Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Je l' prodaje neko iz Srbije originalne narukvice za G-Shock preko interneta? Sad videh da je pukla plastika, samo što se nije skroz odvojila.
 
Ima, samo su dosta skupi. Ja sam čitao da sa "adapterima" i silikonskom narukvicom može i bolje da se prođe. Mislim da sam taj podatak pročitao baš ovde na forumu.
 
Nije potreban adapter.
Nekoliko puta sam kupovao originalnu narukvicu za moj Casio MRD-201W, ubeđen da nikako drugačije neka tuđa može lepo da legne. I onda, sasvim slučajno lik mi poklonio neku za Citizena, da mi premosti dok ne nađem za njega. Opet, sasvim slučajno sam je probao da Casio-u, i ukapirao da nije pasent kao original ali da sasvim korektno leži kao i na svakom drugom satu. Čak mi i duže traje.
Nađi samo neku deblju odgovarajuđe širine, može.
 
Jel ima neko predlog za skroz crni, skroz stelt sat? Znaci sve na njemu i u njemu da bude crno, po mogućstvu sa crnom kožom narukvicom.

Potrebno je za poklon osobi srednjih godina kojoj kvalitet nije toliko bitan, koliko izgled.
 
G shock 5600bb, ali nije analog....
2afe705b1fde5baac4f0f7e260fdeed3.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Hm. Stelt satovi imaju više smisla kod digitalaca. Čitljivost...
Koja veličina sata? Invikta ima nešto interesantno samo je prilično krupan: Invicta Coalition Forces Grand Octane Black Combat Steel
I koja cifra?
Jeftiniji, npr neki od gomile G-Shock modela, npr GA110-1B...Citizen Eco-Drive Axiom Stealth All Black IP,
a ovaj je meni najprihvatljiviji: Citizen Eco-Drive Stealth Black Plated BM8475-00F (lako će staviti kožnu narukvicu)
I naravno Fosil, ako hoće to da nosi, "NATE CHRONOGRAPH BLACK STAINLESS STEEL WATCH",
a kod njih može da se kupi i samo sat bez narukvice/kaiša "MACHINE CHRONOGRAPH BLACK STAINLESS STEEL CASE"
Skuplji...Tag Heuer Formula 1...itd
 
Poslednja izmena:
Ovo već bolje izgleda :)
Idealno bi bilo da sat brojke uopšte i nema, veličina "ne veliki" (računam do 42mm da bi bilo ok, 45m je već veliko), a cena do 100€.
Opet naglašavam da sam kvalitet sata/mehanizma nije bitan.
 
Pa taj sam mu i ja predložio i linkovao :) Bolje se vidi na slikama na eBay-u
 
Onda neka uzme što jeftiniji sajt, može i neki upadljivi izvikani kinez, mat sprej...i malo dobre volje :D
 
Ovo ie mozda nocni sat ;D
Premazane kazalje da svetle po mesecini...
[emoji3]


Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Sportski Seiko za leto. Liči na G - Shock. :)
be5b15da1358c4b34da5eeb2b745cb5a.jpg
ff306c51b5103566580b32d973926f9f.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Gde si upecao 637?! :O
 
007
6710765b74e6e974ab6f7664437c55e4.jpg
 
Jel zna neko koji su ovo modeli Citizen satova (sa prve slike jedini sa kožnim braon kaišem, a sa druge 5 komada na sred slike) i gde/kada se mogu povoljno nabaviti?
f04a2e64d40ab622d4c12dff2186fdc2.jpg
8530b504dcac172a8e9e9b709fdf5481.jpg
 
Kornjača [emoji217] + STRAPCODE Super 3D Jubilee...[emoji108]
4633554f92b7db2c546324bb97b901f1.jpg


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

E sada te mrzim :)
Kada se setim koliko je samo bilo i Casio i Citizen modela iz te ere. Više su mi se dopadali od Seika, ne znam zbog čega. Umeo sam po pola sata da stojim ispred izloga grčkih prodavnica, da ih posmatram i oduševljavam se (klinac...hebga). Kao za inat, nisam tada kupio nijedan, nisam ni mogao da se odlučim koji mi se najviše dopada. (Pazario sam samo Casio MRD-201W kao jednostavniji model po nekoj tada povoljnoj ceni)
 
Nazad
Vrh Dno