Šta je novo?

The Witcher 3

Pa čitao sam da ljudi ubijaju grifina iz udarca itd pa da vidim kako neko uspe tako da se prebudži?! ;)

Inače sam uzeo i obe ekspanzije nedavno na akciji pa kad zazimi malo i bude vremena, igraće se opet ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
mozes opasno da se uradis :)
zavisi koliko njuskas i istrazujes.
ja sam iskoristio bas ovaj psn popust i uzeo oba dlc-a jer ih nisam imao...
 
Pa čitao sam da ljudi ubijaju grifina iz udarca itd pa da vidim kako neko uspe tako da se prebudži?! ;)

Inače sam uzeo i obe ekspanzije nedavno na akciji pa kad zazimi malo i bude vremena, igraće se opet ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ima bas mnogo nacina, jedan je recimo da nabudzis critical damage i onda popijes vise napitaka, medju kojima je recimo thunderbolt...bori se se po oluji, te je svaki udarac zagarantovan critical. To je prosta fora (pomocu koje sam ubijao protivnike po 20 levela jace) ali ima i boljih i komplikovanijih, sa buldanjem max toxicity-ja i raznom kombinacijom napitaka, character traita i opreme.
 
Pa čitao sam da ljudi ubijaju grifina iz udarca
Šta ima zabavno u tome? Ko bi sebi želio tako nešto? Meni je borba sa "kapitalcima" bila daleko najzanimljivija, uvijek sam se obradovao kad vidim grifina, fienda, leshena ili bilo šta krupno.
 
Zabavno je to sto si uspeo da pravom kombinacijom postignes tako nesto...ukoliko ne uzmes neke napitke, mozes da igras "standardno".
Uostalom, meni licno je igra prelaka i na najvecoj tezini kako god igrao. Jedino da koristim level 1 mac za level 30 bossove.
 
Pa respect ljudi,vi ste se baš udubili u ovo remek delo :O

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja imam oko 500 sati. Posle toliko igranja, savladas mehaniku i nema problema. Mogu da otezam sebi na vise nacina igru ali onda postane obican grind, te nije zanimljivo. Ima tih OP buildova na YT koliko volis, ali meni nije to to ako sam ne provalim, pa ih nisam ni isprobavao.

Najbolja igra svih vremena bez sumnje. Kvalitet questova i detaljnost sveta su neverovatni. Muzika takodje. Mane su malobrojne i sitne.

Svaki put provalis nesto novo, sad zadnji put sam provalio da mozes da se napijes sa kolegama vicericama, obuces odecu od Jen (kao i oni) i da zovete "ribe" preko megaskopa :D :) nisam ranije birao tu opciju, al sam umro od smeha pre neki dan kad sam video

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
 
Svaki put provalis nesto novo, sad zadnji put sam provalio da mozes da se napijes sa kolegama vicericama, obuces odecu od Jen (kao i oni) i da zovete "ribe" preko megaskopa :D :)

"L-Lambert... you're a genious!" :D :D :D
 
 
da li je bezbedno da instaliram ovo na steam verziji? uvek sam se zentao da mi ne banuju acc zbog neke gluposti ali ovo mi se bas igra...

ili je bolje da nadjem narodnjaka pa da ga odigram sa ovim modom?
 
Sa narodnjakom si najsigurniji svakako. Ja se nikad nisam petljao sa steam-om i modovima.
 
nisam ni ja pa zato i pitam... ma koliko da je mod dobar ne bih da mi banuju acc... bilo bi mnogo lepo kad bi uradili remaster celog dela kao sto su poceli :)
 
Ma kakvo crno banovanje acc-a zbog modova. Igra nema mp, igra nema vac, tako da ne postoji ni najmanja šansa za ban zbog moda.
 
Mene cudi kako se CDPR nije setio da odradi remaster keca sa poboljsanim mehanikama. Verovatno cekaju odnosno stekaju za "crne dane"... :)
 
Svi u CDPR su trenutno na Cyberpunk 2077 :)

BTW senior gameplay designer Andrzej Kwiatkowski koji je radio na Witcher 3 izbacio je svoj mod na nexusu: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2788/?

Hey, I'm a senior gameplay designer and I worked on The Witcher3 and both expansion packs. This mod used to be a personal set of tweaks and fixes meant to spice up my first The Witcher 3 playthrough after releasing the game. Being in creation for more than half a year and enjoyed during >300h playthrough I thought that I might share it with witcher community. Mod doesn't aim for any deep and intrusive changes, instead it is meant to maintain original feeling of the game, sometimes going closer to original intention behind the designs. It focuses mainly on fixing immersion breakers, buffing underperforming skills and items, cosmetic changes and bugfixing. It also fixes few instances of items and abilities that made Geralt (nearly) immortal and removed all the challenge from the game.
 
Zanimljivo skroz. Nego da vas pitam, jel vama radi puppet skill bez ikakvog modifikovanja fajla? Meni stanuje protivnika ali nema šanse da ga nateram da se bori protiv nekoga.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@Prodaj
Probaj sa nekim koji je dosta manji lvl. od tebe pa ces videti, obicno tad nema greske. Meni radi bez problema GOTY verzija igre

edit: Juce se iscima oko 100% achievement-a i napokon... Capture.jpg

I izvini sto te pitam posto vec verovatno znas ali da li drzis Axii do kraja odnosno dok sam ne prekine animaciju posto ih stun-ujes kad pritisnes a upravljas sa njima kad drzis duze?
 
Poslednja izmena:
Isto imam goty samo na steamu. Nisam probao sa manjim levelom pošto igram na najtežem nivou i upalio sam da skalira protivnike samnom a krenuo sam new game +. Probaću duže da zadržim pa da vidim da li će moći, mada sam video na yt da su pojedini imali problema isto da neće da im radi dok ne edituju neku liniju u jednom fajlu...samo što u slučaju kad radi bide baš owerpowered kombinacija.

Čestitam za sve otključane achievmente, ja sam prvi prelaz odradio bez gwenta, sad igram i ubijam ih, bukvalno svaku pobedim (čak sam i onu misiju sa 9k nagradom sve pobedio). Stvarno vanserijska igra i bar 2x je treba preći koliko god da je dugačka. Žao mi što nema mp.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa jeste najbolje u svaku igru da se turi MP, neke igre treba da ostanu tu gde jesu. Ne treba svakoj igri MP da bi bila odlicna igra i to je dokazano, i ajde cisto radoznalosti kakvu bi ti to MP igru ocekivao u TW3?
 
Pa meni koji nisam čitao knjige bi bilo recimo ok da idem celu igru sa nekim od wichera u paru i zajedno prolazimo celu priču.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I kakve vez sada to ima sto nisi citao knjige sa time sto bi isao sa nekim u co op da prelzite igru? Onda bi igra morala da bude 3x teza nego sto je sada zbog toga sto bi dvoje isli da prelaze.

Ili mislis da taj drugi koji bi isao sa tobom da ti prica istoriju iz igre i sta se dogadjalo u predhodnim delovima ili u knjizi. Ne razumem sta si hteo da kazes svojim postom?
 
Sa time što smo na drugom forumu razgovarali na istu temu i ustanovili da je nemoguće napraviti da bilo koji lik bude sve vreme uz Geralta jer je u knjizu i nekom momentu bio u interakciji sa njim; čisto iz tog razloga napomenuh. A to da je protivnik 3x teži je najmanji problem da se napravi

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
@Prodaj
Probaj sa nekim koji je dosta manji lvl. od tebe pa ces videti, obicno tad nema greske. Meni radi bez problema GOTY verzija igre

edit: Juce se iscima oko 100% achievement-a i napokon... Pogledajte prilog 240989

I izvini sto te pitam posto vec verovatno znas ali da li drzis Axii do kraja odnosno dok sam ne prekine animaciju posto ih stun-ujes kad pritisnes a upravljas sa njima kad drzis duze?
Definitivno radi kada se duže drži...samo dosta teško izvodljivo u grupama, uglavnom strelci ispolivaju pre nego se završi castovanje.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Tesko je izvodljivo u grupama posteno ali korisna stvar kad se unapredi do kraja :)
 
He he... Moze i ovo da prodje kao fast travel umesto signpost-ova :D Kad moze U Dark Souls igrama sto da ne i u Witcheru :p

2017-11-18_0107_1.jpg

edit: Hahaha... :d Za koju statuu li je namenjena ova saka... :d 2017-11-19_2034_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Joooj što volim kišu i dmg po istoj! :D

P.s. tek pred drugi prelazak sam skontao ***** da ustvari mogu da zadržim fast i hard attack i da vitlam mačem (koji sam ja ******...još razmišljam koja poenta stamine)!!
 

Prilozi

  • witcher3 2017-12-06 00-49-21-91.jpg
    witcher3 2017-12-06 00-49-21-91.jpg
    78.7 KB · Pregleda: 180
I tako, konačno i ja u klubu 100 posle nekih 270h...

Sve je stock, slikano posle meditacije i sa slabijom opremom (ali mi lepo izgleda) :-devil-:
 

Prilozi

  • witcher3 2017-12-13 18-35-09-29.jpg
    witcher3 2017-12-13 18-35-09-29.jpg
    100 KB · Pregleda: 154
  • witcher3 2017-12-13 18-35-29-58.jpg
    witcher3 2017-12-13 18-35-29-58.jpg
    79.6 KB · Pregleda: 142
Svaka cast :) Ja nisam ni obracao paznju na lvl. i tek posle sam se setio da ne moze preko 100 :d Jos se cudim kad ocistim neko naselje i ne dobijam xp reko' sta je sad kad ono... nece da moze vise :)

edit: Taj steel Hen Gaidth mac je nesto najbolje u igrici za ljude ( a da nije witcher gear ). I stavis mu 3 rune-a za stun i whirl skilll i pravis haos lete delovi na sve strane :D
 
Poslednja izmena:
Nisam neki gejmer, ali jesam veliki ljubitelj Skyrima, pa u potrazi za nečim sličnim naravno videh da se dosta piše o Witcher serijalu i da su utisci fenomenalni. Nakon dosta čitanja o čitavoj trilogiji, nadogradio sam stari računar samo da bih mogao da pristojno igram ove tri igre i moram reći da da su mi očekivanja prevaziđena. Na popustima sam kupio sve tri igre i nakon prve dve, evo me na trojci, koja je skoro pa savršenstvo po mojim merilima.

E sad, imam jedan problem koji nema nikakve veze sa samom igrom ili tehničkim problemima, ali koji mi poprilično sreću kvari, a to je da mi je zbog probelma sa leđima i nezgodnim položajem ispred monitora igranje sa tastarurom i mišem sve teže i teže pada, pa me zanima da li vredi investirati neku ne previše veliku sumu za gejmeped (do max 40€) kako bih mogao da igram iz fotelje i na većem ekranu. Ako neko ima iskustva sa oba načina igranja (tast.+miš vs. gejemped), bilo bi lepo da napiše par utisaka, konkretno o ponašanju Geralta i ukupnoj igrivosti sa gejmedom.
 
Nazad
Vrh Dno