Šta je novo?

Dell U2412M IPS/LED

Odlicna vest, upravo sam prodao moj Benq 24 i dvoumim se izmedju 23 Dell i ovog samo zbog boje. Kod koga je u najavi? Jel po staroj ceni?
 
Ne zajebavaj i ti, verovatno se onaj Kinez najzad otreznio :p
 
Ja sam tamo uzeo moj 2312, ali znad su ga dobili jos prosle nedelje
 
To je taj, ranije su imali silver sada je dosao Black :) provereno
 
Vrh! Hvala ti na info-u mnogo :) Ja sam ga porucio preko web-a uz napomenu da ga salju samo ako je sa crnim okvirom :D
 
Ja sam tamo uzeo moj 2312, ali znad su ga dobili jos prosle nedelje

Odlicno, poludeo bih da uzmem sivi a da se pojavi crni :)
@jbl Cekam da ti stigne da bih porucio :) jel bese ima pravo da se vrati u roku od 7 dana (za web kupovinu) ako necim nisi zadovoljan, npr ako ima mrtav pixel?
 
Poslednja izmena:
Provereno je crn, a naravno da moze da se vrati u roku od 7 dana ako nisi zadovoljan necim.Samo moras sve da sacuvas u full-u :)
 
I ja bi odlepio da sam uzeo sivi, a jako je malo falilo da ga danas porucim :)
Ovo mi ispisalo kad sa porucio..
Ako iz bilo kog razloga želite da vratite proizvode koje ste nabavili preko ove Internet prodavnice, to možete uraditi bez obrazloženja u prvih 30 dana, čak i popodne 30-og dana. Vaša uplata će biti vraćena ili proizvod zamenjen. Svaki proizvod dolazi sa minimalno 12 meseci kompletne tehničke garancije.
 
Na ovaj model dell monitora se dobja 36 meseci garancije
 
I ja bi odlepio da sam uzeo sivi, a jako je malo falilo da ga danas porucim :)
Ovo mi ispisalo kad sa porucio..
Ako iz bilo kog razloga želite da vratite proizvode koje ste nabavili preko ove Internet prodavnice, to možete uraditi bez obrazloženja u prvih 30 dana, čak i popodne 30-og dana. Vaša uplata će biti vraćena ili proizvod zamenjen. Svaki proizvod dolazi sa minimalno 12 meseci kompletne tehničke garancije.
Stici ce ti verovatno prekosutra. Ajde jbl-a ti javi jel crn, stvarno bih se smorio da moram da vracam, i 5x placam postarinu :)
 
Naravno obavesticu vas :) Sutra ce oni mene jos da nazovu za potvrdu pa cu opet da ih pitam za svaki slucaj jer tako sam prosao sa dzidzatronom, pitao preko skype-a jel crn? jeste crn okvir kao sa slike.. Super, ja porucim i kad su me nazvali da je spreman, reko ajde jos jednom da proverim jel crn okvir ekrana ili siv? Pa....siv je :lupko::wall: i naravno odustao sam..
 
Sutra kad te pozovu ili prilikom porucivanja preko weba reci im da si dosao do njih preko Benca i dobices jos 1% popusta nije nesto ali......:)
Koliko znam ovo vazi za sve dell proizvode
 
Poslednja izmena:
sigurno dell daje 36m garanciju a na Desku pise 24m... Neka greska?
 
Ja sam tamo uzeo moj 2312 i dobio sam 36 meseci garancije, isto je pisalo 24.Naravno prilikom kupovine proveriti i traziti 36 u slucaju da daju samo 24.
 
sigurno dell daje 36m garanciju a na Desku pise 24m... Neka greska?
Pitao sam ih ja za to, kada sam se zadesio u radnji pre neki dan... jer je i mene cudilo sto ima samo 24 meseca, kada svi ostali daju standardnih 36... i znas koja je prica: te (prve) dve godine garancije je kao neka "njihova" garancija, koju daje sam Desk... a to znaci da, ako se nesto desi u tom periodu, oni sami zavrsavaju sve (menjanje, popravka, stagod da je). A ako se kvar dogodi nakon te dve godine, onda se kontaktira dobavljac.

Monitor, naravno, ima regularnu trogodisnju garanciju.
 
E, to vec ne bih znao :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Uvoznik je 99% asbis za sve dell monitore, ako bude drugacije neka neko postuje. I mene to interesuje. :)
 
Pitao sam ih ja za to, kada sam se zadesio u radnji pre neki dan... jer je i mene cudilo sto ima samo 24 meseca, kada svi ostali daju standardnih 36... i znas koja je prica: te (prve) dve godine garancije je kao neka "njihova" garancija, koju daje sam Desk... a to znaci da, ako se nesto desi u tom periodu, oni sami zavrsavaju sve (menjanje, popravka, stagod da je). A ako se kvar dogodi nakon te dve godine, onda se kontaktira dobavljac.

Monitor, naravno, ima regularnu trogodisnju garanciju.

Pa ako nisu ovlasceni servis sta oni ima da zavrsavaju, cackaju po monitoru? Ko je uopste ovlasceni servis?
 
Garanija je Asbisova, ali kao i kod svih uvoznika servis ide sporo.E tu Desk nastupa u prve dve godine i on to zavrsava sa uvoznikom jer ima uticaja kod njih.Naravno da Desk neotvara monitore i popravlja oni su tu samo da pomognu i ubrzaju.
 
kada neko dobije crni U2412M neka napise cija je deklaracija na kutiji i ciji je garantni list. verovatno Asbis ili PIN, mada mozda je Desk pokupio celu kolicinu iz EWE-a, nikad se ne zna :)
 
Nazad
Vrh Dno