Šta je novo?

Aplikacije - iPad

Imam, nego mi draže legalno da koristim. :D Možda imam negde na iTunesu stariju verziju.
 
Ako si odradio sync na iTunes onda je trazi u folderu gde su aplikacije.
 
Na ipad 1 ios 5.1.1 tt mi nudi novu verziju,da li da je instaliram ili ne?
 
U novom updateu tapatalka resili su ruzni scroll. Obavezno update-ujte!
 
Čitam da jesu, ostao mi iPad kući kada sam krenuo na posao, proveriću kada dođem.
 
Ah, apdejtivali su tapatalk hd, hvala bogu ne secka vise na ipad3, isto tako gmail, prelepo izgleda i jako funkcionalno
 
Moram da pohvalim i update GDrive aplikacije, sada ima edit opcija. Još da dodaju search/find in page opciju i postajem pravi isovac.
 
Odlicna je nova YouTube aplikacija za iPad. Sreca sto su izbacili stari YouTube iz iOS6 jer ovaj Google-ov je mnogo bolji. Jos da izadju mape od Google-a i dobili smo najbolji moguci scenario.

Pored toga, sticem utisak da se mnoge aplikacije postaju sve kvalitetnije posle jednog perioda stagniranja. Da li je zbog vece saturacije ili cega vec, ne znam. Pratim par sajtova za AppStore i moze se primetiti.
 
Ne znam da li sam skinuo taj, znam da neki nije mogao account da integrise. Onaj Jasmine je isto ok, ali znam isto da je bilo nekih problema.

Uglavnom, sve je bolje od YouTube applikacije iz iOS5. Eto nama neceg pozitivnog od iOS6 :) Samo jos mape da dodju i to je to.

Inace Anomaly Earth je odlicna igra za iPad. To je tower igra gde ti osvajas. Jako jako je lepo uradjena.

Vidim da ce mozda DOTA 2 na tablete (na Bench sajtu pise), to bi po meni bilo odlicno.

Uglavnom, misljenja sam da su tableti (bilo iPad, bilo android) sada daleko daleko upotrebljiviji nego pocetkom ove godine (!).

PS. Da li je probao neko Baldurs Gate? Nije mala cena, ali sam o igri cuo samo najbolje.
 
^ zamalo pre 2 dana da je kupim. Razmisljao sam se 10 minuta da li da kliknem na Buy :) Nezgodne su te app prodavnice :)

Onda sam se setio da imam Paper koji skoro da i ne koristim, pa je razum preovladao :)

Btw. Postoji li neka aplikacija poput TouchArcade ali za sve vrste aplikacija? Ta aplikacija je odlicna za video igre, mozes da pratis cenu igre, update-ove, review....
 
Bas sam juce gledao tu aplikaciju. Cini mi se da je TouchArcade bolje uradjena, ali dacu joj sansu.

TouchArcade mi je definitivno ustedeo novac :)
 
Jel apple sredio situaciju sa multitaskingom? Mogu li recimo da otvorim nimbuz i da svima budem onlajn,dok slusam muziku i surfujem u isto vreme?
 
da pitam ovdje kako funkcionise skidanje fajlova od 1gb i vise na installousu
 
odose pare na procreate (odolevao 2 dana), medjutim dobro potrosene pare. Definitivno najbolja aplikacija za crtanje na iPad-u, verujem i na svim tabletima. Brza od svih ostalih (najbrze reaguje na dodir), najlaksa za koriscenje (odlicno rasporedjene kontrole) i dobar izbor cetkica. Za sada nemam zamerki, a ni ideje kako je prosiriti. Lepo crtam, pa ce mi dobro doci. Jos da kupim stylus. Da napomenem jos da postoji opcija Export to PSD/DropBox a ni sa upotrebom veceg broja layera nema nikakvih usporavanja (!?)
 
Ljudi dajte neke igrice, ne znam sta vise da igram... gotovo sve vidjenije sam igrao/probao...
 
Poslednja izmena:
Da li moze neko da preporuci igrice i neke edukativne aplikacije za decu oko 3 godine? Nesto recimo tipa monkey preschool lunchbox...
 
Nazad
Vrh Dno