Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Da tačno, brat mu je aljkav. Aleksandar beše. I ja sam imao problem sa njim.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Imaju li igde u BG dobre kozne ili platnene narukvice, ne daje mi se 7k za Tissot narukvicu po treci put a i malo bi promenio..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Ja za Timex ne bih davao te pare, ima mnogo lepših Casio edifice modela, eventualno polovnih očuvanih Timexa za upola manje para.
 
Timex Waterbury Chronograph

Zdravo narode, jel Timex Waterbury Chronograph dobar izbor za 13k din ili ima nesto bolje da se nadje u tom fazonu za slican novac? Mnogo mi se svidja kako izgleda.
LdxQaJI.jpg
 
Ja za Timex ne bih davao te pare, ima mnogo lepših Casio edifice modela, eventualno polovnih očuvanih Timexa za upola manje para.

Sta znam, Casio Edifice su veci satovi.. Za moje tanke zglobove i ruke bi bili preveliki.. Mozda mi je cak i ovaj Timex prevelik.
 
Neznam kako je nuk-ov post pre tvog.
Ako ti se sviđa Timex, a ti ga kupi :) Nije to pc pa da vagaš da li imaš bolji izbor ili ne.
I meni se vizuelno dopada.
 
@Marezz

Za taj novac ima i Citizen eco drive, koji je mnogo kvalitetniji.
 
Pogledajte malo bolje specifikaciju tog Tajmeksa.
 
Odličan Timex, ima li ga kod nas ili samo online? Aha, sad vidim da ga ima u Bomaru
 
Poslednja izmena:
Dbori su Timex-i. Indiglo light im je pogotovo vrhunski feature. Imaju ga samo oni.
 
Ja bas dugo pikiram ovaj sat i mislim da cu ga sledeci mesec uzeti.

https://www.aliexpress.com/store/pr...926.html?spm=2114.12010608.0.0.3a8224eddCSox0

Pogotovo sa belom pozadinom.

Mada svi njihovi satovi meni brutalno izgledaju.

Prodavnica https://paganidesignwristwatch.aliexpress.com/store/529025?spm=2114.12010608.0.0.3a8224eddCSox0
Javi kakav je kad stigne.i meni se sviđa mnogo njihov izgled, ali nisam hteo da rizikujem i naručim. Odavno samo stoje u listi želja.
 
Od mog drugara drug se bavi satovima (da li je sajdzija ili ne (ne znam)), ali mi je rekao za Pagani i NaviForce da su mehanizmi kao ovi ovde "brend" satovi od po 8000-15000.
 
Dobri
Ja imam njihov titaniumski model već....dugo. Unutra je proverena Miyota-ina mašina.
Samo mislim da su im cene kod nas malo više napucane.
 
Gde se mogu naći povoljnije?
Za prvi model vidim da je slična cena i na Amazonu.
 
Pa preporučene cene imaš na njihovoj oficijelnoj prodavnici. Reseleri mogu da ga nude po toj, i dosta njih po nešto nižoj ceni.
Da, prvi je i kod nas svega par stotina din skuplji od zvanične cene, tako da se uvoz najverovatnije ne isplati. Neznam za onlajn šopove, ali buraz je uspeo dosta nižu cenu da iskopa direktno u prodavnici u Malme-u, kada je uzeo po komad za nas dvojicu.
Edit, sada pogledah i Liverpul, OK je cifra. Ili su u Bomaru konačno oborili cene, ili ovi u mom gradu i dalje drže previsoke.
 
Poslednja izmena:
@BokiPK
Ur&Penn? 998kr. pala kruna u odnosu na evro pa se štošta isplati

london na akciji u švedskoj je ispod 100eur
 
Poslednja izmena:
Kakva je situacija sa poliranjem stakla kada se izgrebe, na Casio satu? Da li se to radi i vredi li?

Huawei P10
 
@BokiPK
Ur&Penn? 998kr. pala kruna u odnosu na evro pa se štošta isplati
london na akciji u švedskoj je ispod 100eur

U extra. Koliko god da je situacija kod njih stabilna, ja sam dugi niz godina više puta profitirao na variranju krune :) Za Swatch, k800i, Lacques i još neke sitnice...


Kakva je situacija sa poliranjem stakla kada se izgrebe, na Casio satu? Da li se to radi i vredi li?

Zavisi koje je "staklo" u pitanju.
Ako je makar neko bolje mineralno, može lepo da se ispolira. Da li se isplati...zavisi samo od tvojih pogleda.
 
Poslednja izmena:
Ne znam ni koliko poliranje moze da kosta, sat je star mesec dana...

Huawei P10
 
I bre, kad pre :) Koji model?
Zavisi od sajdžije, ne vredi da ti pričam cenu ovde, a i neznam kolika je ogrebotina, da li je uopšte moguće odraditi. Može da bude i bolja/isplativija priča da se zameni "staklo".
 
Ja bas dugo pikiram ovaj sat i mislim da cu ga sledeci mesec uzeti.

https://www.aliexpress.com/store/pr...926.html?spm=2114.12010608.0.0.3a8224eddCSox0

Pogotovo sa belom pozadinom.

Mada svi njihovi satovi meni brutalno izgledaju.

Prodavnica https://paganidesignwristwatch.aliexpress.com/store/529025?spm=2114.12010608.0.0.3a8224eddCSox0

Javi kakav je kad stigne.i meni se sviđa mnogo njihov izgled, ali nisam hteo da rizikujem i naručim. Odavno samo stoje u listi želja.

Od mog drugara drug se bavi satovima (da li je sajdzija ili ne (ne znam)), ali mi je rekao za Pagani i NaviForce da su mehanizmi kao ovi ovde "brend" satovi od po 8000-15000.

Ja sam uzeo ovaj njihov.
Zadovoljan sam imate i opis na domacem forumu satova. Ima Seiko Vk67 mehanizam i stvarno ostavlja lep utisak tako da se ljudi iznenade kad im kazem koliko sam ga platio. Kod mene je vec godinu i malo vise i radi bez greske.
 
Stigao bambino sa creationwatches, trebalo je samo malo više od 50 dana :)
Inače, danas u mailu vidim da imaju popust 10% na bambino satove, kupon kod BAMBINO velikim slovima.
 
Ne prenosi takve vesti :(
Stigao mi prekjuce G-Shock od njih i sad ne smem zeni da pomenem bilo kakvu kupovinu u skorije vreme.
 
Ja sam uzeo ovaj njihov.
Zadovoljan sam imate i opis na domacem forumu satova. Ima Seiko Vk67 mehanizam i stvarno ostavlja lep utisak tako da se ljudi iznenade kad im kazem koliko sam ga platio. Kod mene je vec godinu i malo vise i radi bez greske.
Daj neku sliku :)
i ako može link do tog opisa.
 
Lazni popust za bambino
Bili su 120-126, a sada su 140, i daju taj `popust od 10%`


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Stigao bambino sa creationwatches, trebalo je samo malo više od 50 dana :)
Inače, danas u mailu vidim da imaju popust 10% na bambino satove, kupon kod BAMBINO velikim slovima.
Koji si model uzeo? Kako ga pošalju u smislu pakovanja? Ovdje stoji packaging: New in Generic watch box with all the watch documents. Watch box is secured in an additional super-strong non-collapsing cardboard box. Zanima me kako izgleda ovaj paket kad ga šalju

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno