Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

546

ef546d-1a1v-1.jpg


Po meni najjepši
Casio EF 547d je najlepsi.. Ne samo zato sto ga imam [emoji13]


Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Sad sam opet poceo da razmisljam o 527...stvarno je najlepsi,pogotovo model sa koznom narukvicom...e sad,posto vise volim metalne narukvice uzeo bih 527l i ako neko zna gde ima da se kupi originalna metalna narukvica od 527d modela naka napise ovde... Ako postoji mogucnost nabavke originalne metalne narukvice moja potraga je,najverovatnije,gotova...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzmi ga sa metalnom narukvicom, skuplji je desetak evra a lakše je naći kožnu. To je baš popularan model, ne slučajno, posle polako i za petnaestak evra možeš naći dobar kožni kaiš a čak i originalnu kožnu možeš potražiti kod uvoznika, nije mnogo skuplja. Uvek se uzima sa metalnom a druga se dokupljuje po želji. Koža, guma itd...

Nećeš pogrešiti sa tim satom, da nemam već Nighthawk, toliko je pristupačan da bih ga i ja uzeo, što ne znači da neću jednog dana...

Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 
Uzmi ga sa metalnom narukvicom, skuplji je desetak evra a lakše je naći kožnu. To je baš popularan model, ne slučajno, posle polako i za petnaestak evra možeš naći dobar kožni kaiš a čak i originalnu kožnu možeš potražiti kod uvoznika, nije mnogo skuplja. Uvek se uzima sa metalnom a druga se dokupljuje po želji. Koža, guma itd...

Nećeš pogrešiti sa tim satom, da nemam već Nighthawk, toliko je pristupačan da bih ga i ja uzeo, što ne znači da neću jednog dana...

Sent from my SM-T310 using Tapatalk

Definitivno sam prelomio i odlucio se za 527l,lepsa mi je kombinacija crne i zlatne od crne i crvene. E sad moram da vidim sta cu za metalnu narukvicu...poslao sam mejl s&l-u da vidim da li oni mogu da nabave,posto su oni distributeri za casio.
 
Da li ti se sviđa ovakva narukvica? Može se nabaviti jeftino iz Kine, ja sam naručio, videćemo kakva je. uploadfromtaptalk1461530799113.jpg
 
Poslednja izmena:
Nažalost tako je. Razlika u istom satu sa kožom i na čeliku 10€, a posebno narukvica boga oca košta... Šteta što je taj crno zlatni samo na koži. Prodaje čovek na kp nov crni sa crvenim detaljima za 110% evra, liči mi na original.... A na dutyfreeisland ide tamno crvena verzija za 105, možda imaš sreće pa prođeš bez carine, ako ti pošalju u koverti sa nekom nižom cenom... Ne znam, razmisli.

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk
 
Narucio sam od coveka iz nisa crno-zlatni...ima ogromno iskustvo sa casio satovima... A dobio sam odgovor od s&l-a narukvica moze da se naruci,ceka se mesec i po-dva i cena je oko 5.000,00 rsd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uuu pa to je ok. Baci slike na ruci kad stigne.

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk
 
Moj sugrađanin je pouzdan i prodaje provereno originale (nije reklama, nekoliko mojih poznanika je uzimalo satove od njega).
Narukvica i jeste i nije skupa. Za moj Citizen, originalnu, uspeo sam da nađem na jednom Španskom sajtu za pristojnih 45€ inače se kretala oko 60, stigla mi za manje od dve nedelje nisam platio ništa dodatno.
Metalni originali su uvek bezobrazno skupi, cene im se neretko kreću više nego da platiš ceo (polovan isti takav) sat.
 
Pa da,covek me je stvarno iznenadio,prijatno naravno... U principu,cena kod njega + originalna metalna narukvica ce da me izadje kao ef-527d u radnji s'tim da dobijam lepsu kombinaciju (crno-zlatna) i jos mi ostaje kozna narukvica...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da... Bas me je prijatno iznenadio...nije ga mrzelo da slika 5 satova jedan pored drugog... Profi trgovac...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ja sam od njega uzeo moj sat :)

On i lik iz BGa koj me je uputio na njega jer nema sat trenutno na stanju, pa ako necu da cekam da zovem Bobana .... obojca vrhunski trgovci :)
 
Moze li preporuka za neki sajt gde ima veliki izbor ženskih kvalitetnih pozlacenih sata u obliku brazlete, narukvice?

Sent from my D6603
 
Stigao,prezadovoljan sam!!!
b71ae2ca3bf5f38af91b09a0c04d2f77.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam kako sam promašio taj tvoj post ☺
hvala, pogledacu

Sent from my D6603
 
Zašto da ne menja? Pa ko zna kako hoće da ga nosi :d kad hoće da menja narukvicu za ogrlicu :D
 
Pozdrav svim ljubiteljima (analognih) satova :)

Imam nekoliko pitanja. Pre svega misljenja o ova dva sata:
http://www.dutyfreeislandshop.com/c...ster-nighthawk-euro-mens-pilots-leather-watch
http://www.jomashop.com/tissot-watch-t0636371605700.html

Zatim, misljenja o ove dve radnje :)
Koliko vidim, dutyfreeshop ne naplacuje shipping, tako da bih platio PDV + carinu,
a u slucaju jomashopa PDV + carina + shipping.

Nighthawk u domacim radnjama kosta 30+ k dinara, a ovaj Tissot u jednoj radnji (da ne reklamiram) kosta 50k, tako da ne znam na koju cenu da mi opale carinu svakako mi se isplati.
Zanima me vase misljenje pre svega o modelima, a zatim i o tome da li rizikovati i kupiti sa ova dva sajta?

P.S
Da, razmisljam potencijalno da kupim oba, osim ako me ne razuverite jako dobrim razlozima :)
 
Oba su lepi, odlične mašinice, veoma dobre cene. Nighthawk je generalno jako cenjen i dopadljiv everyday sat, nema šta da se priča. Tissot je više za ozbiljnije prilike.
Dutyfreeisland je proveren, za ovaj drugi shop neznam. Imaš ga povoljno i npr:
http://www.amazon.com/Tissot-Mens-T063-637-16-057-00-Black-Watch/dp/B005DDCPN4
Kod nas može da se nađe i za manje od 50k, Bom*r recimo, oko 42.
 
Poslednja izmena:
Sigurna je i jomashop ako je verovati momcima sa sveta satova.

Poslato preko mTalk
 
Nazad
Vrh Dno