Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Interesantno
Koliko mu traje lume?
 
Na pocetku bas puca lume, posle se smiri ali drzi, zaspao sam nisam video koliko traje.
Keramicki bezzel je magnet za otiske i prljavstinu :/ mislio sam da ce mi se vise svideti u odnosu na metalnu.
 
Da li u BG postoji mesto gde se prodaju perlonski kaisevi? 22mm sirine...
 
TAG.jpg

Da se i ja upisem u klub sa prinovom :) TAG Heuer Carrera Calibre 5.
 
Mnogo je lep :)
 
Sledeci na meti mi je Schaffhausen IW371605. Jednostavno ne mogu da opisem koliko mi se svidja. Heuer i Schaff su mi top. Meni licno sto se dizajna tice, Heuer ima najbolje dizajnirane "ostre" ivice, IWC ima najbolji minimalizam. Dve stvari koje bas gotivim i bitno mi je da je brojcanik sveden i pregledan. Ne volim kad su oznake ogromne.
 
Da li u BG postoji mesto gde se prodaju perlonski kaisevi? 22mm sirine...
Pogledaj u ušću, na hodniku...
Ja sam naručio iz Holandije,i to je došlo jako brzo, oko dve nedelje...
Iz USA sam naručio i još uvek nije došlo, preko dva meseca čekam...
Ali ok, virus je...
Zanimljiva pojedinost je sa Holanđani nude i ups za neke male pare, kad naručuješe više, isplati se.
Mislim da su master of time...
III tako nešto,, mogu da pogledam...


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Uvijek čestitke za pilota!
 
Voleo bih da mogu da se pohvalim. :)

bnana_tgrph.jpg
 
Na kojim domaćim sajtovima kupujete /prodajete satove?

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Ova tema nije za kupovinu, prodaju i zamenu satova. Za to imate KP
 
Moja prinova,i starosedelac20200816_170434.jpg20200812_100828.jpg

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Pa skoro svaki ima tih 15 minuta na koroni obelezeno. Zbog zarona. Hvala

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Pa skoro svaki ima tih 15 minuta na koroni obelezeno. Zbog zarona. Hvala

ISO Diver mora da ima svaki minut od sata oznacen na koroni.
Diver koji nije iso moze kako hoce, npr. 1-15 po minuti a posle po 5 minuta, kao sto je i najcesce.

Meni naravno nije zbog ronjenja, nego sto stalno merim neko vreme koronom, pa mi vise odgovara da je svaki minut na koroni oznacen.

The presence of a time-preselecting device, for example a unidirectional rotating bezel or a digital display. Such a device shall be protected against inadvertent rotation or wrong manipulation. If it is a rotating bezel, it shall have a minute scale going up to 60 min. The markings on the dial, if existing, shall be coordinated with those of the preselecting device and shall be clearly visible. If the preselecting device is a digital display, it shall be clearly visible.
 
Poslednja izmena:
Evo upravo sam pronašao i treći dedin sat(u sredini, i radi) , seiko 5 automatic(na nekom seiko calculatoru kaže da proizveden maja '92.),ovaj skroz levo je skinuo sa svoje ruke i dao mi na dan kada je preminuo, a za ovaj skroz desno sam već pitao u temi, treba da ga popravim.
Edit: zaboravih sliku...
b0de90c81745a35f764ad043ba3137bb.jpg
 
Evo upravo sam pronašao i treći dedin sat(u sredini, i radi) , seiko 5 automatic(na nekom seiko calculatoru kaže da proizveden maja '92.),ovaj skroz levo je skinuo sa svoje ruke i dao mi na dan kada je preminuo, a za ovaj skroz desno sam već pitao u temi, treba da ga popravim.
Edit: zaboravih sliku...
b0de90c81745a35f764ad043ba3137bb.jpg
A 'de su slike :D
Edit: pojavila se :)
 

cekam nato strap da stigne da nosim na posao :)
 
seiko-5.jpg

seiko-velatura.jpg

prvi je seiko-5 DX automatik
a drugi seiko velatura
nezgodno mi da slikam jednom rukom
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje..moze li me ko uputiti gdje mogu uzeti original metalnu narukvicu za seiko srp 777?
 
Ako ne mora da bude bas original (vec moze i bolja), pogledaj na strapcode.com
 
Nazad
Vrh Dno