Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Imao je i Carlo iz Pančeva Casio po dobroj ceni. Ja sam uzeo jedan od njega.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Lik proveren? Mislim da li je uzimao jos neko od njega...pitam posto vidim da vecina uzimala od onog iz nisa...
 
Sta kazete za ovog lepotana, a ? :)
 
Lik proveren? Mislim da li je uzimao jos neko od njega...pitam posto vidim da vecina uzimala od onog iz nisa...

Ja sam uzimao iz nisa,ali cuo sam se sa tim iz panceva par puta...nema satove na stanju vec ih narucuje iz madjarske,stizu za par dana....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
$200 + postarina. Salju iz USA, verovatno ne u Srbiju. Ali u EU svakako. pa kome rodbina krece odande ka nama sad za praznike, eto super sata za ok cifru. :) Inace, sat koristi t100 kapsule koje ubijaju kako svetle ! :D
 
Ljudi meri li iko svoje mehanike ovom alatkom za mob, u sustini običan kalkulator ali veoma koristan..

Evo ga moj sea urchin, period od jucer do sada...

4c69a48fb70754923f1f2c2d2bca133c.jpg


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ma mene mrzi. Inače skx mi sad mnooogo bolje legao nego kad sam ga probao. Skidam ga s oglasa.
 
ma ovo ja radim u letu, dok pijuckam kaficu, ne zahteva neko vreme, kliknes i gotovo

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
da li neko ima preporuku za nekoga ko se bavi izradom kaiseva za satove - nasao sam na net-u par njih...
Treba mi za ocean master-a. Pukla mi je treca mislim originalna i nemam nameru vise da je kupujem :mad:
 
da li neko ima preporuku za nekoga ko se bavi izradom kaiseva za satove - nasao sam na net-u par njih...
Treba mi za ocean master-a. Pukla mi je treca mislim originalna i nemam nameru vise da je kupujem :mad:
Imaš par oglasa na kupujem prodajem... Beograd Zvezdara, osim toga, jedan dečko sa foruma i Pugo.
 
Našao neki dule.... Who The hell is pugo

Sent from my ONEPLUS A3003
 
ako hočeš beskompromisni kvalitet idi u manual i pitaj da ti urade custom..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ima l' neko dobru kutiju za satove, ima li nekih preporuka? Naručih s Amazona neku krš, najjeftiniju, čisto da vidim na šta to liči i ono... Shvatio sam odmah zašto je tako jeftina :D Tako da sam sad rešio da investiram malo više love al' da znam da će mi trajati ceo život. Naravno, ne bih dao milione na nju, kao što rekoh, i ova jeftina služi svrsi al'... nije to to :D Neki savet?
 
Ja lično nemam kutiju, ali je ortak naručio sa Alija, očaj, krš, kinesko smeće.
Mišljenja sam da za naše obične jeftine satove ne treba kutija.
 
Da, tako nešto i ja imam. Ono, služi svrsi, nisu mi satovi porazbacani po stolu na sve strane, al' kvalitet se ni ne može opisati :d Pogotov što imam 2 G-Shocka, pa se i kutija jedva zatvori tj. polako zatvaram i onda se poklopac nasloni na satove :d
 
Kod mene ima vise prostora izmedju stakla i satova, G-Shockovi ne stižu do stakla a ostali ni približno. Meni izgleda pristojno. Jedino mi je žao sto nema winder mehanizam ali te kutije su paprene tj kao jedan solidan sat.
Lepo su organizovani u kutiji sto mi je ranije bio kupus u fioci.

Sent from my D6603
 
taj je ok, bio kod liverpoola, ma ljudi satovi su luksuz, nema se ni za vaznije stvari kamoli za monstere..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Pa ako tako gledaš sat u današnje vreme je potpuno bespotreban, vreme možeš da vidiš u kolima, busu, mobilnom, gde god.

Ovaj se ne prodaje zbog crnog bezela, ja mislim.
A i cena mu je previsoka, ovaj trgovac dere, mada daje za manje.
 
da ali moze i da se vidi na satu od 20e koji je u startu precizniji od ovog monstera..

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno