Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

ja moram ovo da napisem po 20 put .... neki ljudi na KP prodaju to iz svojih radnji ... ja sam dobio ... fiskalni i urednu garanciju .... toliko o tome sto se ne dobija ....

stelovanje narukvice je 200din ..... kad sam radio u Delti u nekoj radnji ne secam se kojoj
Stelovanje narukvice mogu i sam, jel imas preporuku nekog iz BG kod koga mogu da uzmem sat?
Na KP ih ima nekoliko, jedan iz nisa mi je ponudio za 80e, al mu je telefon nedostupan a nemam poverenje bas samo putem poruke da mi posalje sat.

Ove analogno-digitalne ima samo casio, koliko znam?

Inace na ebay-u je taj sat oko 85-90$, onaj sa plasticnom narukvicom je dosta jeftiniji.
Jel ima neka od online prodavnica gde bih jos mogao da vidim?
 
Poslednja izmena:
:D:D:D
seiko.jpg
 
 
Super je ovo sa otvaranjem kao blenda kod fotoaparata.
I prosto obozavam da gledam kako sekundara klizi kod automatika :)
 
Gde bih u Beogradu mogao da zamenim bateriju na Q&Q satu i koliko bi moglo da košta?

Pod određenim uglom se slabije vidi, a kada se uključi svetlo ne vide se cifre. Danas se ugasio, a kada sam ga otvorio video sam neki metalni deo preko baterije koji nisam umeo da sklonim. Baterija je većeg prečnika od običnih satova. A ima i reset funkciju tako što se napravi kratki spoj. I kad sam ga napravio on je proradio.
 
Verovatno mozes u bilo kojoj casovnicarskoj radnji.
 
Kad nemam love za Švajcarce, pa ni za Japance, onda mi ostaju braća Rusi da parim oči :D .
 
Narandžasta varijanta sa tim braon kajsem pun pogodak. Ekstra, koji model, koliko para?
 
Kućište je od rekao bih modela 710 , narandžastog nema više (ako je i bio) pa recimo da je custom cifer i custom bezel, posebno kupljena NATO narukvica...

Sam sat - $56
Cifer (Ebay) - od $6 do $12
Bezel (Ebay) - od običnih po $6 do $8 pa do vrhunskih od $26 do $35 (u obe varijante dolaze sa springs tj. insert) bem ga ne znam kako se zove kod nas :d
Narukvica (Ebay) - kineske po par $ (ne vrede ni toliko) pa do dobre kao na fotki od $8 do $15

Uračunaj poštarinu ako nije uračunata za Ebay. Nadam se da te nisam razočarao jer kada se sve kockice slože, dobiješ
stvarno robustan automatik sa modifikacijama od kojih tebi kao vlasniku (a često i drugima) zaigra srce. ;)

A možeš i da tražiš od prodavca sa Ebay-a da ti složi jedan takav ako ga nema trenutno na stanju. Mislim da ti neće preterano nešto zaračunati, cena takvog je oko $100.
 
Poslednja izmena:
Narandžastog nema odavno :( .

Ovo je orginal fabrički bezel, 420 kućište, za moj ukus malčice premalo, išao bi na 710 ipak.


A ovo su neki od modovanih, stvarno su dobri.
 
710 -ku sam i ja kupio i tuce NATO i ZULU narukvica (22mm pa mi odgovaraju i za drugi sat).
Bezel nisam menjao (još) ali se dvoumim između pepsi i seiko crni. Eh...
 
Koji sat je u pitanju, nisam ukapirao za koji cifer tražiš bezel?

I misliš da kod Zenitara ima orange cifer da se naruči, ae daj link ako znaš gde ima?
 
Nisam mislio kod zenitara, on mu dođe kao zvanični predstavnik skoro, već na Ebay-u kod Borisa. Pošaljem ti na PP čim budem pri kompu da nađem link.
 
Kućište je od rekao bih modela 710 , narandžastog nema više (ako je i bio) pa recimo da je custom cifer i custom bezel, posebno kupljena NATO narukvica...

Sam sat - $56
Cifer (Ebay) - od $6 do $12
Bezel (Ebay) - od običnih po $6 do $8 pa do vrhunskih od $26 do $35 (u obe varijante dolaze sa springs tj. insert) bem ga ne znam kako se zove kod nas :d
Narukvica (Ebay) - kineske po par $ (ne vrede ni toliko) pa do dobre kao na fotki od $8 do $15

Uračunaj poštarinu ako nije uračunata za Ebay. Nadam se da te nisam razočarao jer kada se sve kockice slože, dobiješ
stvarno robustan automatik sa modifikacijama od kojih tebi kao vlasniku (a često i drugima) zaigra srce. ;)

A možeš i da tražiš od prodavca sa Ebay-a da ti složi jedan takav ako ga nema trenutno na stanju. Mislim da ti neće preterano nešto zaračunati, cena takvog je oko $100.
Kako ja da nadjem taj cifer i bezel na ebayju? Moze neki link da znam sta trazim konkretno.Nisam ni znao da to moze tako fino da se moduje. thanks
 
Postovacu ovde, nadam se da nije protiv pravila? User sa Ebaya: boris_gvb
Maksimalno otvoren za saradnju.
 
Moj novi satic :)
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    419.1 KB · Pregleda: 332
To je ovaj model. Kupio sam ga na kp za 220e.
 
Au stvarno lep. Samo za moju ruku prevelik. :(
 
Nije, čini ti se. Moj zglob je tanji, nego što bih ja hteo da bude, ali mi je ovaj sat baš lepo legao.
Jedino što mi je trebalo vremena da nađem pravu kombinaciju pri skraćivanju narukvice.
 
Tritium tubes ?
 
Pa i nije neka cifra ponuđena (bar za sada) da padneš u nesvest, ima i skupljih satova sa temom Meseca.
Pride mi se i ne sviđa, lepša mi je Omega.
 
Poslednja izmena:
Po meni je ovaj casio prelep, mada mu ni cena nije strasna nekih 210 evra. Ima u plavoj i crvenoj kombinaciji
3008_1.jpgCasio-Edifice-ERA-300-photo-2.jpg
 
Nazad
Vrh Dno