Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Prijateljica treba da promeni bateriju na Fortisu. Imate li sugestiju za servis koji će to da uradi kako treba, a da je ne odere? :) Prednost - Novi Beograd/Zemun. Sat nije u garanciji.
 
Hoce li biti nekih satova na dealu za Black Friday? :) Nisam pratio scenu pa ne znam kako je bilo ovih godina.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ima na longisland popusta za black Friday

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Mislim da ima i na joma shopu

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ipak sam se odlučio za Seiko SKX007, nekako mi se najviše svideo. Stigao i nato kaiš, bolje mi leži nego metalna Jubilee sa kojom je stigao.

Hvala svima na pomoći i savetima.
2b723d4420faf6656f4fa23df96a2d8f.jpg


Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Bolje da nisam otvarao mail od Meranoma, kako sad odoleti? :D

Vostok_Komandirskie_K39_Quartz_Chrono_Sand_04-max-1800.jpg
 
U, baš je lep.
Cifra, link?
 
Da je lep, lep je. Odmah sam otišao na sajt i pregledao ih ali 300$ za onu Rondu unutra je mnogo.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Yeap
Još više mi se dopao K39 Quartz Chrono IPG varijanta, ali cena je preterana jedno bar duplo, ako ne i više.
Jedino ako ih za BF prodaju upravo za toliko ;)
 
Što tenk? [emoji846]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
[emoji1] Razvaljuje futere čelik. Šalim se malo. Fenomenalan i prelep sat. Ali nije za svakog! Onima sa zglobom ispod 7.5inc (~19mm) ne bih preporučio da razmišljaju o kupovini. Sa brezetlom se baš oseti, tako da i to nije za svakog! Sa borealisom je već druga priča.
Odlično drži ful kapacitet baterije (pokazivač na 30sec na brojčaniku). Trebalo je malo više vremena da ga prvi put napunim do maksimuma (hvala ti aku baterijska bušilice[emoji23] ), ali posle je već sve lakše.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja kupio Orient Ray II, prvi automatik posle dugo dugo vremena. Uopšte prvi sat posle dugo vremena. Nemam trenutno nikakvih zamerki.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Moze neka slika na ruci tog orienta...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Prodato na sajtu...a sat je odličan.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala drugari, super je, trajaće ovo trista godina :)
Jedini problem sada je što sam se ponovo navukao na satove :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
To je već ozbiljan problem koji svi mi ovde u temi imamo [emoji4]
Moj beli mako radi bez greške još od augusta. Ne skidam ga, samo menjam kajseve povremeno.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ove male su simpaticne..

Sent from my m2 note using Tapatalk

Ne znam zasto im je to trebalo, da skrnave klasican dizajn? I ovako se kornjace sasvim dobro i udobno nose na ruci bas zbog tog "cushion style" (odnosno velicine) kucista. Plus onako izbacena krunica... -_-
 
Poslednja izmena:
@ixtis, kolika je sirina prihvata na baby tuni, 20 ili 22mm?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
24mm lug.
P.S. Ovo nije baby tuna.

Sent from my SM-T713 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno