Šta je novo?

HTC EVO 3D

A gde je Evo 3d jeftiniji 200e od sensation-a??? Kolko vidim u telenoru je npr. skuplji i to za 7000, na crno je isto skuplji za koju desetinu eura... E sad da li je uvezena neka krsh serija ili nije ne znam, ali ovde kod nas (Srbiju) cesto stizu krsh stvari koje niko preko nece da kupi...
Ja sam npr. uzeo Evo 3D iz Nemacke, bas za njihovo trziste i mogu reci da ima razlike u izradi u odnosu na neki za "nase" trziste, sto ne znaci da je ovo validno posto nisam video mnogo primeraka... Jedino sta mogu reci je da je po meni bolji od Sensationa kojeg sam imao pre njega nesto kratko (mozda nije lepsi, mada je to stvar ukusa, ali je generalno bolji, a eto ima i tu 3D mogucnost)...
 
Reci mi gde si ga uzeo u Nemackoj, i da li mu vazi garancija kod nas?

Negde je manje od 200e, negde vise...

Computers.rs
HTC EVO 3D 38.000
http://www.computers.rs/18959/htc-evo-3d-shooter.html

HTC Sensation 54.000
http://www.computers.rs/18965/htc-sensation-pyramid.html


Gigatron
HTC EVO 3D 40.700
http://www.gigatronshop.com/mobilni_telefoni/htc_evo_3d_shooter-12903

HTC Sensation 65.000
http://www.gigatronshop.com/mobilni_telefoni/htc_sensation_pyramid-12904


Comtrade
HTC EVO 3D 39.000
http://www.comtradeshop.com/mobilni_telefoni/htc-evo-3d-12903

HTC Sensation 58.600
http://www.comtradeshop.com/mobilni_telefoni/htc_sensation_pyramid-12904
 
Poslednja izmena:
Jeftiniji je u CT-u 37000 hiljada ako kupujes online a 39000 u radnji.A jeftiniji je i u Ceskoj i to za 190 evra.

o2.JPG

Ova donja cena je bez ugovora.
Evo 3d kosta 280 a sensation 470 e sad sto je to tako ne bih znao.
 
Kursula da li si ponovo pazario ovaj telefon i gde ako jesi?
 
Zanimljivo... Pazi, generalno EVO 3d im i nije neki bas prodavan model, a zbog cega ne znam, a Sensation ipak jeste i to poprilicno... Mozda zbog toga drze cenu... Ostalo im viska EVO 3d-a, pa da ih rasprodaju :D
Sto se kupovine u Nemackoj tice... Poznanik jedan mi je doneo, a gde je kupljeno i kako nemam pojma i da, nema nista od garancije da vazi ovde... krastavac...
 
Zanimljivo... Pazi, generalno EVO 3d im i nije neki bas prodavan model, a zbog cega ne znam, a Sensation ipak jeste i to poprilicno... Mozda zbog toga drze cenu... Ostalo im viska EVO 3d-a, pa da ih rasprodaju :D

Ovo jeste logicno objasnjenje. Nije prodavan bas zbog cene, drzao je visoku cenu za 3D koji nije zadovoljavajuci, a posto mene ne interesuje 3D uopste nije mi ni bitan. Uredjaj mi se svidja, kvaliet izrade je bolji nego kod Sensation-a i bolje lezi u ruci.

Jos kad je HTC objavio da ce dobiti Android 4 update za nekih mesec, dva...


Mogu ga nabaviti iz Nemacke za 289e (Saturn.de) bez garancije, ili uzeti preko naseg uvoza (CT Computers) po povoljnijoj ceni nego u maloprodajama za 320e sa garancijom od 24 meseca. Ne znam sta je pametniji potez :/
 
Poslednja izmena:
@Sky_Spy_89
nisam razocarao sam se u garanciju koje je smesna kod htc-a(mozda je i kod ostalih tako).Dakle htc (ovlasceni begram servis) smatra da je mrtav piksel ok na telefonu tj do 3 se tolerise tek ako imas 4 mozes da trazis nov aparat ili zamenu displeja nisam siguran, plus njima je normalno da svaki put kad uzmes da otkljucas telefon cujes najgore krckanje plastike koje se i oseca pod rukom.Meni to nije garancija.

@micens
el imas probijanje svetlosti po donjoj ivici telefona ispod 4 tastera?
 
Poslednja izmena:
A jel su ti u CT-u bez problema vratili novac ili si morao da se nabedjujes/pretis?
 
@micens
el imas probijanje svetlosti po donjoj ivici telefona ispod 4 tastera?

Da, ima malo probijanja, ali je zanemarljivo i nije toliko po donjoj ivici, nego vise sa leve strane (levi cosak) recimo... Vidi se samo u totalnom mraku i to kad se zagledas... Mada, to sam imao i na Sensation-u ali puno gore...
 
@Sky_Spy_89
Ne u CT-u bez problema bilo kakvih ubedjivanja i to stvarno brzo.Telefon je poslat u ponedeljak za BG vec u utorak me zvali da mi kazu da ovi iz begrama smatraju da je sve ok i da mogu da mi daju nov ali ako ima iste mane da nece vise da menjaju ili da mi vrate novac zasta sam se ja odlucio i vec u cetvrtak su mi vratili novac.

@micens
Da da levi i desni cosak ja mislio da je i to falinka, ne smeta stvarno vidi se sto kazes u mraku i samo kad zagledas.Ono sto meni smeta je to sto tasteri stalno svetle kad gledas film ili slike.
 
Poslednja izmena:
@kursula znaci ti si imao zaglavljen piksel i krckanje plastike odmah u startu? Ostalo je bilo ok?
 
Tako je, jedna zabica sa poklopca baterije na levoj strani sredine nije lezala lepo i kad pritisnes to se osecalo pod prstima i krckalo.
 
Poslednja izmena:
@micens
Da da levi i desni cosak ja mislio da je i to falinka, ne smeta stvarno vidi se sto kazes u mraku i samo kad zagledas.Ono sto meni smeta je to sto tasteri stalno svetle kad gledas film ili slike.
Da, to sto tasteri stalno svetle jeste "mana", ali kontam da se to softverski moze resiti... Mozda vec ima reseno sa nekim custom rom-om...
 
Po ovoj ceni uz MixNetL paket, nije ni bitno ;) Ooooopasno se razmišljam da pobegnem ovih dana sa posla do prve m:ts poslovnice :p
 
Procitaj malo postove u nazad videces sta su pisali o Evo 3d koji je kostao nekih 39000 u CTu. Prodaja im nije bas isla, a i ono sto su prodali bilo je puno reklamacija, pa su ocigledno nasli drugo resenje.
 
Procitaj unazad i videces da sam i ja ucestvovao u tim diskusijama, samo sam hteo da proverim na sta konkretno mislis...

Za sada se samo kursula pozalio na kvalitet telefona, a to je ipak samo jedan primerak i ne mora nista da znaci. Cena za EVO 3D je generalno svuda pala, a ne samo kod nas. U Nemackoj se moze naci za 280e.

Tako da ne mora nista da znaci sve sto je napisano unazad na par strana. Mozda se jednostavno tako pogodilo, odnosno da kursula nije imao srece...


A to da li im je islo ili ne, to ti ne mozes da znas.

Jedan interesantan podatak: CT je imao manje od 20 komada Evo 3D modela u veleprodaji unazad nekih mesec dana, trenutno imaju samo 6 komada, tako da to sigurno nisu ti modeli koji su bili na CT lageru, ipak je 10ak komada telefona koji je na akciji u MTSu previse mala cifra.


A i zasto bi MTS uzimao od CT-a telefone, a ne direktno od proizvodjaca ili nekog veceg distributera, sto CT za HTC telefone sigurno nije.
 
Poslednja izmena:
Bombona od telefona, ima sve što hoću (i 3D koji mi ne treba, nemam stereo vid), cena ovde sa isporukom 320 evra, mislim da imam novog favorita za moj sledeći fon. Jedino što je brat bratu baš veliki i težak.
 
Ja sam ga juce uzeo i moram reci fenomenalan fon, radi ko zmaj .... tac je precizan stasno, neman ni jednu zamerku , a pravo da kazem za kameru sam se odusevio u mrklom mraku pravi dobre fotografije sa obzirom da nema ksenon blic....
 
Ne secam se ko je ucestvovao u diskusiji, al ne pricam samo o tvom slucaju. Moj prijatelj se isto zaleteo i opekao. Uzeo je pare nazad. Ne kazem da je telefon losh, chak shta vishe mislim da je odlichan za te pare. Osim tog 3d sto mislim da je glupost. Kako god bilo, dobro pregledajte telefon pre uzimanja jer svi znamo kakvi su smarci iz telekoma kad je u pitanju reklamacija. :)
 
Ma ok, to sve stoji, nego je ovde pokrenuto pitanje da li je cela serija skart pa je cena tako niska ili je jednostavno telefon pojeftinio drasticno.

Setimo se HD2 pre 2 godine kada se pojavio kod Telenora, u jednom trenutku 36.000 uz prenesi 1GB, u narednom upola cene uz isti paket. A to je ipak telefon godine 2009.
 
Ja sam ga pre par dana uzeo preko MTS-a, telefon je iz CT-a, izuzetno je cvrst i nema mrtvih piksela mada sam prvo trazio da pogledam telefon citajuci komentare o njemu. Izuzetno je brz , nema seckanja i kocenja sve radi u sekundi sto je meni najbitnije, kamera onako kao i kod svih HTC-a nista posbno, 3D sam probao i nije lose mada sam napravi samo jednu probnu sliku i pogledao slike koje dolaze uz njega. Telefon nije zakljucan sto moze nekome da znaci. Mislim da za taj novac ne moze da se nadje bolji telefon.
 
I ja sam bio skeptican, pa sam trazio da mi otpakuju telefon i upalio ga pa tek onda uzeo. Po meni veoma dobra stvar kod ovog telegona su i gumirana ledja tako da veoma dobro lezi u ruci i tesko moze da se izgrebe.
 
Znači da kursula nije imao sreće... To se ja samo tešim ;)
 
Ajd kratko pitanje, pošto je jednostavno nemoguće dobiti nekoga u mt:s-u ;)

Na mt:s sajtu za npr. tarifni profil MixNetM stoji cena 20.400 din. i iznos rate 1.700 din.

Da li to znači da plaćam 12 rata po 1.700 din. (to je tih 20.400) ili plaćam odmah 20.400 PLUS 1.700 din. sledećih 12 meseci?!

Kapiram da je ovo prvo, ali rekoh da pitam, malo su to dvosmisleno napisali na sajtu...
 
Nazad
Vrh Dno