Šta je novo?

Cloud storage servisi: Dropbox,Skydrive,Wuala,ADrive... Diskusija

Koji cloud storage service koristite?


  • Ukupno glasača
    237
Jel postoji mogucnost da glupi one drive sinhronizuje foldere iz galerije u identicne na cloud?!...sve foldere sto oznacim trpa mi u jedan te isti "camera roll" :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kome treba Office 365 Personal ključ, na Bench shop je trenutno akcija i košta 1990din.
 
Sta preporucujete za univerzalni backup cloud? Slike, videi, dokumenti,... Slike sam poceo na google photos da kacim, a koristim i onedrive. Malo je to krenulo da mi se razbacuje. Na google photos sam uplodovao oko 600 slika nekih i nije me pitao da napravi album. Dok za manji broj slika uvek pita. Bas mi je posao napravio. Mail.ru vidim da daje najvise prostora. On je sigurno pouzdan? I da li ima na engleski da se prebaci? Posto stranica vidim da je samo na ruskom.
 
Pouzdan jeste, ali nema na engleskom.
 
Google Translate ekstenzija riješava donekle taj problem, mislim dovoljno da se može snaći bez problema.
 
Pozdrav svima,

Da li ima zainteresovanih da napravimo grupu da uzmemo office 365 home?

Trenutno nas ima dvojica, jos troje moze. Ako je verovati microsoft sajtu cena je 6500 rsd/god (kada je eng verzija stoji 100$?!), sto izadje zaista smesno kad se podeli.

Svako dobije po 1 tb cloud (naravno svako upravlja svojim folderima)+ office licenca....

Zainteresovani neka se jave :)
 
Ima nas troje, ajmo ljudi još malo pa nestalo. Pravi domaći, neprskani. :)
 
Ima nas 4... jos jedno mesto... ;-)

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Od 02.10. može šest korisnika na home nalogu. Eto, možete proći i malo jeftinije.
With your current Office 365 Home subscription, up to five people can use Office on 10 devices total. Starting October 2. 2018, six people will be able to use the subscription instead of five. Each person will be able to install Office on all their devices and be signed into five at the same time. That means they can use Office no matter where they are or what device they’re on.
Each person will continue to get all the benefits, including premium versions of Word, Excel, and PowerPoint, plus 1 TB of OneDrive cloud storage and more.
 
Poslednja izmena:
I ovako je ekstra, bolja vest je to sto moze da se instalira na neogranicenom broju uredjaja. Ne znam da li je do sada moglo na home ediciji, personal mi ke dozvoljavalo ma samo jednom [emoji20]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da i na home može na samo jednom za sada. Doduše nisam baš probao na više ; samo 1PC i jedan telefon.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
kolege koji servis trenutno daje najvise gb?
znam da je mega bila zakon sa 50gb,ili ima nesto bolje?
 
Ako si mu rek'o!

Btw, ne znam kakva je situacija sada sa cloudmail.ru, ja sam tamo navatao 1 TB promociju od pre xx godina, i sve radi kako treba :)
 
ja skinuo cloud mail.ru app sa play-a i dali mi 8gb.
hvala za degoo :)
 
Sredio onaj link pa iskoristio vec :)
 
Sta ce ovo biti?

A few months ago, Google announced Google One, its new subscription program for getting more Google Drive storage and other perks. Over the course of the last few weeks, Google slowly rolled existing Drive subscribers over to a Google One membership and starting today, new users (at least in the U.S., with other countries coming soon) can now sign up for a One subscription, too.

Google One plans start at 100 GB for $1.99. There’s also a 200 GB tier for $2.99 and a 2 TB option for $9.99. If you need even more storage space, Google will happily sell you 10 TB, 20 TB and 30 TB plans for between $99.99 and $299.99 per month.

One nice feature of these new plans is that you can share your storage allotment with up to five family members.

For now, Google One is only available in the U.S., but it’ll roll out to more countries soon.
 
Poslednja izmena:
Ja imam odavno to, a nisam u US ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zanimljivo. Bice mi ok ovih 200gb mesecno.
 
Da li Degoo ima sinhronizaciju kao recimo Mega, nisam nasao na nihovom sajtu da negde to pominju ?
 
Ja sam Degoo probao pre jedno pola godine, i razočarao se. Opcije i interfejs jako loši , bagovalo je sve, i nije bilo live sinhronizacije.

Nepostojeće opcije za manipulaciju fajlovima i folderima. Na sve to i bolno spor upload i download.

Razumem da je džabe ali nema smisla, isprobajte dobro pre nego što vam to ostane jedini backup.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
cisto da javim OFFICE 365 HOME(ukljucuje ONEDRIVE) od 21 marta ce da poskupi 31% sa 6499 na 8499din.
Odgovor preko chata:
"As I can see here, Office 365 Home has the 31% variance for price change. The 6,499 will become 8,499 for the next renewal."
 
Dok je bilo 6500, bilo je za 5 ljudi. Od oktobra je za 6, tako da ispadne isto "po coveku" ;-)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno