Šta je novo?

Aparati za kafu i kafa

Da neće neko da se reši DG? Ne mogu nigde da nađem da probam, za probu bih i preživeo da kupim polovan, ako ne ide nek ide na oglase krastavac.
 
Pa @alfaunits rece da prodaje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E! Uz sve moje priče da nema kod nas akcija za DG, danas u Merkatoru, bar ovom novosadskom,videh akciju. Uz 15 kutija bilo kojih originalnih DG kapsula, Picolo aparat gratis. Pa sada, računajte.

Verujem da će akcija biti još kojekude.

Takođe se pojavio BarCafe/Gorenje aparat za DG kapsule. BarCafe već neko vreme ima zamenske kapsule, a evo sada i Gorenje ubacilo aparat u priču.
 
Poslednja izmena:
A koje su cene kapsula u Merkatoru?

Sent from my PULP 4G using Tapatalk
 
Pa @alfaunits rece da prodaje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne odgovara na PP. Umro od kako sam se javio, ili ga je pokvario :D




E! Uz sve moje priče da nema kod nas akcija za DG, danas u Merkatoru, bar ovom novosadskom,videh akciju. Uz 15 kutija bilo kojih originalnih DG kapsula, Picolo aparat gratis. Pa sada, računajte.

Verujem da će akcija biti još kojekude.

Koliko tako izađe? Što ne napisa ranuje, prolazio sam pored Merkatora u BG.
 
Poslednja izmena:
Ja popio samo 2 espresso-a juce pa sam odspavao dobrih 20h skoro :D
7500 racunajte da je 15 kutija, preko toga znaci da racunaju neke njihove cene kutija. Posto kutija izadje 500din u Tempu/Rodi, barem za penzionere, a jedva nesto skuplje za ostale.
U Tempu je verovatno 9000 taj combo ako ga ima, u Rodi 10.000, u Maxi-u moze biti 10-12K, tako je bilo vec 3 godina.
 
U tempu imate promoterke za barcaffe, za svaku kupljenu kutiju dobije se staklena soljica - espreso ili kapucino, po zelji

a1484dd73d3b187d78608ab816aa39cd.jpg
 
Poslednja izmena:
To je pre bilo u Merkatoru i otisle dok sam rucao, kasnije ih nisam video nigde...
Znaci u Tempu su sad? :)

Inace ono 15 kutija - mislim da je u Metrou isto bila ta akcija, provericu pa javim :)

@alfaunits - odgovori coveku jel prodajes aparat :d
 
Ma jesam :) Nego zadnje pitanje mi je postavio cim sam zaspao a 20h sam spavao :)
Moram i ja da prosetam do Tempa da vidim ovo da li ima jos, mnogo mi se svidjaju soljice! :) A nisam video prosle nedelje promoterke.
 
To je pre bilo u Merkatoru i otisle dok sam rucao, kasnije ih nisam video nigde...
Znaci u Tempu su sad? :)

Inace ono 15 kutija - mislim da je u Metrou isto bila ta akcija, provericu pa javim :)

@alfaunits - odgovori coveku jel prodajes aparat :d
Sinoć sam bio u Metrou u Krnjači. Poslednji, izložbeni Piccolo košta preko 13000, bez kapsula.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Da, kod nas su te redovne cene DG aparata pomalo kr'tenske. :(

Ko ne upeca akciju, ili se sam ne provoza do npr. Segedina (mada, i tamo vredi vijati samo akcijske pakete), ostaje mu KP kao korektan izvor novih DG aparata.
 
Sinoć sam bio u Metrou u Krnjači. Poslednji, izložbeni Piccolo košta preko 13000, bez kapsula.
Bilo ih je 3 danas, jedan 2 izlozbena i jedan u kutiji spakovan.
Gledam cenu i ne verujem da dobro vidim :) Redovna cena u Saturnu i MediaMarktu je bila 20e, REDOVNA.
I ovi sa KP ga preterase ;)

Nema ni u Tempu ni u Metrou oni Barcafe soljica vise, to je izgleda bila vikend akcija :(
 
Bilo ih je 3 danas, jedan 2 izlozbena i jedan u kutiji spakovan.
Gledam cenu i ne verujem da dobro vidim :) Redovna cena u Saturnu i MediaMarktu je bila 20e, REDOVNA.
I ovi sa KP ga preterase ;)

Nema ni u Tempu ni u Metrou oni Barcafe soljica vise, to je izgleda bila vikend akcija :(

Dobro ne bih bas rekao da je tako :D

Kad sam ja kupio (oko crnog petka mislim) u MediaMarktu i Saturnu cena je bila 25e a precrtana(redovna) je bila 89e. Sad ih vise ni ne prodaju izgleda.
Ne mogu biti 100% siguran da je ta 89e bila redovna jer se ne secam da li sam proveravao pre/posle akcije ali 20e nije redovna sigurno, to je bas premalo :d
 
Ja sam kupio dve godine za redom (menjao stari efektivno :)), bela cena 20e, nista precrtano. Leti.
 
Ako nekom znaci, u Office1 knjizarama imaju redovnu akciju da uz kupljena pakovanja kapsula za DG na poklon aparat DG pikolo. E sad ne znam dal se kupuje samo jedanput ili se svaki mesec kupuje odredjena kolicina. Ne radi im sajt pa ne mogu da proverim.
 
Poslednja izmena:
Na kp sam naleteo na oglas neke firme gde se uz 150 kafa mesečno (150*32din) dobija kafe aparat na korišćenje (verovatno i servis). Nikad nije tvoj, ali kao i da ti treba ako prestanes kupovati tu kafu...

Sent from my KOB-W09 using Tapatalk
 
Na fb sam video oglass da se za 12k dobije 200 kapsula, nespresso kompatibilnih, 100 keksica i aparat

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Hteo sam taman da priupitam Alfu i komsu Happyja gde prvo da pogledam, obzirom da sam naredni vikend u Becu, te pominjane Nespresso akcije ili bar jeftinije ponude?

Geizhals.at mi bas i ne nudi pominjane cene (naravno, razumem, nije rasprodaja pred Bozic ili NG).

Kapsule bih resavao preko KP ili inace periodicnim odlaskom do Segedina.


Ako nije kasno, sto se tice Austrije Picolo imas najjeftinije 30 eur u "SPAR"-u (ja ga tacno pre godinu dana na istom mestu platio 20).
https://www.interspar.at/shop/lebensmittel/c/p/7753572
Da sada kupujem, kupio bi za 10 eur vise model Oblo , samo zbog estetike... Imas ga u Media Markt -u i to da biras boju.

http://www.mediamarkt.at/de/category/_dolce-gusto-maschinen-502542.html

Kapsule sam do skoro kupovao na buvljaku na Novom Beogradu po 480 dinara a prekjuce vidim da su poskupeli na 550 din.

E! Uz sve moje priče da nema kod nas akcija za DG, danas u Merkatoru, bar ovom novosadskom,videh akciju. Uz 15 kutija bilo kojih originalnih DG kapsula, Picolo aparat gratis. Pa sada, računajte.

Verujem da će akcija biti još kojekude.

Takođe se pojavio BarCafe/Gorenje aparat za DG kapsule. BarCafe već neko vreme ima zamenske kapsule, a evo sada i Gorenje ubacilo aparat u priču.

Ima i u Merkatoru na NBGD-u i odlicno je sto sam biras ukuse a ne kao do sada sto sam vidjao da je vec upakovano od svega po malo. Meni to ne odgovara jer ne trosim ukuse koje se prave od 2 kapsule (mleko i kafa) a u tim paketima do sada pola kapsula je bilo ovakvih.

Probao sam BarCafe Dot espresso i to je jedna od losijih kafa ako ne i najlosija koju sam probao a da je iz sistema kapsula. Privukla me je reklama i kad sam video da se pravi u Italiji pomislio sam da je bolji od DG kapsula... ali ne moze da se poredi ni sa najslabijim DG espressom.
 
Ako nije kasno, sto se tice Austrije Picolo imas najjeftinije 30 eur u "SPAR"-u (ja ga tacno pre godinu dana na istom mestu platio 20).
https://www.interspar.at/shop/lebensmittel/c/p/7753572
Da sada kupujem, kupio bi za 10 eur vise model Oblo , samo zbog estetike... Imas ga u Media Markt -u i to da biras boju.

http://www.mediamarkt.at/de/category/_dolce-gusto-maschinen-502542.html

Kapsule sam do skoro kupovao na buvljaku na Novom Beogradu po 480 dinara a prekjuce vidim da su poskupeli na 550 din.



Ima i u Merkatoru na NBGD-u i odlicno je sto sam biras ukuse a ne kao do sada sto sam vidjao da je vec upakovano od svega po malo. Meni to ne odgovara jer ne trosim ukuse koje se prave od 2 kapsule (mleko i kafa) a u tim paketima do sada pola kapsula je bilo ovakvih.

Probao sam BarCafe Dot espresso i to je jedna od losijih kafa ako ne i najlosija koju sam probao a da je iz sistema kapsula. Privukla me je reklama i kad sam video da se pravi u Italiji pomislio sam da je bolji od DG kapsula... ali ne moze da se poredi ni sa najslabijim DG espressom.
Koja je cena u Merkatoru sa kapsulama?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Probao sam BarCafe Dot espresso i to je jedna od losijih kafa ako ne i najlosija koju sam probao a da je iz sistema kapsula. Privukla me je reklama i kad sam video da se pravi u Italiji pomislio sam da je bolji od DG kapsula... ali ne moze da se poredi ni sa najslabijim DG espressom.
Potpisujem, mada se neki ne slazu i kazu da im je bolji od Bariste :( Ukusi se razlikuju, sta ces:)

Da li je neko kod nas video mozda Mocha zrno? (Etiopija, u pitanju je nesto sto bi trebalo sve da asocira na KAFU bas, miris, ukus, smek, boja, sve... to je original kafa. Nazalost i vani sam je video samo u UK online u zrnu, inace sam nalazio samo filter kesice :()
Kafa je fenomenalna. Jedino bolje po ukusu su mi bila neka Kenya AA zrna kojih odavno nema u Whittardu.
 
Koja je cena u Merkatoru sa kapsulama?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Aparat je gratis, placas 15 kutija kafe po regularnoj ceni. 15 x 670 = 10050 (Uzeo sam cenu bariste koju ja kupujem)
Po meni je ovo jako povoljno jer sam biras ukuse - kafu koju kupis ces i da popijes.
Ja ne trosim "kafe" koje se prave od 2 kapsule (kafa i mleko) a do sada u ovakvim akcijama su bili paketi gde su kapsule upakovane sa aparatom gde ti je prodavac unapred spakovao koje vrste kupujes.
Ako uzmemo u obzir da 15 kutija x cena na buvljaku 550 = 8250 din
10050 - 8250 = 1800 je cena aparata u ovoj kombinaciji sto je trenutno najpovoljnije.
Jos ako vazi onaj popust 10% utorkom uz super karticu ... izadje aparat 800 din

Potpisujem, mada se neki ne slazu i kazu da im je bolji od Bariste :( Ukusi se razlikuju, sta ces:)

Barista je 3x jaca i ukusnija po meni al' kao sto kazes ukusi se razlikuju.
 
Ja sam juce, prosuo Barcaffe espresso.
Jednostavno ne mogu da je pijem, ono je toliko slabo, i bez arome, da je to strasno.
Barista je mnogo bolja, i ne samo ona, nego sve DG kapsule.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Da ti saljem?
http://www.yahava.sg/shop/mokha/
Mada ja nisam bio odusevljen, al mislim da je bila lose ispecena serija...
Ma ponesi jednu kad dolazis, druze ;)
Tebi mislim da se generalno ne bi ni svidela, dosta je drugacija od ovih Etiopija kod nas, ima gorcinu, ali onu lepu, prijatnu, da razbudi! I izgleda da je vise za french press nego espresso.

Aparat je gratis, placas 15 kutija kafe po regularnoj ceni. 15 x 670 = 10050 (Uzeo sam cenu bariste koju ja kupujem)
Ovo vazi i za Beograd? Bio sam u Uradi Sam po neki alat i procunjah u Rodi, nema nigde indikacije da se dobija aparat uz 15 kutija.
 
Ovo vazi i za Beograd? Bio sam u Uradi Sam po neki alat i procunjah u Rodi, nema nigde indikacije da se dobija aparat uz 15 kutija.

To gde ima, postave veliki pult sa DG reklamom, samo za ovu akciju. A gde sve ima, nemamo pojma. U NS, za sada, samo u Merkatoru.
 
Evo je jos bolja ponuda u Maxiju i Tempu, noviji aparat izadje 1440 din (razlika u ceni kutija u radnji - cena kutija na pijaci) i 12 bilo kojih kutija...20180216_175109.jpg
Mislim da je u Tempu -5% ko ima bus plus...


@alfaunits
Ja sam video u Merkatoru na NBGD-u ali ovo gore je po meni bolja ponuda...
 
U Merkatoru je završena akcija, danas sam bio.

Ovo je još bolja akcija, sutra ću da idem po Oblo [emoji3]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Problem sa Tempom je sto ima 3 kutije samo :)
Barem u VV.
 
Nazad
Vrh Dno