Šta je novo?

Aplikacije - iPad

Svi znate o Flipboard-u i nazalost i ja se navukao na njega :) Retko dobra aplikacija koja mi nalazi sve sto mi je interesantno za citanje. Nadam se jos vecem prosirenju izvora.
 
Baldur's Gate dolazi na ipad u septembru
OverhaulGames-BaldursGate-iPad-inline3-e1343390092302.jpg

http://www.cultofmac.com/181421/baldurs-gate-enhanced-edition-coming-to-mac-ios-on-september-18/
 
Vidim da niko ne pominje Auriu :)

[YOUTUBE]vnkFDM65jjw[/YOUTUBE]

sigurno jedna od vecih revolucija na polju tableta...i daw tehnologije
podrska za VST istrumente i preko usb (sa adaterom) gura profesionalne studiske kartice...
testirao sam je (na ipadu2) i neverovatno kako lako radi dok gura 2desetak audio kana sa sve efektima!

testirane muzicke kartice/hardwer kompatibilan sa Auriom:

PreSonus AudioBox 1818VSL
Up to 18 inputs

RME Fireface UCX
Up to 8 inputs
No powered hub required

Focusrite Scarlett 18i6
Up to 18 inputs

Focusrite Scarlett 8i6
Up to 6 inputs

Focusrite Scarlett 2i2
Up to 2 inputs

Tascam US-800
Up to 8 inputs
All mic inputs are always on, and full volume, when monitoring through the unit
In our testing, we found it easy to clip the unit's outputs, and so we recommend allowing for additional headroom when mixing

Phonic Firefly 808 Universal
Up to 8 inputs (analog inputs only)

Alesis iO Dock
Up to 2 inputs
No powered hub required
Charges iPad while connected

Lynx Aurora
Up to 16 inputs

Lexicon Omega
Up to 4 inputs
No powered hub required

Edirol UA-25EX
Up to 2 inputs

Apogee Jam
MFi (no Camera Connection Kit or powered hub required)
One guitar input

Apogee MiC
MFi (no Camera Connection Kit or powered hub required)

Sonoma Wire Works Guitar Jack
MFi (no Camera Connection Kit or powered hub required)
Up to two inputs (one guitar input and one 1/8 inch stereo input)

Akai EIE
Up to 4 inputs

M-Audio Fast Track and Fast Track Pro
Up to 2 inputs

Behringer UCA202
Up to 2 inputs
No powered hub required
 
Poslednja izmena:
Avid Studio za iPad je postao Pinnacle Studio i do daljnjeg je besplatan, mislim do 18. septembra...
glupo bi bilo propustiti ovo, u pitanju je odlična aplikacija za obradu videa nalik na iMovie, evo kako je izgledala ranija verzija:
[YOUTUBE]KoowKqQFIqY[/YOUTUBE]
itunes link:
http://itunes.apple.com/gb/app/pinnacle-studio/id552100086?mt=8
 
Poslednja izmena:
Sto se tice igara, odlican je Rayman Jungle Run. Po meni najbolja arkada na iPad-u. Moze da se igra i na iP4 (i radi glatko). Steta sto ima samo oko 40 nivoa, jer sam je presao u dahu.
 
ha, sjajna stvar!!!
 
8mm HD aplikacija za sve koji hoće ql filmske efekte (Noir, '20, '60, '70,pulsirajući ram itd)

Art Set za mene najbolja za crtanje, slikanje šta god. Bira se tip platna kao i vrsta boje, tempera, marker, voštana, uljana, drvena, hemijska itd.

iFitness - dušu dalo za vežbače. Bira se zaseban mišić zatim sledi prikaz svih vežbi za to područje kao i objašnjenje kako koja vežba treba da se radi. Sa druge strane tu je odabir vrste vežbi, snaga, budženje mase, kućne, početničke i definicija
 
Odlican je novi Need For Speed. Mozda i najbolja igra zadnjih meseci. Na nivou nekih NFS ostvarenja sa kompa od pre par godina. Dobro dodje i sto je iPad blizu velicine volana. Probao sam i na telefonu, ali je daleko bolje igrati na iPad-u. Problem je jedino sto je zamorno dugo drzati ipad poput volana u vazduhu.
 
Meni su te voznje sa akcelerometrima uvek lagovale. Ocitavanje sa akcelerometra ugavnom kasni. Vise volim da vozim na on-screen dugmice :)
 
Mislim da se ponasa kao klasican touch pad... nije apsolutno mapiranje rezolucije ipada na rezoluciju ekrana, vec se salje pomeraj u odnosu na poziciju gde je touch dogadjaj zapoceo.
 
Meni su te voznje sa akcelerometrima uvek lagovale. Ocitavanje sa akcelerometra ugavnom kasni. Vise volim da vozim na on-screen dugmice :)

Izgleda da su ga uradili bolje nego u Real Racing 2. Jeste da je ponasanje u RR2 realnije, ali je zabavnije igrati NFS. Igra odlicno radi i na iPhone 4 (relativno brzo se i ucitava).
 
@Corvus Corax: sve se to na kraju pojavi i na androidu, samo je pitanje vremena.

Elem, Walking Dead je stvarno ok avantura, ali Borderlands ipak nije u pc fazonu (poznato je da kontrolni sistem za first person shootere - miš i tastatura, ne može dobro da se prenesu na touch uređaje), već je u pitanju taktička igra "iz ptičje perspektive".
Instalirao sam je, ali nisam još probao, čini mi se da neće biti ništa posebno:
[YOUTUBE]FF1jwg_y4ZQ[/YOUTUBE]
 
Zadnja verzija tapatalka se bas vuce na ipad3. Totalno neobicno..
 
Ne znam...ja koristim tapatalk,zadnju verziju,na iPhone 4s i sasvim normalno radi...u 99% slucajeva su iste app i za iPhone i za iPad...
 
Nije isti.. Ovo je tapatalk za ipad.
 
Slažem se, katastrofalna je. Da li je ikako moguće vratiti stariju verziju? Imam legalno kupljen Tapatalk.

@djpgiovany

Ovo je Tapatalk HD for iPad, kao što kaže njikolaj.
 
Ako imas JB onda skini koju hoces verziju sa installous-a
 
Nazad
Vrh Dno