada je RPG u pitanju (a i ostali žanrovi).
https://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/crpg-book-project-200-page-preview-released.99776/
 
^ thx

metnuh ga u "industrija igara" :d
 
The Witcher 3 sam igrao kada se pojavio preko tastature i pre par dana rešim da krenem još jednom ispočetka ali ovaj put preko PS4 Dualshocka, međutim odmah na početku sam naišao na veliki problem - nema šanse da unmountujem sa konjića...

Naime, kada uzjašem Roacha, uopšte ne reaguje na komandu (hold B) kako bi mi dozvolio da sjašem - bez obzira koliko dugo držao taster B pritisnut...

Jel imao neko ovakav problem igrajući preko DS i ako jeste kao ga je rešio?
 
ne znam. fakat, nisam se naigrao w3, ali tadašnja devojčica je prešla sa svim dlc-ovima i nije se žalila ni na B ni na roach-a
 
Hmmm, kad isključim DS4Windows sve funkcioniše kako treba a sa uključenim ne radi unmount horse...

Sa druge strane DA3 bez DS4Windows ni da pomisli da radi...
 
Dragon age Inquisition pretpostavljam.

Sent from mTalk
 
Aha...pa dobro...ugasi, pređi w3 pa onda upali i nastavi sa da3...i tako ne vidim poentu igranja više igara odjednom

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa i ne igram više igara odjednom, DA3 sam igrao i završio, samo mi je sad čudno kako DA3 nije htela ni da mrdne bez DS4Windows, a TW3 radi dobro out of box. Mislio sam da nijedna igra neće moći da radi bez DS4Windows...
 
ocigledno da w3 ima native dualshock podrsku, sto je odlicno. mada, meni radi kao xbox kontroler kroz ds4windows.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno