Šta je novo?

Skype smara!

alfaunits

Znamenit
Učlanjen(a)
24.06.2006
Poruke
44,734
Poena
1,365
Desava mi se cesto od skora da Skype prozor iskoci, sto stvarno nerivra... bilo da gledam neki video, igram ili sta vec, ako mu cefne, bukvalno se otvori i prikaze ad svoj :D Da li postoji neka opcija da izbacim to?
 
Tools-->Options-->Notifications-->Alerts and messages
 
Nije to (sve je unchecked), ali izgleda da je blizu! U Notifications (prva stavka) ima Show notification when SKYPE messages me - nadam se da je ovo to!
Tnx.
 
I meni se ista stvar desava, od kako ih je uzeo Microsoft Skype je postao i nestabilan i vrlo bagovit.
 
MS još uvek nema veze sa razvojem istog.
 
I meni je palo na pamet da se od tada nesto desava ali tacno - MS jos uvek nema Skype pravno. (a sta se desava iza kulisa ko zna)
 
Idemo u off:

Ispade da od trenutka kada je objavljena kupovina Skype od strane Microsofta, Skype preuzima sve negativne osobine softvera kreiranog u Redmondu?
Pa, majku mu poljubim, ne ide to tako :d
 
Ne preuzima, MS softver mi nikada nije to radio :)

Inace, opet se popovao Skype :( Znaci nista od podesavanja nije pomoglo:(
 
I kod mene popuje. A ponekad nakon startovanja zatraži i admin privilegije, ja ga odbijem i nikom ništa... Možda hoće da uradi neki update...
 
Meni se to nikada nije desavalo... nekada mi se sam vrati na "home" i izbaci onaj popup, kao da se reconnectovao, ali nikada ne tabuje iz igre ili filma. Probaj da iskljucis u advanced "keep skype in taskbar when im signed in" (da postoji u taskbaru samo kada si ga ukljucio, cim pritisnes X on se iskljucuje, a ako hoces da ga pokrenes dole ti je kod sata), jedina ova opcija mi pada na pamet, inace sve mi je isto kao i po instalaciji (osim zvukova sto ne bi trebalo da ima ikakve veze sa time).

Popup ispred videa mozes da sprecis tako sto ces u playeru ukljuciti "on top while playing", tada nema sanse ista da ti izleti. Ne znam koji player koristis ali u MPCHC, KM i Potplayeru postoji ta opcija, a ako ne koristis njih, predji na neki od ova 3 posto su najbolji :p.
 
Iskljucena je ta opcija. Mene bash smara za igrice, jer onda mi skroz zezne stvar.
 
Ah nisam lepo pročitao temu, meni se popup (i ono sa admin privilegijama) dešava samo prilikom startovanja Skypa, inače se ponaša pristojno.
 
Meni takodje. ^
 
XP ili W7?
Inace, na XP-u mi nijedan prozor nije uzimao foregroung focus - na W7 to rade svi :) (tipa kad se otvori Gmail, zali se ako nema svu paznju :D)
Ima registry key koji to menja ali ispari nakon nekog vremena.
 
Ljudi, kako u Skype-u ukinuti one reklame dole levo - ispod liste poznanika... To smara - ubi.
 
W7 kod mene, a i kod dulsruls, čitaj "moju mašinu"! :)

U stvari, kod mene popup "bljesne" na trenutak pa se onda postavi iza glavnog skype prozora.
 
Poslednja izmena:
Ja nemam dodatni popup prozor - glavni tj. jedini Skype prozor se popupuje (inace je u tray-u samo).
 
Odličan naslov teme :wave:

U Skype 7 ne vidim kad me neko prihvati za kontakt a u Skype je nemoguće tražiti kontakte osim ako pretražujete već postojeće kontakte. U Skype 8 takože je nemoguće u spisku kontakata (u verziji 7 prihvaćeni kontakt ima zeleni kružić ispod sličice) videti da li vas je neko izbrisao sa kontakt liste ili nije. Ovo užasno nervira pa mora da instaliram i jednu i drugu verziju kako bi na jednom mestu imao sve što mi treba. Skype 8 je u odnosu na prethodnike dosta izmenjen i, za mene, zbunjujući, više je uklonjeno opcija nego što je dodato (ako je uopšte nešto dodato).
 
Kakvo nekropostovanje, odakle si uopste iskopao ovu temu?!
 
Putem pretrage :p
Tražio sam temu sa Skype-om i kada sam ugledao sam naslov mislio sam da je vreme da se ponovo ova tema "podigne" s obzirom kakav je Skype 8 :)
 
Control panel / Internet properties / Security / Restricted sites

klikni na dugme "sites" i dodaj ovu adresu u restriktivne:

https://apps.skype.com

i nece ti se vise ucitavati reklame i baneri u skajp klijentu.
Poz
 
Kod mene na Ubuntu Skype ima metalni i isprekidani zvuk kada nekog slušam pa čak i na testu isto tako. I piše mi poor internet conection .
 
Nazad
Vrh Dno