Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Neki od modela: PD-Y010, PD 1679, PD 1667, PD 1685, PD 1702, PD 1703, PD 1719, PD 1649 (tacno 44mm), PD YS007, PD 1736, PD 1674 (44mm) itd. Svi su 42mm ili preko. A ima ih jos sigurno. Zato kazem baci pogled na sajt.
 
Koja je oznaka ovog sata i gde si ga nababio? Tnx?

Steeldive 1953 kao što kaže kolega ^^^
Ja sam ga poručio odavde


Takođe postoji zvaničan store na AE i sad sam video da je u toku anniversary sale i ovaj model košta 72$
 
Steeldive 1953 kao što kaže kolega ^^^
Ja sam ga poručio odavde


Takođe postoji zvaničan store na AE i sad sam video da je u toku anniversary sale i ovaj model košta 72$
Kako ide sa isporukom, koliko je ona izasla?
 
Preporuka za neki jeftin quartz dress watch sa alija (ili negde drugde)? Bio bi nošen par puta godišnje uz odelo.
 
Ne znam sta podrazumevas pod jeftinim ali recimo da bi PD 1654 bio idealno resenje. Tu su jos i PD 1689, kao i PD 2720K.
 
Oko 30-40€ recimo, deluje da se 1654 uklapa u to na aliju. Mada bih svakako proširio budžet, ako mi se svidi sat.

Nešto slično 1654, ali recimo beli cifer i crne kazaljke i detalji umesto zlatnih. Može i bez datuma, ali nije neophodno.
 
photo_2024-03-17_20-02-27.jpg
Možda Pagani 1717 (levo, NH35) ili 1731 (desno, VH31), lepo i jeftino.

P. S. Ako nekom treba diver većih dimenzija za relativno malo para, ne bih iz potencijalnih opcija isključio Casio Duro.
photo_2024-03-17_20-09-55.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel moze pomoc za Steeldive, vidim da imaju isporuku za Srb preko njihovog sajta, da li je neko porucivao za Srb? Na Aliju je sat oko 60 dolara..
 
Poslednja izmena:
Kontam da taj steeldive sa alija nije neka kopija, svakako nije neki sat pa da mora da se i to kopira, al me buni sto je 25% jeftiniji nego na akciji u zvanicnoj radnji. Jel ga dobio neko ko je sa alija porucio?
 
Izvinjavam se, nisam pojasnio. To je cena na Aliju, posle koina i kupona. Koja im je računica, nemam pojma, ali tako je :) Ja uglavnom naručujem tako, kad vidim neki tzv. super deal koji je ponekad stvarno super ili na većim eventovima pa gledam da iskoristim sve popuste koje mogu.
A rekoh da je bilo i jeftinije jer sam ja svoj kupio 11. 11. za ispod 40 kad sam stekovao sve što sam mogao, ali onda je bio i spend & save, čega sad nema. Do sad mi je sve stizalo bez problema.
 
Izvinjavam se, nisam pojasnio. To je cena na Aliju, posle koina i kupona. Koja im je računica, nemam pojma, ali tako je :) Ja uglavnom naručujem tako, kad vidim neki tzv. super deal koji je ponekad stvarno super ili na većim eventovima pa gledam da iskoristim sve popuste koje mogu.
A rekoh da je bilo i jeftinije jer sam ja svoj kupio 11. 11. za ispod 40 kad sam stekovao sve što sam mogao, ali onda je bio i spend & save, čega sad nema. Do sad mi je sve stizalo bez problema.
Sat koji ti je stigao nije kopija, zadovoljan si
 
Nazad
Vrh Dno