Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Ja vec godinu i po nosim Citizen Nighthawk-a, i mogu da kazem da sam prezadovoljan kvalitetom i izradom za sat tog cenovnog ranga!
 

Prilozi

  • nighthawk2-05sep07-05.jpg
    nighthawk2-05sep07-05.jpg
    52.1 KB · Pregleda: 321
Evo (možda) bolji link

sonyericsson_mbw_150.jpg



Btw, na mom Ocean Master-u kupljenom kod nas (zastupnici) stoji Swiss Made baš kao na ovoj slici.

Evo ovde ima i nešto više informacija.

Mene zanima koliko si ga platio i gde si ga uzeo ako nije tajna? Takodje na svetu satova pominju i autonomiju baterije. Jel to znači da se ovaj sat puni poput mobilnog telefona?

Ja nisam baš pristalica ovih frankeštajna, ali ovo je veoma zanimljiva kombinacija, pogotovu za ljudi koji dosta vremena provode za volanom, pa da ne bi non-stop gledali u telefon, ovako samo bace pogled na sat :D
 
Ako ti se sviđa ovaj tip fuzija, pogledaj fossil meta watch.
 
Kupljen pre par meseci, za te pare (oko 55 e) jako dobra kupovina.



 
Da, kupljen je online i isporučen na adresu van Srbije.
 
Eve par mojih Seika:

SKX781K1

original.jpg




SND253P1

original.jpg
 
Ljudi, hajde kada stavljate svoje satove, napišite i koliko ste platili. :D
 
Evo ovde ima i nešto više informacija.

Mene zanima koliko si ga platio i gde si ga uzeo ako nije tajna? Takodje na svetu satova pominju i autonomiju baterije. Jel to znači da se ovaj sat puni poput mobilnog telefona?

Ja nisam baš pristalica ovih frankeštajna, ali ovo je veoma zanimljiva kombinacija, pogotovu za ljudi koji dosta vremena provode za volanom, pa da ne bi non-stop gledali u telefon, ovako samo bace pogled na sat :D

Malo kasnim sa odgovorm...

Pazario sam ga slučajno u DeltaCity ComtradeShop-u ubrzo nakon zatvaranja SonyEricsson Shop-a. Bila je nekakva rasprodaja preostalih SonyEricsson stvari između ostalog i ovog sata za neku sumu reda veličine 100€. Regularno garancija i sve što ide.

Da, puni se kao mobilni telefon, uz specijalni adapter koji se kao štipaljka kači na sat. Autonomija kada radi kao sat je poprilična a uz bluetooth funkcije, koje ne korstim 24h dnevno, punim ga nakon dve-tri nedelje...

Sjajna je stvar u kombinaciji sa mobilnim telefonom i bluetooth headset-om.
 
Postoji TIMEX sa istim izgledom, a moguce je da je i unutra isti.
 
Ako ti treba provereni sajdzija u Beogradu, posalji pp.
Najstariji u Beogradu, nalazi se u Zemunu ;) .
 
Tissot PRC200 ili PRS516? Vaše mišljenje molim.
 
Mehanizam je isti (osnovni ETA Fashionline), PRS516 je dosta skuplji, a u toj klasi imaš Certinu DS Podium Big Size koja važi za nešto bolji sat (ima 2 klase kvalitetniji ETA mehanizam iz Normflatline serije).
Pretpostavljam da pitaš za kvarcne modele sa štopericom?
 
Poslednja izmena:
Nije dosta skuplji ima na ebay-u prc je oko 200-300$ a prs izmedju 320-500.
Svidjaju mi se ovi modeli, nisam neki poznavalac satova ali mislim da bi ovaj Tissot zadovoljio.
 
PRC-ova 200 imas koliko hoces, nisi bas suzio pitanje :D :)
 
Nije dosta skuplji ima na ebay-u prc je oko 200-300$ a prs izmedju 320-500.
Svidjaju mi se ovi modeli, nisam neki poznavalac satova ali mislim da bi ovaj Tissot zadovoljio.

Bio bih oprezan sa kupovinom PRC200 preko ebay-ja, to je jedan od najkopiranijih modela satova (ako ne i najkopiraniji).
Inače, sasvim bi ti odgovarali satovi, to su provereni modeli, ali samo vodi računa da ne dobiješ "fake".
 
Borise ovaj->Tissot Watch PRC200 PRC 200 T17.1.586.52 T17158652 Mens
Pejo->Hvala na savetu, jel' ima neki način da se zna unapred da li je fake ili org? Osim naravno da je prodavac na 100% feedbacku i da je prodao dosta stvari do sada?
Ufff ovaj prs516 je do jaja->Tissot PRS516 Chronograph Mens Watch T044.417.27.051.00

Iz Hong-Konga ali covek ima odličan feedback i prodao oko 7000 satova. Da li uzimati samo iz USA ili Kanade?
 
Ako ima tako jak feedback onda je sigurno sve OK sa njim, čuo sam za njega na forumima o satovima, mislim da nećeš pogrešiti, ali za svaki slučaj prouči ovaj thread:

http://forums.watchuseek.com/f62/how-spot-fake-tissot-prc-200-a-339622.html

Meni je interesantniji ovaj stariji model PRS516, sa kvadratnim elementima je bio originalniji:

http://img.relojesexclusivos.com/relojes/ref/734/1.jpg

2 DaPimp:

Lepo izgleda, ali za tu sumu bih uvek prvo gledao renomiranije brendove. Taj mehanizam "LIA 2834" mi je nepoznat, da li je to možda kopija ETA 2834-2 ... Ne znam.
 
Poslednja izmena:
Hvala za sajt, moracu da proucim to malo. Prodavac je odave iz Montreala, prodaje samo satove i 100% feedback. Videcemo.
Ovaj stariji 516 da i njega sam ranije gledao, ima par komada na ebay-u odlican je isto.
 
Stavio samo stock slike a ja ga pitao da li moze da mi slika dotican sat iz raznih pozicija i u mraku ali covek kaze ne moze. Odmah odpada sa watch liste iako ima 100%
 
Kakve su cene satova sa keramickim narukvicama u Beogradu zna li neko?
Ima li neko preporuku za neki keramicki sat? Neko misljenje?
 
Nazad
Vrh Dno