Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

postoje doticni od sezdesetih godina proslog veka, secam se da sam citao na nekom forumu da su od seika kupili nacrte za stare 7009 mehanizme i cak od seika kupovali rotore i nemirice jer sami nisu mogli da ih naprave dovoljno pouzdano...


ironman interesuje me ovaj manshubi, da li si ikada narucivao nesto od njih, kakav je kvalitet usluge, slanje, pakovanje?

Nisam,
ranije je bila fora kada se registruješ na sajtu, automatski ti se prikažu cene sa popustom, i to dobrim.
Kažem, kada bi i dalje nudili ti kućišta , uzeo bih 1 panerai, mada ranije su bili i jeftiniji, i za 50 USD , po onom kursu prema evru, se moglo pazariti.
 
Koji online shop za kupovinu preporučujete? Znam da je ranije bio neki iz UK al' sad ga nikako ne mogu pronaći
 
Ja koliko znam kopira se Eta 2824 i 2892, i Unitas 6497.
Kopija Rolexa ide uz kopiju Mercedesa, makar zvezdu da stavi na haubu lade ili sl. Limuzine.
@Parnis,
Radije BiH uzeo od Getata ili Manbushija, svojevremeno sam se baš primio, ali sam uzeo WUS moonphase Ltd, tada je bilo i titanijum kućišta, sad čitam da ih ne rade više, jer su skuplji za izradu od SS.

Sent from my x600
uploadfromtaptalk1469963971162.jpg

Apropo zvezde na haubi lade. [emoji2]
Mali off.
 
Ima na KP

Sent from ass
 
Video sam, medjutim hteo bih uzivo da pogledam kako bih upario nijansu plave.
 
Citizen BN0151-17L

f5509b8167e5cafbab6963a34e4f887f.jpg
 
lepo, ako te ne mrzi da cekas, pogledaj na aliju ima more boja i kombinacija, siguran sam da ces uklopiti nesto..
 
^Hvala.

Evo par slika:

27841c742217dcd02f930356474a61dc.jpg


0922001543603aa48646cccc68a74b96.jpg


12a605b7302276223d48eca2e2be41f1.jpg


Inace lomio sam se izmedju maka i narandzastog cudovista, citizen je zadnji usao u pricu, a eco drive je prevagnuo. Dal sam pogresio ili ne, nemam pojma. Za sad jedini minus mi je narukvica. :)
 
Uopšte nisi pogrešio.
Inače narukvica je extra. Dugo traje, udobna, laka za održavanje. Ja sam jedva našao originalnu Citizen metalnu. Kupio je, stoji u ormariću čekajući kada će moja originalna plastična da crkne.. izlizao se print, prsla je na dva mesta kod šnale, ali i dalje se drži.
 
Mislim da su ti ispod Meka Kostić-Dojčinović, poznati servis...inače Citizen je vrh, pravi tool diver, obrada kućišta fenomenalna...
 
Ako taj Citizen ima 20 mm narukvicu, imam tri, plavu silikon, crnu silikon i lepu punu metalnu. Jedino sam sada na moru pa ne mogu ni slike da ti postavim da vidiš da li ti se nešto svidja a cene bi bile minimum minimuma.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uzgred, vrlo interesantan sat:
LqLdCG.jpg
 
Poslednja izmena:
Hahah, a za mog prijatelja inženjera jedna Raketa za ćorave sa radnog mesta
uploadfromtaptalk1470410335143.jpg
 
Coni, pa nisam znao da si kupio Big Zero, čestitam, odlično se i Nato (u blato) uklopio :happy:.
Sad još da nabaviš 24h i Perpetual i imaš uber kul satove.

Ima nešto u tim vintage satovima što današnja konfekcija nema.
 
Meni se čini odlično :) relativno minimalistički dizajn, seiko :)
 
Sat je odličan, ali nikad nisam imao zeleni cifer,
kako li se uklapa zelena sa garderobom?
 
Nazad
Vrh Dno