Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Na watchuseek su je bas nahvalili, a i svi komentari na aliu su pozitivni. Odbijali su me ravni end linkovi, al 80eura za orginal citizenovu mi je van pameti.

@Vlada1911 nisam ni trazio, kucaj samo u pretragu "stainless steel watch bracelet", ima bas zanimljivih modela.
Nekim satovima i takva pristaje :)
 
Naručih:
6f1430127ae77939f71afa7b9df5b312.jpg


Planirao orginal citizenovu al preskupo.

Ja uzeh isto tu SE2 narukvicu sa Aliexpressa za Monster 2nd gen i mucim se jos uvek da nadjem adekvatne spring barove za nju...

Valjda neces imati toliko muka sa Citizenom...
 
Nadam se da necu. Ovi kod mene su 2mm, 0.5mm tanji nego tvoji, a deo koji ulazi u lug 1mm, mada imam na lageru i tanje (1,5mm).

Kako si zadovoljan izradom narukvice? Koliko je losa kopča?
 
Poslednja izmena:
Izrada je odlicna, ne bih nikada rekao da je u pitanju narukvica od ~20e.

Kopca zna da zeza ako ne stisnes lock do kraja (posebno pri stavljanju se primeti kada moras da pritisnes sa strane+ na dole).

Ja nisam imao prilike da je nosim, trebam ove nedelje ponovo da skoknem do casovnicara da vidim da li je mogao da nadje (naruci) neke adekvatne spring barove... U suprotnom se vracam na zulu...


Edit:
E da, na dodatni sigurnosni preklopni lock sam mislio (da ne dodje do zabune ili ako je bilo konfuzno)
 
Poslednja izmena:
Eh, opet ja...
Nisam kupio casio g shock, odustao, nesto mi hmm sta znam... Krenuo da kupim otišao u radnju i nije to tooo...
Nego videh ja nesto meni lično zanimljivo, Diesel sat, znam da za tu cifru može da se kupi bolji sat itd itd, jasno mi sve...
Naime svidela mi se ova dva modela...pa eto da cujem sta kažete... Vredi li kupovati...?
72bf8271a93a73f6a8c53711715d218c.jpg

d22f07b1f47c4bb5e9d094570360bc05.jpg


Huawei P9 Plus
 
Eh, opet ja...
Nisam kupio casio g shock, odustao, nesto mi hmm sta znam... Krenuo da kupim otišao u radnju i nije to tooo...
Nego videh ja nesto meni lično zanimljivo, Diesel sat, znam da za tu cifru može da se kupi bolji sat itd itd, jasno mi sve...
Naime svidela mi se ova dva modela...pa eto da cujem sta kažete... Vredi li kupovati...?
72bf8271a93a73f6a8c53711715d218c.jpg

d22f07b1f47c4bb5e9d094570360bc05.jpg


Huawei P9 Plus
drugi sam video uzivo, sprdnja od sata malo manji od cd-a :), drugi ne sumnjam da je ista drugačije, izrada kineska, cene švajcarske, bezi od toga i kupi neki pravi sat...
 
Naime svidela mi se ova dva modela...pa eto da cujem sta kažete... Vredi li kupovati...?

Eh krastavac, prvo pitas za savet a onda donosis sam odluke nevezano za dobijene savete :d
Izmedju G shocka i Diesela nikad ali nikad nece moci postojati poredjenje, i to ce ti svako ovde na forumu reci, ali ti taj sat kupujes za sebe a ne za forumase, tako da, kupi taj dizel i uzivaj u njemu, ne znam sta bi ti pametnije moze biti napisano...
 
Uh ja kad probao neki Dizel sat, mislio da je neka zaebancija, kao igračka iz kinder jaja samo ogromna :)
 
Da, po veličini se baš izdvajaju. Ono su ogromni modeli. Nisu za svakog definitivno.
Kao modni detalj kome odgovaraju su ok, radni vek diskutabilan. I ovde ih forsiraju po renomiranim radnjama ne kapiram zašto.

Sent from my D6603
 
Nego videh ja nesto meni lično zanimljivo
Ovo je poenta priče, tebi se sviđa, ti ćeš ga nositi, šta te boli uvo šta će online satomani da kažu?
Ako ti se sviđa izgled, probao si i paše ti, odgovara ti cena, svestan si rizika kupovine modnog sata, kupuj.
 
Ne bih da vredjam nekoga, ali te Fossil i Diesel satove ne bih nosio i da mi plate...
Nisu bas ista klasa Fossil i Diesel iako su oba daleko od ozbiljnih marki. Imao sam jedan lep Fossil nekih mesec dana ukupno. Kapiram da lopova sluzi lepo i dalje.
 
Poslednja izmena:
Nisam uopšte secijalista za satove, ali sam svestan kvaliteta Diesel satova. Meni se svideo Diesel, ta dva modela, prvo zbog veličine i izgleda, a sto ne znaci i da cu kupiti sigurno jedan od ta dva modela. Činjenica je da se ovde odmah raspali vatra ako neko spomene Diesel ili fossil sat. Uostalom svako kupuje ono što želi za svoje pare, saveti mogu i nemiraju da se prihvate.
Obožavam velike satove, ajde ako imate predlog, veliki prečnik do 200e?

Huawei P9 Plus
 
Onda pojuri neku invictu,kod nje se zna koji je mehanizam unutra za razliku od diesel,fossil i ostalih modnih satova...ali kod nas su cene prenaduvane...jedino ako imas nekog preko...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa eto... imam i ja dva komada...
d4425d9f1818b60a6e05e6f128467b71.jpg

Tj. Jedan,posto su mi ovaj drugi maznuli. Sada razmisljam da uzmem citizen navihawk ili casio ecb-500 da upotpunim to prazno mesto... [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bogdane, pogledaj na netu Maranez, imaju modele od 49 mm, zatim na Aliexpressu ili Manbushije Panerai omaže, oni su veći... Zatim Sottomarino...
 
lorus.. moj je bio 48mm, pozamasan komad čelika na ruci, nezanemarljivo prisustvo...
c1536fc7afd606385351fc936335a393.jpg



Zaboravismo Vostok Europe, odličan kvalitet a tenkovi na rukama...
Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bogi, pošto nemaš problem sa kinezima, kupi onda ovako nešto što liči na pravi sat.
47mm, sad koliko će da radi to ni u fabrici ne znaju, ali smešna je i kinta.
2010624105738141-600x600.jpg
 
[emoji23]
Ovo je zajebancija, ne verujem da neko toliko ukusa nema.
 
Jel to zidni model?
Asocijacija na legendarnu Top Secret 1984 parodiju. [emoji2] [emoji57]


TopSecret_2.jpg


Sent from my D6603
 
Ne, stvarno su (bili) toliki. Razlog? Švabe piloti ih nosili preko kožnih jakni.
 
Nazad
Vrh Dno