Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Mislim da ima ovaj model u sense, ali mu je cena nerealna...
 
Nema ga odavno, ali ima 5-6 modela iz Duro 200 serije. Od pokazanog više mi se dopada MDV-105D-7A koji je metalan.
MDV-105D-7A-145x200.jpg

Cena mu je prilično realna sada, jer je koštao oko 110US$ preko.
 
Poslednja izmena:
Daily beater i NATO :)

20150712_201408[1].jpg
20150712_201414[1].jpg
 
Ja se skoro obnovio za casio mudman-a. Odličan sat..
 
Pobrkao sam jer pratim obe analogni/digitalni satovi.
 
@Stojan993 , nije na KP, to je bilo na Sense

@Air Jordan, šalju na newsletter. Ne tako često, obično oko velikih praznika.
 
Gde ima da se naruci Seiko 2. Gen Monster online najpovoljnije u ovom trenutku a da salju u zemlje EU? Na amazonu su cene dosta jake.
 
Cene su im generalno porasle u odnosu na period pojavljivanja.
Npr:
SRP313K
srp309k1
 
A gde mogu da nadjem najjeftinije made in japan verzije? Provereni originali naravno.
 
Tražiš modele sa oznakom J, npr SRP313J1. Platićeš ih papreno.
Mada na amazonu i nije više velika razlika u ceni amazon price
Jedan koristan info: japan-vs-outside-japan
 
Ja znam za CreationWatches ali nisam nikad naručivao .
 
Gde sve imaju outleti u Beogradu ili gde mogu da pogledam sto veci izbor satova a da pritom budu sto jeftiniji? Ako naravno postoje takva mesta :D
 
A da li neko moze da mi kaze gde mogu da nadjem veci izbor Citizen satova.Ne mogu ni polovne da nadjem
 
Nisam mislio van, samo me zanima Srbija.Pogledacu iduce nedelje
 
Za one koji su spremni da eksperimentisu, a traze sat po jako niskoj ceni, nije losa ideja da probaju par dobavljaca sa AliExpressa. Ja sam porucio ovo:
http://www.aliexpress.com/item/Top-...artz-Watch-Luxury-Designer-8/32221234179.html

Kostao me je oko 30 dolara, nisam platio nikakvu carinu. Porucio sam ga jer mi je trebao plavi sat da mi se slaze uz odelo, a nisam imao vremena da jurim nesto specijalno. Ocekivanja su mi bila jako mala, trebao je da posluzi samo za par dana, medjutim prijatno sam se iznenadio kvalitetom, pakovanjem i samim izgledom. Svi dugmici su funkcionalni i jako prijatni na dodir, nisu tvrdi, sat pored vremena pokazuje nedelje i meseceve faze. Postoji u jos nekoliko boja i zaista super izgleda uzivo.

Kajis je napravljen od ciste koze, doduse malecak za moju ruku sto se da videti i na slikama :) Nije preterano kvalitetan i zamenicu ga prvom prilikom. Srecom, to je lako nabaviti i na samom AliExpressu za 1-2$ u odgovarajucoj velicini.
 

Prilozi

  • guanqin1.jpg
    guanqin1.jpg
    576.1 KB · Pregleda: 335
  • guanqin2.jpg
    guanqin2.jpg
    567.3 KB · Pregleda: 324
  • guanqin3.jpg
    guanqin3.jpg
    602.8 KB · Pregleda: 300
I evo jos tri fotke.
 

Prilozi

  • guanqin4.jpg
    guanqin4.jpg
    692.7 KB · Pregleda: 282
  • guanqin5.jpg
    guanqin5.jpg
    488.8 KB · Pregleda: 303
  • guanqin6.jpg
    guanqin6.jpg
    540.9 KB · Pregleda: 276
Jel imas link gde kosta 30$?
Meni bi bio zanimljiv ako ima sa celicnom narukvicom...
 
@kutija
Svaka ti cast, merkam taj sat jos odavno, ali sam mislio da je fejk narukvica pa sam zaobisao :)
 
Nazad
Vrh Dno