»RSS Benchmark sajt

Strana 263 od 285 PrvaPrva ... 163213253259260261262263264265266267273 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 3.931 do 3.945 od ukupno 4266

Tema: Aparati za kafu i kafa

Member Avatar korisnika forum1nick
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        2.274
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 3750k
        • MoBo: ASrock Z77 Extreme4
        • RAM: Kingston 2x8GB kit
        • VGA: ASUS Radeon HD 6850
        • MON: Acer H233H
        • HDD: Samsung 830 128 GB, Seagate Barracuda 500GB, Western Digital Red 3TB
        • Case: MS Black Widow
        • SND: Realtek 7.1 CH HD Audio
        • LAP: HP 850 G3
      3. Citat Citiram korisnika: NShappy Pogledaj poruku
        Ja sam je dobio. Služi da kada ispiramo aparat, manje uprskamo taj deo u koji se stavlja patrona, i da ispod nje pravilnije curi.
        Kod mene je i navedena u uputstvu za čega služi i kako se koristi. Trebalo bi da je deo paketa.

U principu, zgodno za imati, ali nije ništa neophodno.
        Bio sam kod ovih u radnji. Pogledali u kutijama svih izloženih modela. Nema.
        Izgleda da ipak nisu standardna oprema u svim paketima.
        Online vidim da ima ali naravno kod nas ni slučajno
        Za kernel je najbolje da malo odstoji, da se slegne!

Member Avatar korisnika jabree
        Na forumu od
        Apr 2007
        Poruka
        1.751
        Bio u lidl u Leskovac, pola stvari iz kataloga nema uopšte...

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

Member
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        139
        Citat Citiram korisnika: jaygee Pogledaj poruku
        Pozdrav, cena je zapravo 1.300 sa uračunatom dostavom, a najčešće je i 1.000 dinara sa uračunatom dostavom
        kada zapakujemo veći broj Starter box-ova tokom nedelje.

Računajte da u kutiji imate i premijum blendove, koji su skuplji od standardnih.

Verujte da je to maltene cena koštanja i da dok se zapakuje u male kesice i napravi celo pakovanje mi nemamo
        skoro nikakvu zaradu na uzorcima.

Za razliku od drugih proizvođača kod kojih priznaćete nemate mogućnost uzoraka, nama je interes da ljudi
        kupuju samo onu kafu koja im se dopada, zato
        smo i napravili tu opciju sa uzorcima, da se ne bacaju pare na kilogram kafe koja vam se možda neće uopšte dopasti.
        Ovako probate od svake po malo, pa se odlučite koja vam najviše prija.

Veliki pozdrav.
        Jovan
        Sada jeste cena 1300 din sa dostavom kada ste smanjili cenu startera za 300 din.
        Click image for larger version. 

Name:	espressodirekt sa postarinom.JPG 
Views:	188 
Size:	25,8 KB 
ID:	285759 Click image for larger version. 

Name:	espressodirekt.JPG 
Views:	187 
Size:	23,7 KB 
ID:	285760

U trenutku pisanja posta koji ste citirali cena na vasem sajtu je bila 1300 kafa + 300 rsd dostava sto izadje 1600 rsd
        Nema potrebe da mi opravdavate vasu cenu za starter , vase je pravo i 3000 da stavite ako hocete.
        Vidim da je premium kafa 2700 din ali opet kad bi svih 350g racunao po toj ceni, matematika mi kaze da to nije 1300 din , a i te te premijum kafe ima samo 70g.

Pozdrav i sve najbolje.

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2013
        Poruka
        79
        Ni u Lidlu u NS danas oko 14h nije više bilo aparata. Kažu odmah su u 8h razgrabljeni.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Member Avatar korisnika doggmania
        Na forumu od
        Jan 2009
        Poruka
        1.702
        Ja sam bio u 8 h u Borci kupio sam aparat a pre mene je jedno 4-5 komada uzeto. E sad koliko ih je bilo nisam zagledao. Alat na baterije i kafe aparat otisli. Kupio sam neku jeftinu tek samlevenu kafu i uporedio sa Saeco minuto 8761 koji je kostao oko 60 000 din nov prave slicnu kafu barem po meni. Probao sam sa identicnom kafom, identicnom kolicinom i identicnom duzinom (ml) espresa. Aparat je ok, malo izgleda nekvalitetno (jeftino) ali dobro ne kosta puno... A polovne nisam hteo da kupujem jer mi i ovaj kao rezervni sasvim ok...
        http://forum.benchmark.rs/showthread...highlight=utok Najbolji servis na svetu, UTOK (REFOT).

Member Avatar korisnika C4in
        Na forumu od
        May 2005
        Poruka
        2.070
      9. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 1600X
        • MoBo: Asus ROG STRIX B350-F GAMING
        • RAM: GSkill Ripjaws V F4-3200C16D-16GVK, Patriot Viper 4 Blackout Series DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600MHz
        • VGA: XFX R9 270x
        • MON: Samsung 223BW
        • HDD: Adata XPG Gammix S11 Pro M.2 NVMe 1TB, SSD Samsung EVO 250GB, WD 640GB, Transcend externi 320GB
        • OPT: Samsung s223c
        • Case: TT Kandalf LCS + OCZ SXS 600W
        • SND: Asus Xonar DSX
        • INET: DSL
      10. Ma definitivno cu ici na nesto poput DeLonghi Dedica... Za prvi espresso aparat mislim da ce mi biti sasvim dovoljan. Da li bi mi mozda preporucili ipak neki drugi aparat u tom cenovnom rangu do 200e?

*imam super jolly mlin...

Jedno pitanje u vezi Dedica - Solja koje visine moze da stane ispod portafiltera?
        Menjao C4in : 28.05.2020. u 23:43

Member Avatar korisnika jaygee
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        453
        Citat Citiram korisnika: Casting Pogledaj poruku
        Sada jeste cena 1300 din sa dostavom kada ste smanjili cenu startera za 300 din.
        Click image for larger version. 

Name:	espressodirekt sa postarinom.JPG 
Views:	188 
Size:	25,8 KB 
ID:	285759 Click image for larger version. 

Name:	espressodirekt.JPG 
Views:	187 
Size:	23,7 KB 
ID:	285760

U trenutku pisanja posta koji ste citirali cena na vasem sajtu je bila 1300 kafa + 300 rsd dostava sto izadje 1600 rsd
        Nema potrebe da mi opravdavate vasu cenu za starter , vase je pravo i 3000 da stavite ako hocete.
        Vidim da je premium kafa 2700 din ali opet kad bi svih 350g racunao po toj ceni, matematika mi kaze da to nije 1300 din , a i te te premijum kafe ima samo 70g.

Pozdrav i sve najbolje.
        U pravu ste, bilo je 1.300 i pisalo 300 rsd za dostavu. Ne bavimo se profesionalno programiranjem, pa nam se prilikom apdejtova nekih pluginova poremete parametri ponekad.

Svakako vam ne bi bila naplaćena poštarina. Nije cilj da zaradimo na Starteru, već da bude pristupačan i koristan za onoga ko želi da proba sve kafe u manjim količinama.

Ako imate dodatnih pitanja, napišite, tu smo.

I nadamo se da ćete svakako probati naše kafe...

Jovan
        Happy dreamer!

Member Avatar korisnika MareBGD
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        1.620
      13. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 2600
        • MoBo: ASRock B450M Pro
        • RAM: 2x8GB Klevv 2666MHz
        • VGA: Zotac 2060
        • MON: Dell
        • HDD: 1xSSD 1xSATA
        • INET: Kablovska
      14. Citat Citiram korisnika: jaygee Pogledaj poruku
        U pravu ste, bilo je 1.300 i pisalo 300 rsd za dostavu. Ne bavimo se profesionalno programiranjem, pa nam se prilikom apdejtova nekih pluginova poremete parametri ponekad.

Svakako vam ne bi bila naplaćena poštarina. Nije cilj da zaradimo na Starteru, već da bude pristupačan i koristan za onoga ko želi da proba sve kafe u manjim količinama.

Ako imate dodatnih pitanja, napišite, tu smo.

I nadamo se da ćete svakako probati naše kafe...

Jovan
        Interesantno, zelim vam srecu u radu. Mislim da ste odabrali dobar model u smislu trzista, i formiranja odnosa cena kvalitet, i ukusa na kakav je vecina u Srbiji navikla. Mislim na to sto idete na blendove i miks sa robustom. Bez uvrede, znam da ima kvalitetnijih i skupljih kafa, ali niti cena niti na kraju ukus nisu toliko zgodni za iole ozbiljniji uspeh na trzistu Srbije, bar ne u ovom trenutku. Saljite sveze kafe, nemojte da muljate sa datumima i kvalitetom i ljudi ce biti zadovoljni.

Probacu bas preko nekog da se dokopam jedne kese, pa da uporedim sa nekim lokalnim blendom ovde u Singapuru i napravim test. Srecan rad.
        Here to stay Even when I'm gone When I close my eyes Through the passage of time Kings never die

Banned
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        278
        @C4in visina je 8 sm. Jedino ne shvatam cemu ti informacija. Sve solje staju. One koje ne mogu da stanu i nisu za espresso kafu.

Info
        Soljice za espresso, bez tacne, ima JUMBO i kostaju 70 dinara. UBEDLJIVO najeftinije.
        Menjao zelvel : 31.05.2020. u 13:00

Member
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        2.138
        Ne pripremaju ljudi samo espreso. Neko voli dupli u većoj šoljici, neko hoće kapućino,... U svakom slučaju, niski portafilter je deal-breaker za mnoge.
        Pozdrav

Banned
        Na forumu od
        Aug 2012
        Poruka
        278
        Citat Citiram korisnika: rafiki Pogledaj poruku
        ... u većoj šoljici, neko hoće kapućino,...
        Iznenadjen sam, da bilo sta od nabrojanog, ne moze da stane ispod portafiltera bilo kog aparata.

Member
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        2.138
        Zezaš da nikad nisi video šolju višu od 8cm? Ili 7cm, koliko je kod nekih Gaggia uredjaja?
        Pozdrav

Member
        Na forumu od
        Dec 2019
        Poruka
        0
        Uvek moze ono postolje da se skloni ako je solja prevelika, bar na GC, a verujem i na DeLonghi Dedici. Toliko bi trebalo da su razmisljali.

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2009
        Poruka
        14
        [mention]MareBGD [/mention] U pravu si, samo da ne muljaju sa datumima. Zato i idem u Gradsku pržionicu gde mogu da mi ispeku kafu u mom prisustvu ako baš želim. Ostavim je da odleži nedelju dana i posle pijem. Na više mesta sam uzimao kafu i verujem da redovno prepakuju neprodatu kafu jer sam par puta pio očigledno ustajalu kafu sa svežim datumom. Neki čak i ne stavljaju datum prženja.

Member Avatar korisnika C4in
        Na forumu od
        May 2005
        Poruka
        2.070
      22. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 1600X
        • MoBo: Asus ROG STRIX B350-F GAMING
        • RAM: GSkill Ripjaws V F4-3200C16D-16GVK, Patriot Viper 4 Blackout Series DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600MHz
        • VGA: XFX R9 270x
        • MON: Samsung 223BW
        • HDD: Adata XPG Gammix S11 Pro M.2 NVMe 1TB, SSD Samsung EVO 250GB, WD 640GB, Transcend externi 320GB
        • OPT: Samsung s223c
        • Case: TT Kandalf LCS + OCZ SXS 600W
        • SND: Asus Xonar DSX
        • INET: DSL
      23. Citat Citiram korisnika: HomeEspresso Pogledaj poruku
        Uvek moze ono postolje da se skloni ako je solja prevelika, bar na GC, a verujem i na DeLonghi Dedici. Toliko bi trebalo da su razmisljali.
        Pa pazi, ja volim da skuvam ujutru kafu u golemu solju koja je 12cm, odokativno... Nekad bih hteo neki americano da popijem pa zato pitam... Mislim, video sam da se skida postolje tako da staje i lonac ako treba...

Niko mi ne odgovori na pitanje vezano za izbor aparata...

da li ici na DeLonghi Dedica kao prvi espresso aparat, ili bi mi mozda preporucili ipak neki drugi aparat u tom cenovnom rangu 150-200e?

*imam super jolly mlin...

Strana 263 od 285 PrvaPrva ... 163213253259260261262263264265266267273 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •