Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Pa već si pitao par stranica ranije
Seiko Prospex SUN051P1, lep
 
Poslednja izmena:
heheh ali opet samo lep . Gledao sam divere od seika danas, i ili su maleni ili mi se ne svidjaju . Pa sam probao i ovaj na ruci i jos nekih par.
 
Pa klasičan kinetik, proverena mašina. Posle toga lepota je najvažnija osobina :)
Dajveri su ti mali?? Po slici, ako je tvoja ruka, ne bih rekao, ali opet, to je stvar ukusa
 
Ovo je taman velicina, odnos ruka- sat
 
Jeste taj je super samo odvratno tvrda narukvica. I ovaj je odlican samo mi je malo skup
33a908c53876ac6b43fd8e2f1f44c26d.jpg


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Ma Padi je prešaren, bolji je crno pepsi model.
 
Jeste taj je super samo odvratno tvrda narukvica.

Narukvica se jako brzo formira prema ruci, i ne oseti se problem. Tvrđa samo znači i da će duže trajati.
...a kožne narukvice svakako ne traju dugo, i često se i lako menjaju.

E sada, pazi, iako deklarisani na 100 i više metara, ti sa kožnim narukvisama nisu za kupanje. Mislim, narukvica nije. Možeš ih menjati silikonskim, ili metalnim (valjana metalna koju kupuješ kasnije, nije uopšte jeftina).
 
Poslednja izmena:
Probao :), ali nisam uslikao. Ne svidja mi se to

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
A znam da nije za kupanje koza stavio bi ili neki silikon, gumu, nato... Ovaj drugi mi je vrh satic ali je 400e

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Ako budem pri ovom razmisljanju, narucicu ga posle praznika. Kako vam se svidja ? Crni bi uzeo, plavi imam.

IMG_0068.JPG

Citizen_NH8381-12L_05.jpg

1485973762_gr_5.jpg
 
Poslednja izmena:
Odlicno izgleda. Koji je to tacno model ?
 
Crni je Citizen Automatic 100M NH8385-11E

A plavi Citizen Automatic 100M NH8381-12L

Onaj prvi je isti kao treci, crni, samo je stavljen orange strap.
 
Lep sat, samo ogroman. 46 mm.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Onda lep sat, idealne veličine.☺️

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
A sto dva ista sat u drugoj boji? Zar nema ni jedan drugi da ti se svidja?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Ma ne, imam neki drugi plavi. Naravno neću dva ista sata kupiti u dve boje. :) Imam sa crnim dijalom, plavim, gledam neki orange i sada ću verovatno kupiti ovaj da crnim PVD premazom.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Jel ima možda neko iskustva ili zna nesto vise o Casio DURO 200 MDV-302D-1AV
Postoji šansa da ga pazarim pa bolje da pitam dok nije kasno, nije skup a fino mi izgleda

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Cela DURO serija vredi više nego što košta. Nećeš da pogrešiš.
Generalno, Casio oduvek pravi OK satove, čak i mnogo ozbiljnije i kvalitetnije nego što ih većina smatra takvim.
 
Lomim se između njega i MDV 106 samo što njega nisam uspeo da nađem kod nas a preko je oko 50e što je bas povoljno

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Plus carina plus siping.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
MDV 106 bi isao na EU adresu tako da bi bilo bez carine eventualno neki shipping samo ga baš slabo ima a lepši mi je za nijansu

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Tenk od sata, za 42usd nema bolje u poznatom svemiru, ja sam prezadovoljan, kupujte dok ima..

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno