Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Fortis pilot black PVD. Narucio sam koznu narukvicu za njega.
8ded2980141656481e061ab6b12428bb.jpg


Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Da li sa Jomashopa uvek zakacite carinu? Porucio citizen jedan pre par meseci pa dosao u kutiji i naravno sljas :whip:
dok sa creationwatches uvek prodje bez
Nasao par citizena opet na Jomi pa ne znam sta da radim :smoke:
 
Uvek! Sat dolazi u originalnoj ambalaži sa svim računima i papirima tako da računaj još 32% preko cene sata.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Evo nešto iz moje kolekcije.[emoji4]

352bc3c06bef2ce1fe4edd776a18822f.jpg
 
Poslednja izmena:
Osim za satove koji ne dolaze u originalnoj kutiji, tu su velike šanse da prođw bez carinskih troškova. Na CW je naznačeno ako sat ide bez kutije, za JS ne znam, takođe, uvek treba poslati upit da li je moguće slanje bez kutije, male su šanse al vredi probati.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni sa creationa Gshock dosao u originalnom pakovanju sa kutijom ali ga procenili na 40$ tako da sam zadovoljan.
 
Da, CASIO G-Shock i Protrek modele sa CW-a šalju u originalnim kutijama, tako da te ovi sa carine obavezno potkače.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Dutyfree island je ok za porucivanje? Naleteo sam na mako xl po 109 e kontam odlicna kupovina?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Jeste. Nešto kao i CW. Ja sam kupio jedan citizen kod njih i prošao bez dodatnih troškova sa carine. Po meni, bolje maskiraju satove nego CW.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Stigao plastikanac za voznju bicikle i akanje, manje od dve crvene pa koliko izdrzi
37ce6c0999adb4c775c4d1d0fb88bbd7.jpg


Sent from my MI 6
 
Jeste. Nešto kao i CW. Ja sam kupio jedan citizen kod njih i prošao bez dodatnih troškova sa carine. Po meni, bolje maskiraju satove nego CW.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

poslali sa kutijom?

edit sad vidim da moze da se bira
 
Poslednja izmena:
Danas sam ga video kod "ovlašćenog". Zaljubio sam se. [emoji7] Slika ne može ni izbliza da dočara tu lepotu.
cf547d67e14c9ae1dc34e93a984fc719.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je tja... obican plavi je mnogo lepsi, ne volim padi sarendace. I ove linited serije sa gradijent licem koje imaju pvd krunice, ne kontam taj duzajn ali ukusi su razliciti. Seiko ima toliko potencijala ali vrlo cesto zeznu stvar sa sitnicama. Kornjaca 777 koju imam, unesto da je re izdanje tool sata, da bude mat oni stavili sjajni bezel, krunicu isto. Mogli su je potpisati, manje kuciste, bruseni bezel, bila bi kornjaca ono sta treba da je a ovako je ni tamo ni ovamo. Inace, imam -6 sec posle jednog meseca nosenja.
 
Meni je monster na 6-7 dnevno ali se iskreno i ne trudim da ga okrećem ili podešavam pošto ga ne nosim svakodnevno. Mislim da ga skoro 2 meseca nisam ni stavio na ruku.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Svideo se ćerki pa sam morao i njoj da porucim kad je već jeftin
390212bb9068eea85c92b0f84d93cf2f.jpg


Sent from my MI 6
 
SEIKO Recraft, zelenko. [emoji4]

273fe80440770f2841b7ee5faeb55446.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel je imao neko iskustva sa MVMT satovima?

Ima interesantnih modela po veoma povoljnim cenama.
 
Da odgovorim sam sebi. Malcice sam istrazio i ispostavlja se da je ovo samo jos jedan brend koji ide na jaku reklamu dok im kvalitet i nije na nekom nivou. Za te pare postoji mnogo boljih izbora u smislu kvaliteta.
 
Veoma mi je drago da si sam došao do takvog zaključka. Jer je nezahvalno da ti bilo ko od nas kroji kapu ako ti se neki sat svidja.

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
 
Kada gledam neki sat uvek gledam kako sat stoji sam za sebe. Ne znam da li zvuči logično ali gledam konkretan sat i njegov kvalitet, materijali korišćeni u izradi, mehanizam, kvalitet mehanizma, dužina garancije, da li postoji neki long term review, i naravno kako se sve to reflektuje u ceni sata.

Hoću da kažem ako te interesuje neki konkretan sat, ako ti se sviđa konkretan model, pogledaj koliko sat sam po sebi vredi a manje kakva je reputacija brenda. Bolje odabrati sat koji ti se mnogo sviđa pristojong kvaliteta nego kvalitetan sat a nije po tvom ukusu, na kraju krajeva, treba da ga nosiš po ceo dan.
 
Drago mi je da si sam sebi odgovorio jer je dosta nezahvalno govoriti o modelima ili firmama koje se nekom svide pa su dosta pristrasni. Ali moje mišljenje je da već za te pare imaš modela iz drugih kuća koje zastupaju drugu filozofiju.
Ali nas obavesti kako napreduješ sa pretragom!

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
 
Kada sam skinuo Duro ovaj i ne osecam na ruci koliko je lagan a pogodan za akanje [emoji3]

Sent from my MI 6
 
Taj rad... u mom slučaju posle mudman-a koga uglavnom nosim na poslu, ovaj deluje kao igračka.Jako lagan i izdržljiv. Za takvu siću odličan sat.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Mali offtopic: jel može neko da me usmeri na video/sajt kako koristiti "časivničarski alat"?
Uzeo sam odavno set sa AE a treba mi samo da menjam bateriju na satu i podešavam metalnu narukvicu.
 
Jesi probao kucas zamena baterije ili skracivanje narukvice za tvoj model sata ili slican na youtube, ja sam za moj nasao i sam skratio narukvicu

Sent from my MI 6
 
Nazad
Vrh Dno