Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Nema veze, savršeno je čitljiv.
 
Što se tiče čitljivosti nema nikakvih problema.
Baš sam se zagrejao da mi žena kupi ovaj sat :D (ona insistira da je vreme da kupim, inače ih nikad nisam nosio)
 
Imam taj sat, odličan je, pogotovo za te pare! Super se sve vidi, takođe meni ostavlja utisak malo većeg sata nego što jeste (42mm). Verovatno zbog tanjeg okvira.
 
Jel ima negde kod nas da se uzme Seiko 5 SNK809? Malo sam tražio ali nisam uspeo ništa da nađem. Ili da batalim u uzmem preko creationwatches?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko kupovao/narucivao Invicta satove iz inostranstva?
 
Discount vec neko vrijeme, nazalost ne isporucuje u CG (pametnjakovici trazili refundaciju jer im "nijesu stizale posiljke" posto CG posta ne registruje njihove posiljke)...
 
Stigao Oktopod :D
0e114773ad08372fa3eb9039cd9d8714.jpg


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
809f6ba1347dc9c9aedf12b3245e3bff.jpg
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da ga nikada više neće pustiti u prodaju. Višegodišnja želja mi se ispunila. :)

ZsFJNTs1QCWqL3ht2y2HSw.png
 
Nerviraju me ti "ruski" gde malo piše latinicom a malo ćirilicom. To prave za rusofilske hipstere sa zapada (i bivšeg istoka).

Pravi ruski sat, mora sve da piše ćirilicom.

На пример...
Још да има исписана цена у рубљама и копејкама....

:p :D
 
Naručio sam preko tog sajta, to je zvanična prodavnica fabrike. Poručivao sam i ranije nekoliko satova od njih, sve je bilo u redu.

Očekivao sam na ovaj iznos da će mi naplatiti carinu i porez, ali je prošlo bez carinjenja. Leva krunica je za podešavanje druge vremenske zone.

Uživo je boja još intenzivnija i lepša.
 
Poslednja izmena:
@balsa
Oho. Lepo.
Mada takve satove bih pre nosio na koži, iako je metal večna opcija a nije mnogo skuplji u startu.

@forum1nick
kvotuj bre post bez slike. To važi i za ostale. Videli smo ga jednom, ne mora da se pretrpava stranica.
Vrhunac je kada trojica uzastopce pišu o satu koj je tu i svi kače isto. Neznaš gde je tekst.
 
Poslednja izmena:
@BokiPK
Slažem se, to mi je i namera, ali metalnu narukvicu je gotovo nemoguće naknadno kupiti, a kožna se lako posle izabere i menja po potrebi.
 
@boki Sorry, sa telefona mi nije baš jednostavno, ali si ipak upravu.
Svakako sat je lijep da se vidi još 3 puta (još da je ćirilica), ali jeste nepregledno.
 
:) Razumemo se momci

Inače su Rusi više puta diskutovani, ima i pravih full ЋИРИЛИЦА varijanti :) Mada nisu ni jeftini.
 
Moze neki lume shot tih Hamiltona ?
 
Poslednja izmena:
Misliš liverpoll-ovom :) Nažalost, ne posedujem nijedan.
Uh, da, baš lep. A cena jeste prejaka.
 
Nazad
Vrh Dno