Šta je novo?

Aplikacije - iPad

Samo je uslov iOS7...
 
A koji to uredjaj od Apple ne moze da potera iOS 7 a da nije prastar... Androidi od pre godinu dana nemaju update na kitkat a Apple-ovi uredjaji stari vise godina perfektno rade na novijim iOS. Jedini razlog ne update-ovanja uredjaja jesu uredjaji sa kojima se moze telefonirati koji nisu sim free.
 
Placa se i to dosta... 99$ je po meni previse.... (toliko meni traze)
 
Ako ti treba Office, onda i nije. Ako ti ne treba onda je i 1$ previse.

Ja sam skinuo kopiju za Mac (tu koristim Word i Excel), kopiju za Windows (tu Excel) i ovo za iPad. Zaista mislim da mi nije problem da dam 9$ mesecno (sto je oko 6.5 evra) za sve to. Mogu i caletu da dam da skine jednu kopiju, kao i devojci. Uvek ce moci da imaju najnovije izdanje.

Hteo sam da kupim klasicnu verziju za PC, ali bih morao da dam oko 300 evra i ne bih imao za Mac i iPad. Za one koji ce koristiti jednu verziju sledecih 5+ godina onda bolje da kupe kutiju/cd i iskesiraju odjednom.

Probao sam inace do sada Numbers i ipak je dosta slabiji. Moze naravno da posluzi mnogima, ali kaska jako. Na neke stvari ne mogu da se naviknem. Ipak sam Word/Excel jos u srednjoj ucio.
 
Meni ne pise 9 dolara vec 99 dolara sto je trajno izgleda a ne na mesecnom nivou... Sve u svemu app je lose optimizpvana pa cak i ipad air trokira sa istim :-D bice to optimizivano ali kada videcemo. Ali 99 dolara je po meni previse...
 
Meni ne pise 9 dolara vec 99 dolara sto je trajno izgleda a ne na mesecnom nivou... Sve u svemu app je lose optimizpvana pa cak i ipad air trokira sa istim :-D bice to optimizivano ali kada videcemo. Ali 99 dolara je po meni previse...

Meni su poslali mejl da ce mi skidati 649,99 dinara mesecno (morao sam da kupim preko microsoft Srbija). Jos jednom, kome treba mislim da zaista nije mnogo. Vec sam naveo da dobijes i desktop verzije (5 komada) besplatno.

Meni na retina miniju radi odlicno.

Nema veze sa tim..već sa kompatibilnosti programa...Sam si rekao,75% je na iOS7, zbog čega?Šta misliš?

Ja sam prebacio prvog dana :) i na ip4 koji sa 7.1 sada sasvim fino radi. Ako uredjaji mogu da predju na novi OS bez nekog ogromnog troska - to je odlicna stvar. Nije iOS7 samo vizuelna promena. Dosta je dodato novih stvari za programere. Isto tako, sto bi se trosilo vreme na optimizaciju za iOS6 i vizuelni prikaz ako moze samo za jedan OS.
 
Ja nikakve desktop verzije nisam dobio u ipad office paketu samo cena full officea. Sto se ios 7.0-71?tice i dalje je katastrofalan i neoptimizovan ima dosta to da se pegla
 
Poslednja izmena:
Meni su poslali mejl da ce mi skidati 649,99 dinara mesecno (morao sam da kupim preko microsoft Srbija). Jos jednom, kome treba mislim da zaista nije mnogo. Vec sam naveo da dobijes i desktop verzije (5 komada) besplatno.

Meni na retina miniju radi odlicno.



Ja sam prebacio prvog dana :) i na ip4 koji sa 7.1 sada sasvim fino radi. Ako uredjaji mogu da predju na novi OS bez nekog ogromnog troska - to je odlicna stvar. Nije iOS7 samo vizuelna promena. Dosta je dodato novih stvari za programere. Isto tako, sto bi se trosilo vreme na optimizaciju za iOS6 i vizuelni prikaz ako moze samo za jedan OS.


Pričam o tome da nas uslovljavaju da koristimo recimo iOS7 ako želimo da koristimo novi Office...ja sam lično protiv toga.Prosto iOS7 je doosta iza 6-ice po mom mišljenju.Recimo ja imam dve iPad 4-ke.Na jednoj je iOS6 a na drugoj je iOS7,na tabletu sa iOS7-icom imam toliko problema da ga više u ruke ne uzimam.Zakucavanje softvera je katastrofalno...uđe u loop pa podiže sistem u nedogled,ni reset ni restart ma ništa ne pomaže.Tek nakon nekog vremena sam se povrati...pre update-a je radio savršeno.Dok drugi tablet sa 6-icom perfektno radi i da...svi koji se žale na bateriju...jesu u pravu iOS7 ždere više resursa..na žalost.
 
Jesu jailbreakovani ti ipadi?
 
iOS6 jeste...7-ica nije
 
Ne znam sta je onda. Ja ovakve probleme na mom ipadu nemam. Mislim u vezi loop-a. Restart se desi jako jako retko.
 
Kažem...jednostavno nije najsrećnije urađen iOS7.Iz tog razloga još odolevam da se prebacim na iOS7 :D mada iPhone 5 radi ok sa njim a već stara 4-ka je brljavila.U svakom slučaju ću gurati 6-icu dokle bude moglo jer je sjajno urađena.
 
Ja nikakve desktop verzije nisam dobio u ipad office paketu samo cena full officea. Sto se ios 7.0-71?tice i dalje je katastrofalan i neoptimizovan ima dosta to da se pegla

Ja kupio to od 9 dolara i kada se logujem na office.microsoft.com mogu da skidam desktop verzije (5 komada). Mislim da sam i dobio 20GB na OneDrive i 60 minuta nesto za skype.

Pričam o tome da nas uslovljavaju da koristimo recimo iOS7 ako želimo da koristimo novi Office...ja sam lično protiv toga.Prosto iOS7 je doosta iza 6-ice po mom mišljenju.Recimo ja imam dve iPad 4-ke.Na jednoj je iOS6 a na drugoj je iOS7,na tabletu sa iOS7-icom imam toliko problema da ga više u ruke ne uzimam.Zakucavanje softvera je katastrofalno...uđe u loop pa podiže sistem u nedogled,ni reset ni restart ma ništa ne pomaže.Tek nakon nekog vremena sam se povrati...pre update-a je radio savršeno.Dok drugi tablet sa 6-icom perfektno radi i da...svi koji se žale na bateriju...jesu u pravu iOS7 ždere više resursa..na žalost.

Ne prisiljavaju te, vec su izracunali da im se ne isplati da sada sa 85% (dakle greska, nije 75%) njih na iOS7 podrzavaju iOS6. Evo uskoro ce i iOS8...

Ja imam 7.x na vise uredjaja i nista ne pada. Desavalo se da mi cesto sa 7.0.1 pukne Safari, ali sada sa 7.1 radi savrseno. Sve radi ok, cak mi se i dizajn sada mnogo vise svidja.
 
Ja kupio to od 9 dolara i kada se logujem na office.microsoft.com mogu da skidam desktop verzije (5 komada). Mislim da sam i dobio 20GB na OneDrive i 60 minuta nesto za skype.
Gde si kupio i kako? Vebsajt si posetio sa računara ili preko Ajpeda? Koji sajt? Lepo kaže @Boyce, kada odeš na office.microsoft.com i loguješ se, prebacuje na srpski deo sajta i nudi za 649,99 dinara mesečno ili 6499,00 dinara za godinu dana, Home verzija za 5 računara i 5 tableta plus 20GB i 60min Skajpa (ali na žalost samo iz odeđenih zemalja, naša nije na listi).

Možda ti je to 9 dolara mesečno?
 
Poslednja izmena:
Gde si kupio i kako? Vebsajt si posetio sa računara ili preko Ajpeda? Koji sajt? Lepo kaže @Boyce, kada odeš na office.microsoft.com i logujep se prebacuje na srpski i nudi za 649,99 dinara mesečno ili 6499,00 dinara za godinu dana, Home verzija za 5 računara i 5 tableta.

Možda ti je to 9 dolara mesečno?

To je ta verzija. mislim da sam dobio i Outlook (ali mi ne treba)

Posetio sajt procitao fino sta nude i uzeo besplatan prvi mesec (mora da se unese kartica). Moze da se prekine kad ne zelis vise da placas.
 
Daj ako si igrao reci mi nesto. Kada sam u marketu vidim kod sebe razne stvari ali ne nalazim kako bih bilo sta mogao da opremim..
 
Hvala, bas sam bio skontao. :) Dobra je igra!
 
@orckristeg: izašla je, samo što nije odmah za sve zemlje, znam da se prvo pojavila u Appstore-u za Novi Zeland ili tako nešto...

ja sam je skinuo sa AppAddicta pre par dana, probao i radi, pa ako ti je iPad jailbreakovan...

O vidi stvarno... Vidim da nisu hajpovali po socijalni mrezama... A nije mi JB tako da cekam EU ver. Hvala za info!
btw ovaj warhammer deluje ok, mogao bih da ga chekiram :)
 
Sad kad pomene iRig - AmpliTube i JamUp mi daju previse noise sa passive humbuckerima, ali AmpKit radi savrseno - ko nije probao nek proba obavezno.
 
Nazad
Vrh Dno