Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Ti baš voliš Seiko.

Ovaj Orient extra ide uz ovu plavu narukvicu [emoji106] .
s-l300.jpg
 
Kada smo već kod kaiševa...

7c3268ed3d2a33f2dcab6eac5f5476f6.jpg


Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
i mene interesuje... ako nekom netreba.. ja cu ga udomiti..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ljudi vidim da su cene sa amazona dosta jeftinije nego kod nas još sledi crni petak, pa sam mislio možda da naučim neki casio twinsensor,ali da li neko pouzdano zna da li postoji mogućnost menjanja mera da mi ne očitava mere tipa visinu i temperaturu u američkim merama.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Moze li uopste sa Amazona da se naruci u Srbiju?

Послато са 5022D уз помоћ Тапатока
 
Sa amazon uk i de moze bez problema. Sa US tj com ne moze.

Zna li neko da li igde ima da se kupi neki od Vostok SE modela ili da li ce ih biti jos na meranomu?
 
Od mene apsolutna preporuka za njega, kupio 2 sata, sve pohvale.
Ovaj je cool.
Neptune_zpsuamsipy1.jpg
 
Ljudi vidim da su cene sa amazona dosta jeftinije nego kod nas još sledi crni petak, pa sam mislio možda da naučim neki casio twinsensor,ali da li neko pouzdano zna da li postoji mogućnost menjanja mera da mi ne očitava mere tipa visinu i temperaturu u američkim merama.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Hebi ga ljudi nisam pitao o dostavi doneće mi neko nego da li može da se menja :-D


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pa nema niko takav sat od nas ovde, što će reći da niko ne zna odgovor na tvoje pitanje [emoji3] .
 
Nadji na internetu uputstvo za sat, pa vidi da li moze ili ne.
Pozdrav
 
to je odlična cena za duro 200 u srbiji, ovaj liverpulov model mi se više svidja od onoga sa ekupi, mislim da onakva postavka dana, datuma nema sta da trazi na ozbiljnom satu, komplikuje, izgleda jeftino. ono je pre za robu sa aliexpressa, da neobaveštenom deluje kao hronograf..

Sent from my m2 note using Tapatalk
Ok ako ti se ne sviđa izgled ali kako si onaj dan datum sistem povezao sa Aliexpress-om, verovatno je i ovaj jeftin kinez sa Alija
13438-40807667ccfa86d19eeac0082bd9d2b5.jpg
 
Uh kakva Omega, top vrhova.

Coni, sve što nije Seiko i ima više komplikacija to nije dobro [emoji23] , valjda si do sad naučio to po našim forumima.
I naravno samo crno, sve ostalo je neozbiljno [emoji23] .
 
Poslednja izmena:
Pogledajte kako je ovo mocno....

Pogledajte prilog 215296

Pogledajte prilog 215297

perverzija...

O da. Imam plastičnu varijantu, MRD-201W, još uvek radi. Hteo sam svojevremeno taj titanijumski, ali nije mogao da se uveze. Mogu i sada da se nađu, ali su im cene katastrofa.
Casio je nekada imao neverovatan izbor kvalitetnih satova, naročito dajvera. Natrčao sam pre neki mesec na jedan link gde je čovek okačio ceo njihov opus, nisam bio svestan da ih je toliko. Kao za inat, nisam bukmarkovao i ne mogu ponovo da ga iskopam.
 
Ja lutao po WUS-u i naleteo na neke od tih dajvera, stvarno predobri. Nego, na kp se pojavilo par monstera, neki tip prodaje narandžasti druge generacije, 180 evra na gumi. Mislim da je malo mnogo za star malo više od 2 godine... Da je na čeliku pa ok... Da li da mu obaram na 160, to mi je realna cena... Tu je i nov drakula za 200 ali ne bih crno... A Brada mi nabavio nov OM prve generacije na čeliku za 240 evra, mislim da je dobra cena za nov sa garancijom, jeste da je 7s26 ali neka...
 
Nov u smislu nekorišćen kod Brade ili nov u smislu druge generacije? Naginjem ka prvoj opciji.
 
Ma ne mogu crnilo više da gledam, najbliže tome je Mako tamno plava kad nema sunca. Old skul oranđada, nema dalje. A za Mako planiram mod, kad mi treba nešto dressy.
IMG_20150806_194410.jpg
 
Ok ako ti se ne sviđa izgled ali kako si onaj dan datum sistem povezao sa Aliexpress-om, verovatno je i ovaj jeftin kinez sa Alija
Pogledajte prilog 215302

ovakve komplikacije priliče jednom luksuznom dress satu kao sto je ova omega ali ne i diveru, bar ja tako mislim posebno jer se sve to dobije u standardnom dan datum obliku, da nepricam o nepotrebnosti one 24h funkcije..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pa dobro, jeste, i ne ide uz diver ali ono, nije ni sad svetogrđe...mož da prođe...a da, 24 h je glupost na svakom...
 
Nazad
Vrh Dno