Šta je novo?

Cudni pozivi

IvaNftw

Slavan
Učlanjen(a)
19.11.2008
Poruke
1,574
Poena
360
Danas sam imao pozive,tj cimanja (2-5sek kako koji) s' broja +442030513739,a kasnije i par unknown poziva. +44 je valjda V.Britanija.
Da li je neko imao ovih poziva od vas? I da nisu to oni "dialeri" sto vam nabijaju enormne sume na racun? btw postpaid sam.
 
Mom ocu se desio poziv sa broja sa istim prefiksom. Ne znam u čemu je kvaka.
 
Ovo prvi put cujem... Ne znam meni nista nije bilo od tih inostranih poziva :)
 
Juce i prekljuce, poziv sa nekog +306.... broja.

Pokusao sam i da ga pozovem, broj nije u funkciji, da posalkjem poruku, ne moze... Innace na broj tel koji nije opterecen niti je na oglasima ili slicno, highly private...
 
Ni u ludilu ne zvati. Tu i leži prevara. Imaš sreće što nisi uspostavio vezu.
 
Ja sam pre par meseci svesno propustio poziv sa broja 13634. Bez +, samo to mi se ocitalo na fonu.
 
Danas sam imao pozive,tj cimanja (2-5sek kako koji) s' broja +442030513739,a kasnije i par unknown poziva. +44 je valjda V.Britanija.
Da li je neko imao ovih poziva od vas? I da nisu to oni "dialeri" sto vam nabijaju enormne sume na racun? btw postpaid sam.

Neko te je zvao preko Skypea.
 
Svasta. Ne znam ko bi mogao da bude. Kako da saznam ciji je ovo broj?
Mada google kaze drugacije LINK
 
Poslednja izmena:
Slicni brojevi izlaze kad ja zovem nekoga sa skajpa, tako da je moguce da je to.. E sad, kako su oni resili numeraciju, tj identifikaciju, pojma nemam :)
 
A ume li neko da objasni misteriju mog poziva (iz posta br. 6)?
 
Sa stare telefonske centrale stoji + ispred broja, a moj privatni telefon nije ni u kakvoj mrezi.
 
Ne mora tvoj broj biti u mreži. Kada te zove broj koji je u nekoj mreži može da se pojavi tako nešto (meni se dešava kada me zove drugar, prikazuje samo zadnja četiri broja)
 
To bi trebalo da se desava samo kad si i sam u toj mrezi, zanimljivo da ti se to desava. I meni se na sluzbenom telefonu ocitavaju poslednja 4 broja za pozive u okviru mreze, ali sa sluzbenog na privatni izlaze celi brojevi. Plus je misteriozni broj bio petocifren.
 
Mene vise nisu zvali... Ko ce ga znati koji je to andrak.
 
Da ne otvaram novu temu,ajme ova iz 2011[emoji1787].Klinac dobija dnevno nekoliko poziva tipa zvrcne nekoliko puta i prekine sa broja 0114250130.Jel dobijao jos neko pozive ili zna li neko o cemu se radi?

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Позиви

Da ne otvaram novu temu,ajme ova iz 2011[emoji1787].Klinac dobija dnevno nekoliko poziva tipa zvrcne nekoliko puta i prekine sa broja 0114250130.Jel dobijao jos neko pozive ili zna li neko o cemu se radi?

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока

Ја сам пре пар сати добио два позива са истог броја. Тражио сам на google-у да ли је неко имао слична искуства и нашао сам на ову тему. Иначе, први пут су пустили неку музику на пар секунди, а други пут су прекинули чим сам се јавио.
 
Ја данас, 2 пута. У иностранству сам, па се нисам јавио.

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk
 
Da ne otvaram novu temu,ajme ova iz 2011[emoji1787].Klinac dobija dnevno nekoliko poziva tipa zvrcne nekoliko puta i prekine sa broja 0114250130.Jel dobijao jos neko pozive ili zna li neko o cemu se radi?

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
Stara dečja fora i igra, nađi broj na telekomu.
 
To sam prvo uradio,nema tog broja.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Naravno da ga nema u Telekomu kad je taj opseg brojeva (011 4250000 - 4259999) dodeljen na raspolaganje operateru Beotelnet (hint: Ratel baza podataka o korišćenju numeracije).
99.9999% je neki call centar koji želi da ti uvali nepotrebne proizvode/usluge za velike pare.
Pozdrav
 
Zvali su i mene juče i danas sa istog broja (4250130), sa druge strane nema nikog, kad zoveš njih ne zvoni. Blokiraj broj i uživaj.
 
Prijavite svojim operaterima uznemiravanje sa tih brojeva.
Pozdrav
 
I meni vec par puta se desava da zovu sa tog broja.
 
Nazad
Vrh Dno