Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Još jedan Bambino

3d6ec314cae3e0f10c63ca2b3b99f4fe.jpg


1d85a7fb0f6a8890714344692b18d108.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Sunce mu! Pa samo nh36a je oko 30 usd.. kako li im se isplati..

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Upravo i moje čuđenje :D Još sam ispričao i pokazao sliku pre nego što je stigao jednom kolegi i on poručio. Danas kada sam mu pokazao čovek se apsolutno oduševio. Kaže odneće ga na graviranje i napisati da ga je kupio zbog mene :D

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Petre šalji link za 40e. Ja našao za 60$ ! A hoću da uzmem jedan 007 i stavim mu NH i dialer i skazaljke da napravim Spork-a od njega.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Gde kupujete Orient ?
 
Ja kupovao na Creationwatches, i Orient i Seiko. Drugi Seiko na Amazon.de, potrefila se odlična cena sa lokacijom. Jedini problem sa Creationwatches je što se ne dobije originalna kutija od sata

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Zbog te kutije i prolazi u 90% slučajeva bez carine. [emoji6]

Imaš nešto od Orienta i na dutyfreeislandshop.com.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
U nekoj tašnici bordo boje, imitacija velura, veličine manje koverte.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Između dve i tri nedelje iz mog iskustva.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
20 dana oba puta.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Poručio 24. februara, poslat 4. marta, tracking kaže 12. marta poslat „overseas“, još se nije pojavio u sistemu naše pošte :(
Ne sekiraj se. Ja sam osam sata kupio od njih i svi su stigli. Neki malo ranije, neki malo kasnije, ali su svi stigli. Opušteno...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nekoliko puta naručivao, uvek stiglo za dvadesetak dana.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Eh nemojmo preterivati, nije baš tolika šklopocija...
 
Poznanik kupio swatch. Jedno tusiranje..kraj.. 28k dinara..


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Swatch? Koji to swatch nije vodootporan???

Meni se daaavno desilo da izvestan diver zapažene marke posle pranja ruku zamagli staklo. Naravno, momentalno je reklamiran i dobio sam novi.
 
Poslednja izmena:
Neznam model. Beli hronograf..

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Koliko sam upoznat, svi modeli Swatch su waterresistant specifikacije minimum 30m.
E sad, tuširanje ume da bude problem, za sve proizvođače. Ako u specifikaciji nije striktno naznačeno suprotno, ne bi smeo da ima problema. Mada je moguće i da ga je načeo pre toga (udarac, loše zatvoren poklopac baterije, itd...).

Edit, nađoh zvaničan info
Water resistance :All our products are water-resistant and at the end of the production line the water-resistance of each product is controlled. However the problem of the water-resistance remains very critical and depends on many external factors such as shocks on the case (deformation of the case), shocks on the glass, handling of the stem-crown under water, bad position of the stem crown, bad position of the battery cover (except automatic watches as the Chrono Automatic).In the watch industry and Swatch, we use officially and legally "water-resistant" with or without indication of depth. We indicate "water-resistant" 30m, 100m or 200m depending on the watch model. These indications do not correspond to a diving depth but refer to the pressure at which the compression test was done. The pressure is given in "bar", 3 bars, 10 bars or 20 bars correspond roughly to the pressure encountered in water at 30m, 100m or 200m.The watches listed as "water resistant" with or without depth indication may be used to swim in different conditions of pressure and water temperature, but are not designed for diving operations.

@coni
jeste, pitanje ukusa i novčanika, oko mi više hvata desni.
 
Poslednja izmena:
Neznam ali sat je morao da ide u zagreb na servis.. nema kod nas uslova.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Definitivno sam promenio mišljenje o svetlim ciferima![emoji106]

185d067209044795573d2fa102a690fa.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Uh, ovaj lijevi bambino je bomba. Ja ga čekam na dutyfreeislandshop da ga piknem čim se pojavi. Strašna kombinacija cifera i kazaljki
 
Nazad
Vrh Dno