»RSS Benchmark sajt

Strana 109 od 522 PrvaPrva ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.621 do 1.635 od ukupno 7830

Tema: Za ljubitelje analognih satova

Banned
        Na forumu od
        Sep 2011
        Poruka
        4.103
        Koliko god sat bio popularan, on ne moze da bude dobra kupovina ako ne ispunjava osnovne potrebe za koje je namenjen, a ronilacki sat treba da bude lako citljiv, sto ovaj sat svakako nije. Sat kao sat bi bio odlican da nije u kategoriji dajvera, gde ima mnogo boljih satova za slicne novce.
        Ljudi imaju potrebu da svaku kupovinu pravdaju na internetu kao najbolju, sto vrlo cesto nije slucaj. Recimo meni je monster u toj cenovnoj kategoriji daleko najbolji dajver, ali ga ne bih kupio kao jedini sat jer je bas izfuran, eto ima nas i takvih
        Sad se trenutno koncentrisem da skupim lovu za Turbinu

Member Avatar korisnika Coni
        Na forumu od
        Apr 2013
        Poruka
        1.374
        Citat Citiram korisnika: mikiPSY Pogledaj poruku
        a ronilacki sat treba da bude lako citljiv, sto ovaj sat svakako nije.
        Hvala Bogu pa svi ronimo danonoćno

VIP member Avatar korisnika NShappy
        Na forumu od
        May 2004
        Poruka
        3.357
      4. Moja mašina
        • CPU: i5 2500K, hlađen nekim CoolerMaster tornjem sa ventilatorom i rebrima
        • MoBo: Asus P8 P67-M PRO
        • RAM: 2x4GB Kingmax
        • VGA: Radeon HD5670
        • MON: Samsung 971p
        • HDD: Samsung 850EVO, 120GB + Samsung F3 1TB
        • OPT: Neki Samsung
        • Case: Neki Chieftec
        • SND: Naim NAC-N 172 XS + NAP 155 XS, Neat Motive 2
        • LAP: Fujitsu Lifebook
        • TV: Sony KDL-43W805
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Konfekcija, uglavnom Logitech, Kinezi...
      5. Citat Citiram korisnika: mikiPSY Pogledaj poruku
        ...ronilacki sat treba da bude lako citljiv, sto ovaj sat svakako nije[/IMG]
        99% kupaca diver satova, nikada u životu nije zaronilo dublje od 1-2m, koliko može u bazenu. Ili na moru.
        I kada sam imao vodootporan sat, nije mi padalo na pamet da ga nosim na plaži/bazenu.

99% ronilaca koristi digitalne diving computer-e koji su danas praktično must have za ronjenje. Služe da računaju i jasno pokazuju dubinu, vreme pod vodom, količine vazduha, vremena dekompresije, vreme od prethodnog zarona i ostala čuda 'uda. Rekreativni ronioci ih iznajmljuju u paketu sa ronilačkom opremom.

99% kupaca satova danas, bira ih k'o modni detalj. Parče muškog nakita. Filozofirati da li ronicu treba štoperica na ručnom mehaničkom časovniku jeste k'o rasprava o tome, treba li na poslu imati odelo i kravatu.

Member Avatar korisnika fain2daniel
        Na forumu od
        Jan 2006
        Poruka
        2.496
        Znači na plažu bez sata iako je diver? ☺️

Sent from my D6603
        only fools and horses

Banned
        Na forumu od
        Sep 2011
        Poruka
        4.103
        Citat Citiram korisnika: NShappy Pogledaj poruku
        99% kupaca diver satova, nikada u životu nije zaronilo dublje od 1-2m, koliko može u bazenu. Ili na moru.
        I kada sam imao vodootporan sat, nije mi padalo na pamet da ga nosim na plaži/bazenu.

99% ronilaca koristi digitalne diving computer-e koji su danas praktično must have za ronjenje. Služe da računaju i jasno pokazuju dubinu, vreme pod vodom, količine vazduha, vremena dekompresije, vreme od prethodnog zarona i ostala čuda 'uda. Rekreativni ronioci ih iznajmljuju u paketu sa ronilačkom opremom.

99% kupaca satova danas, bira ih k'o modni detalj. Parče muškog nakita. Filozofirati da li ronicu treba štoperica na ručnom mehaničkom časovniku jeste k'o rasprava o tome, treba li na poslu imati odelo i kravatu.
        Zasto kupujete sat ? Povoljna cena ? Nametnuti trendovi ? Ili jednostavno volite da budete ljakse, sto je danas jako popularno, pogotovo u vecim gradovima. Ako nemas pare ne kupuj satove koji vriste "milion dolara" a sam sat ne vredi ni 300e, pritom nemas 1 crvenu u dzepu (ovo bas veliki broj ljudi upraznjava u mojoj okolini).
        Kravata na poslu zavisi od poslodavca, a sat zavisi iskljucivo od tebe. Zato birajte sat koji pre svega radi ono za sta se reklamira. Dakle ako je dajver, neka bude pravi dajver, ako je modni sat, onda neka bude fenserica, ako je za baustel onda neki Gshock ... Kapiras ? Glupo je doci na forum i prodavati fazone kao imam nov sat, bas sam super prosaao, realno je najbolji dajver za te pare KAD NIJE !

Member Avatar korisnika Gizmoid
        Na forumu od
        Nov 2004
        Poruka
        1.793
        Citat Citiram korisnika: ironmanbg Pogledaj poruku
        Moja trojka

Orient Star
        Moonphase Wus limited edition
        oba kupljena preko neta u bezcarinsko vreme i

Seiko Atlas the daily beater
        +1 za Atlas-a. I sam posedujem isti i definitivno mami poglede, kako tudje - tako jos uvek i moj.
        S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama. Nema prevelikih,samo ima malih ruku)) by ChobbyNS

Member Avatar korisnika ironmanbg
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        4.985
      10. Moja mašina
        • CPU: Intel E6300 Wolfdale
        • MoBo: Gigabyte G41-ES2L
        • RAM: 2x2 GB Kingston HyperX 1066@800MHz
        • VGA: Gainward GT220/512/DDR2
        • MON: BENQ G2420HD DVI
        • HDD: SSD CrucialMX100 128GB+ WD2003FZEX + Samsung HD204UI+ 1.5TB Samsung F3 Ecogreen Rack
        • OPT: Nec 5240S
        • Case: Lian Li PC-7FN Powered by Corsair CX400W
        • SND: ALC888b / Microlab A-6201
        • LAP: T440S
        • TV: Samsung LE32C530 + Mi box S
        • INET: DSL
        • Ostalo: LeadtekPVR3000 / Logitech K300&B100 / PrestigioPWC2 / LC-PRO-35, LeEco X820, Fuji S5600
      11. Jes vala
        iako su po meni druga 2 nekako specifičniji, Orient je viša klasa, a Moonpase je moonpase i to LE.

Member
        Na forumu od
        Apr 2009
        Poruka
        731
        mikiPSY, ja sada još i ispade ljakse a ja samo volim satove i volim ono što se meni svidja a samo sam rekao da se moj ukus poklopio sa velikim brojem ljudi. Diver Chronograph sam kupio izmedju ostalog i što je za nijansu veći od Monstera, 007 i sličnih a ja baš imam veliku ruku. A nisi primetio yobokies narukvicu koju sam platio 96$ da bi sat bio baš po mom ukusu i daje mu još na masivnosti, kvalitetu i izgledu... Ali eto, nemam pojma... Nosim diver na ulici, Nighthawk na posao a pilot nisam, G-Shock pošto je beli nosim leti, Protrek kada vozim skuter a ne idem po planinama...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
        Menjao liverpoll : 03.05.2016. u 14:01

Member Avatar korisnika Coni
        Na forumu od
        Apr 2013
        Poruka
        1.374
        Aman ljudi nosite šta vam se sviđa. Sad ću baš da se opterećujem ovim ili onim.

VIP member Avatar korisnika BokiPK
        Na forumu od
        Dec 2000
        Poruka
        4.092
      15. Moja mašina
        • CPU: Intel Xeon E5450, OCZ Vendetta 2
        • MoBo: ASUS P5B DeLuxe
        • RAM: 2x2GB Kingston KHX DDR2 1066 Cl5
        • VGA: ASUS GF GTX 560Ti DCU II 1GB GDDR5
        • MON: 24" TFT Prestigio P7240WD 1920x1200
        • HDD: Seagate 250GB+500GB + WD mobile 320GB USB3
        • OPT: LH-20A1L, SH-223L
        • Case: Enlight, OCZ 600 SXS
        • SND: SoundMax HD, KOSS
        • LAP: IBM/Lenovo T61
        • TV: SHARP 40" FHD
        • INET: UMTS/GPRS
        • Ostalo: Logi kb&m, Sony XZ2C & LG Q6, Mustek 800VA Pro, gomila fleški, Prestigio GV450, MiFi, Huawei LTE, g
      16. Dobra ti je čuka, liverpoll, uživaj Recimo, ja jesam zapazio narukvicu. Satovi i jesu za to da se nose i to ono što se tebi dopada. Mada mislim da mikiPSY nije uputio kritiku tebi, niti je generalo namenjena nekome direktno iz ove diskusije, verovatno ga je okolina uopšte potakla na takav izliv emocija.
        Moj dajver nosim konstantno, a dođe svrsi tek jednom godišnje (bazen ne računam, verovatno sam jedan od retkoh ovde sa te strane). Žak mi služi samo za malo svečanije oblačenje.
        I, sažem se sa tobom, nosi šta hoćeš u kojim ti misliš prilikama da treba, imaš finu kolekciju .
        Menjao BokiPK : 03.05.2016. u 14:25
        "...ja sam genije, suvi genije..." PeraKojot

Banned
        Na forumu od
        Sep 2011
        Poruka
        4.103
        Ako sat koristite samo kao modni detalj, onda vam nije ni potreban. Ako vam nije bitno dal sat koji nosite sluzi svrsi, onda mozete dosta da ustedite i nosite kopije Roleksa, jako lepo izgledaju a ribe u klubu i ovako ne vide razlike izmedju originala i kopije

Member Avatar korisnika havijer
        Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.540

Ovo je moj primerak, sat je dobijen na poklon ali mi se baš sviđa, kao da sam ja birao. Ne razumem se nimalo ali meni kao laiku sat deluje kvalitetno.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Banned
        Na forumu od
        Sep 2011
        Poruka
        4.103
        Fina cuka. Daj jos koju fotku. Koji je model u pitanju ?

Member Avatar korisnika Cvoruga
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.511
        Citat Citiram korisnika: liverpoll Pogledaj poruku
        G-Shock pošto je beli nosim leti
        Koji model, guli li se bela boja?

Member Avatar korisnika havijer
        Na forumu od
        Aug 2005
        Poruka
        2.540

Strana 109 od 522 PrvaPrva ... 95999105106107108109110111112113119159209 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •