Šta je novo?

The Witcher 3

^
Negde u nekom podcastu cuo sam da im je prodaja TW3 skocila 500% nakon Netflix serije... :)

U svakom slucaju - kapa dole, zasluzili su. Bice valjda finansijski pokriveni za jos 2-3 projekta...
 
Neverovatno kakva reklama.
Sto bi bilo dobro da i CyberPunk dobije seriju :)
 
Polako. Ako se bude dobro prodavao eto Netflixa u gostima CDProjekt-u ;)
 
CD Projekt has become Europe's second-biggest videogame company

Over the last few months Polish company CD Projekt have had their market value go from $6.8 billion to over $8 billion, thanks to the popular Netflix series boosting sales of The Witcher games by as much as 554%, as well as the release of a Switch port of The Witcher 3 (which now has save game integration with Steam and GOG copies, by the way). Anticipation for Cyberpunk 2077 obviously remains strong as well.

The number one slot in Europe still belongs to France's Ubisoft Entertainment, whose valuation goes as high as $9.6 billion.

Sales of The Witcher 3 on Steam recently crossed the $50 million line, bumping it up to a new Steam share tier meaning that they receive 80 percent of any subsequent sales.
 
Očekivano. Sad kad CD Projekt uhvati voz nema stajanja. Samo da zadrže kvalitet i nema zime za njih.
 
Kakav im je samo vetar u ledja dala serija... Uopste me ne bi cudilo da kroz neko vreme izadje i cyberpunk serija.
 
Ako hocete cyberpunk, imate Altered Carbon:type:

A ove najave igara 5-6 godina pre izlaska, stvarno ne znam sta ce im...
 
Imam problem sa levelovanjem, ja sam lvl 33, a sledeci quest u Blood and Wine ekspanziji zahteva cak 39, i ako je prethodni zahtevao 34 ili 35... Postoje li neke metode brzog levelovanja ili slicno, posto side questovi i contract daju malo xp-a?
 
Igraj po redu (i igru i expanzije) i sve će biti dobro...jedino to mogu da posavetujem kao neko ko je 3x prešao w3 [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Dobro,da, ja sam preskocio Hearts of Stone, nekako mi ova druga deluje mnogo zanimljivije, pa reko aj prvo to da obrnem, al mrka kapa...
 
Ne ostavljaj questove za kasnije, najbolje je da ih rešavaš onda kada si na levelu koji zahtevaju, tada dobijaš najveći xp
I što više side questova, ali nemoj da se opteretiš pa da izgubiš volju za main questovima
Ne treba sad igrati po nekim pravilima, da ne bi počeo da igraš mehanički samo za level i sl, ali su ovo neke smernice
 
Nista onda, vracanje prvo na Hearts :D Ma da, dok sam prelazio glavnu pricu, sa zadovoljstvom sam radio side questove, narocito one vezane za glavne likove u prici, jos sam ja i knjige procitao pa mi to nekako zaokruzuje celu pricu
 
Imam problem sa levelovanjem, ja sam lvl 33, a sledeci quest u Blood and Wine ekspanziji zahteva cak 39, i ako je prethodni zahtevao 34 ili 35... Postoje li neke metode brzog levelovanja ili slicno, posto side questovi i contract daju malo xp-a?

Cheat engine is your friend, ako te bas toliko mrzi. Mozes bukvalno nastimat da ti svaki kill daje +1 level :D
 
Ne treba mu cheat pored toliko OP buildova. Inace, ako si dobar igrac, bez problema sa lvl 33 tamanis lvl 39 zivotinjke na deathmarch
 
Ali najbolja opcija od svega toga je da odigraš Hearts of Stone.
 
A ne volim cheatove, nemam onda neku satisfakciju kod igranja, to koristim uglavnom kad me u nekim igrama neki odredjeni boss iznervira pa se onda svetim :D
Al definitivno cu odigrati i Hearts of Stone, sad se bar ima vremena... A ovo je inace prvi RPG kog sam se uhvatio da prelazim, nije bas moj tip igre pa mi je zato sve manje vise nepoznanica, kako funkcionisu sistemi levelovanja, borbe itd.
 
Prvi put igraš da povataš osnovu, drugi put da se uživiš malo podrobnije, radiš na buffu pre borbe, otključavaš sve, a treći put na najtežem i sabijaš u gwentu pride [emoji56][emoji847]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Da li da čitam knjigu/e pre prvog igranja?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Nema neke velike potrebe. Naravno, bolje ces razumeti igru ako procitas, ali nece biti nemoguce pratiti i bez predznanja.
 
Ali knjige svakako nekad pročitaj :)
 
Bas tako, nije kljucno za razumevanje igre, jer prica u igri se desava posle knjige, neka vrsta nastavka, a i sto bi cekao, trebace ti vremena da procitas knjige, 7 komada ima, moj predlog ti je da istovremeno i citas i igras
 
Neću još da igram, videću makar da počnem knjigr.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Ako pocnes onda ih i zavrsi. Besmisleno je da sa pola procitanih knjiga pocnes da igras. Prve dve knjige su ti zbirke pripovedaka (imaju znacaja donekle za neke questove) a ostalih 5 (valjda) su jedna povezana prica. W3 se desava posle desavanja iz knjiga, tj. i W1 se desava posle knjiga.
 
Ne vidim razlog da se čitaju knjige. Witcher je prvi primer za koji mogu da kažem da su igre bolje od knjiga.
Sad počinjem zadnju knjigu, igre sam naravno odigrao.
 
Takodje mogu da kazem da su meni licno igre bolje i od serije i od knjiga.
 
Pa naravno, Sapkovski je prosecan pisac. Jedino mu je ideja mastovita, spoj slovenske mitologije sa epskom fantastikom, nesto novo i do sad nevidjeno na izandjalom EF nebu. Igre daleko nadmasuju knjige, i to je verovatno jedini slucaj gde je tako
 
Nazad
Vrh Dno