Šta je novo?

Aplikacije - iPad

Opuc'o sam na trojci JB i to je ok, radi kako treba. Ali, jedini normalan player koji sam nasao na Cydii je ako se ne varam AVPlayer, i on je nekako smanjen, kao da je za iphone ili manju rezoluciju, i ne rade titlovi, a osobi ciji je ipad, trebaju titlovi. Moje pitanje je, koji je najbolji divx player za ipad, i da li se moze naci na Cydii? Treba da moze da radi sa titlovima.
 
Opuc'o sam na trojci JB i to je ok, radi kako treba. Ali, jedini normalan player koji sam nasao na Cydii je ako se ne varam AVPlayer, i on je nekako smanjen, kao da je za iphone ili manju rezoluciju, i ne rade titlovi, a osobi ciji je ipad, trebaju titlovi. Moje pitanje je, koji je najbolji divx player za ipad, i da li se moze naci na Cydii? Treba da moze da radi sa titlovima.

Zasto je toliki problem platiti par aplikacija? Neverovatna je cinjenica da su ljudi spremni da plate 500+ evra za iphone/ipad i posle jure da skinu besplatno aplikacije koje ukupno kostaju 2000 dinara???

Inace, avplayer hd ti treba
 
Ja koristim Syncios
 
Radi li iTools sa iPad? Ako radi meni je on najbolji za iPhone. Ima i ifunbox. Rade li oni sa iPad? Pored njih za iphone, itunes je potreban samo za drajvere i nista vise.
 
Kupio sam pre oko mesec dana ipad 3 i sad razmisljam da ga jailbreak-ujem.Trenutni ios je 6.1.3 i nasao sam na YT ovaj tutorijal pa reko da pitam da li ovo radi jel neko probao ili nek mi neko preporuci neki drugi tutorijal ako ima
http://www.youtube.com/watch?v=0oy8t-jTZqo
 
Koliko ja znam za IOS 6.1.3 nema jailbreak, molim nekog da me ispravi ako gresim
 
Nema, ovi odlucili da cuvaju bagove za ios 7 :D

@The Stig: Najbolji player za ipad je It's playing ili nPlayer (ili ako imas jb: xbmc). Oba imaju hardwaresku akceleraciju, smb, a ovaj prvi cak skida i titlove sa neta (aka bsplayer) :)
 
Au do moga ja sam mislio da cu moci da kupujem aplikacije sa USA itune-s store-a sa otvorenim paypal-om kad ono cvrc.
This recipient requires that you have a valid funding source from United States in order to complete this transaction.

Kako ja uopste mogu da kupujem na usa store-u?
 
Da li postoji bilo koja aplikacija koja omogucuje screen mirroring ili bilo kakvo pustanje filmova/muzike/slika bezicno sa ipad/iphone na tv-e koji to podrzavaju, al da ne mora da se kupuje apple tv? Na android telefonu/tabletu je to prosto i radi iz svake aplikacije, na ipadu ne mogu nikako da nadjem opciju.
 
Hvala na preporuc!!! Cim stignem kuci isprobacu je :)
 
HD verzija tog programa je malo-malo pa besplatna, pa je ugrabi sledeci put :)
I updatuj ipad, vreme mu je... A i ios 7 ce za mesec dana, a sa njim i jb.
 
Narode da li ima neka aplikacija ili program za sinhronizaciju telefona..konkretno sa iP4 iOS6 na i
P5 iOS7?

Treba mi sinhronizacija za Notes,jer to jedino ne mogu da prebacim traži mi da napravim nalog na iCloud-u koji sam napravio ali da bi sinhronizovao sve što mi treba tel mi traži da obrišem trenutni nalog koji je gmail...a to znači da gubim sve vezano za taj nalog.

Ima li ko pametnih rešenja???
 
iP4 > iTunes > Outlook > iTunes > iP5 :)

S tim da bih podesio iCloud na iP5 pre nego što importujem Notes, da se ubuduće i oni sinhronizuju.
 
Hvala Falcon probaću tako...samo ne znam da li ima veze što je iP4 JB-ovan?Pa je samim tim iTunes starija verzija...
 
I moj iP4/iOS6 je JB i nikad nisam imao problema sa iTunes zbog toga ;)
 
Koju aplikaciju koristiti za pretragu dokumenta po sadržaju, prvenstveno PDF dokumenata? Hoću, recimo, da po nekoj ključnoj "rečenici" (ne reči) nađem deo teksta gde se pojavljuje u dokumentu a PDF ima po 600, 700 čak i 1000 stranica? Probao sam sa iBook, sa Dropbox i oni ne vrše posao, ili ne pronađu (zabaguju) ili vrti kursos beskonačno u krug. Ako i pronađe nekada to traje 5-6 minuta što je previše, trebalo bi da se pretraga završi za 20-tak sekundi najviše.
 
Ljudi zanima me da li je neko koristio za gitaru neki od ova 2 uredjaja:
http://www.ikmultimedia.com/products/irigstomp/
http://www.ikmultimedia.com/products/irighd/
http://www.ikmultimedia.com/products/irigpro/

Spajao bi ih na iPad Mini/MacBook Pro radi snimanja gitare. Nesto me vuce na Pro (samo ne znam kakav je za gitaru) jer na njega mogu i neki bolji Mic prikljuciti ako mi zatreba.
Takodje jos 1 pitanje - da li ste koristili AmpliTube i JamUp Pro kao i ako kupim neki od pomenuta 2 da li kada ga kupim dobijam i verziju za iPad i za MacBook?
 
Da li postoji neka aplikacija za slanje USSD kodova sa iPad 2 7.04 (ili 7.nešto)?
Dok sam bio na starijim verzijama, imao sam neki add-on u settings, podesio sam koji mi USSD treba (provera stanja) i kada 3 x stisnem home, USSD se aktivira.
 
Tydlig
[YOUTUBE]xbXaKxxUomE[/YOUTUBE]

PDF Expert 5


Yahoo Weather je danas izašao u verziji za iPad:
[YOUTUBE]uMajVOM_tSc[/YOUTUBE]

Stephen Hawking je izbacio aplikaciju za iPad:
screen480x48041.jpg
screen480x48033.jpg

https://itunes.apple.com/us/app/stephen-hawkings-snapshots/id714306520?mt=8
 
Hmm kod mene na ipadu yahoo weather koristi app za iphone..zasto?

Edit: trebalo je nakon skidanja updateovati app. Prelep je!
 
Poslednja izmena:
Sada RealRacing 3 ima i pravi multiplayer.
 
Kako su dobro uradili ovu igru Republique auuu...

Citao par review-a igra dobija odlicne ocene.
 
Nazad
Vrh Dno