Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Pa zar ne beše da neko od user-a (mod?) pravi kvalitetne kožne narukvice po narudžbini?
Prelistajte temu

Inače možete kod maltene svakog sajdžije i u klasičnim prodavnicama naći širok izbor svakakvih vrsta i cena, a mogu i da se poruče ako vam se nešto dopadne iz prisutnih kataloga.
 
Sjajno, fala :)
 
Jel on beše "Džoker"?
 
Koji si model uzeo? Kako ga pošalju u smislu pakovanja?
Žena je otpakovala, nisam video lično. Ona kaže da je sat bio u ovoj crvenoj futroli, a da je kutija bila raklopljena pored i sve upakovano u „pucketavi koverat“ :)
Imaju i Orient kutiju ali ona ne dolazi ako je ne kupiš kao opciju
http://www.creationwatches.com/products/accessories-294/orient-box-7279.html

Edit: ne mogu da dodam sliku ni sa tableta ni sa telefona :(
Uzeo crni bambino otvorenog srca :)
 
Poslednja izmena:
Žena je otpakovala, nisam video lično. Ona kaže da je sat bio u ovoj crvenoj futroli, a da je kutija bila raklopljena pored i sve upakovano u „pucketavi koverat“ :)
Imaju i Orient kutiju ali ona ne dolazi ako je ne kupiš kao opciju
http://www.creationwatches.com/products/accessories-294/orient-box-7279.html

Sent from my X98 Air III(M5C5) using Tapatalk
Šta znači crvena futrola? Jel bilo zapakovano sve kao pismo? Dutyfreeislandshop recimo šalje u koverti kao pismo.. Nisi mi odgovorio koji bambino si kupio?

Poslano sa mog Redmi 5 Plus koristeći Tapatalk
 
Da probam ovako
IMG_20180420_215844~01.jpg
Edit:stiglo kao pismo u koverti koja sa unutrašnje strane ima bubble wrap.
 
Poslednja izmena:
Kada samo već kod toga. Cena sata za dete je bila na sniženju 20$. Na kutiji su napisali bez popusta cenu od 40$, i platio sam 800 dinara carinu na tu cenu 40$. Inače i meni je stiglo u toj crvenoj futroli.
 
To nije konkurentni forum, tako da ne bi trebalo da bude problema, linkovanje je OK
 
Lepo skockana.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
b4b3945b66781b6f55a12bb4335e3b9c.jpg


Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Odličan, čestitam!

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Timex-i imaju indiglo light. Njihov patent. Jako dobra stvar.
 
Šta znam meni to nije ništa značajno, svetli niskim intenzitetom, lepo izgleda.
Može da se podesi kad klikneš da svetli samo dok držiš klik ili da klikom aktiviraš osvetljenje u trajanju od tri sekunde.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Danas stigao sa Dutyfreeislandshop.

attachment.php

attachment.php
 

Prilozi

  • DSC_0123-002.JPG
    DSC_0123-002.JPG
    217.6 KB · Pregleda: 699
  • DSC_0120-001.JPG
    DSC_0120-001.JPG
    404.4 KB · Pregleda: 687
Stvarno lep primerak! Braon sa roze zlatom baš lepa kombinacija!
Uživaj!

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
 
Nije da nema slika i snimaka po netu, svaki svetli isto
 
Kolege, ima li neko u svojoj kolekciji Citka i kako je zadovoljan sa istim? (Promaster Diver Eco-Drive BN-0150-xx verziju)

Ako moze da baci par slika bio bih zahvalan. :d

Trenutno su na Amazonu po bezobrazno niskoj ceni kojoj ne mogu da kazem ne i ozbiljno razmisljam da pazarim u crnoj verziji. :)
 
Možeš li da slikaš?

Slikati osveteljenje sata u mraku, isključivo će zavisiti od toga kako će fotoaparat izmeriti svetlo i kako će exponirati. Za dobiti na fotografiji onako što se vidi golim okom, potrebno je i umeće fotografa.

Imam ja jedan Timex, probaću da ga usnimim da liči na stvarni utisak u mraku.
 
Naravno, poznato mi je to. Zato sam i pitao "možeš li". Zanima me baš kako svetli konkretan model, ali neću se ljutiti ni za sliku tvog sata. :)
 
Slikati osveteljenje sata u mraku, isključivo će zavisiti od toga kako će fotoaparat izmeriti svetlo i kako će exponirati. Za dobiti na fotografiji onako što se vidi golim okom, potrebno je i umeće fotografa.

Imam ja jedan Timex, probaću da ga usnimim da liči na stvarni utisak u mraku.
Upravo zbog toga nisam fotografisao, pogotovu što jednom rukom moram da držim sat a drugom da fotografišem u mraku.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno